RM INDUSTRIAL TRADE DEVELOPMENT SRL – CUI 33759849
Pe scurt
RM INDUSTRIAL TRADE DEVELOPMENT SRL are CUI 33759849, număr de înregistrare J2014002486359 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.241.178 lei, un profit net de 1.514.696 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RM INDUSTRIAL TRADE DEVELOPMENT SRL |
| CUI | 33759849 |
| Nr. Reg. Com. | J2014002486359 |
| EUID | ROONRC.J35/2486/2014 |
| CAEN | 4619 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-11-03 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BULGOVICI CORINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 241 178 | 1 514 696 | 829 084 | 1 270 | 3 061 353 | 2 233 539 | 3 |
| 2024 | 512 266 | 829 409 | 226 117 | 2 472 | 1 055 403 | 831 758 | 3 |
| 2023 | 910 877 | 312 915 | 47 838 | 4 058 | 358 459 | 314 679 | 3 |
| 2022 | 692 397 | 68 894 | 26 954 | 9 425 | 163 546 | 146 017 | 2 |
| 2021 | 236 083 | 60 614 | 23 798 | 7 996 | 429 575 | 413 773 | 2 |
| 2020 | 224 874 | 57 034 | 18 480 | 3 782 | 367 856 | 353 158 | 2 |
| 2019 | 304 805 | 12 255 | 16 331 | 4 491 | 389 403 | 377 563 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 241 178 lei
142%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RM INDUSTRIAL TRADE DEVELOPMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4619 Rev. 2 (echivalent: 4619 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 935 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ATU 4BIZ SRL – locul 931, 6,06 mil. lei, Bucureşti
- ANAMAR TOTAL SOLUTIONS S.R.L. – locul 931, 4,17 mil. lei, Bacău
- SIFI CJ LOGISTIC S.A. – locul 931, 1,25 mil. lei, Cluj
- EDILPANELLI RO SRL – locul 931, 86.767 lei, Maramureş
- CREATIVE NUTRITION SRL – locul 931, 70.943 lei, Argeş
- SATIVA INSTYLE S.R.L. – locul 931, 68.800 lei, Neamţ
- RICARDO-M.I.-IMPEX SRL – locul 932, 6,04 mil. lei, Timiş
- BIENVENUE SELL PROD S.R.L. – locul 932, 4,17 mil. lei, Teleorman
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RM INDUSTRIAL TRADE DEVELOPMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RM INDUSTRIAL TRADE DEVELOPMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RM INDUSTRIAL TRADE DEVELOPMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.472 |
| Active circulante | 1.055.403 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 978.196 |
| Disponibilitati | 77.207 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 226.117 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 831.758 |
| Capital social | 1.470 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 512.266 |
| Venituri totale | 10.539.388 |
| Cheltuieli totale | 9.696.455 |
| Profit brut | 842.933 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 829.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.058 |
| Active circulante | 358.459 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 300.150 |
| Disponibilitati | 58.309 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 47.838 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 314.679 |
| Capital social | 1.470 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 910.877 |
| Venituri totale | 921.237 |
| Cheltuieli totale | 599.213 |
| Profit brut | 322.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 312.915 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 9.425 |
| Active circulante | 163.546 |
| Stocuri | 1.158 |
| Creante | 116.377 |
| Disponibilitati | 46.011 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 26.954 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 146.017 |
| Capital social | 1.470 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 692.397 |
| Venituri totale | 701.038 |
| Cheltuieli totale | 625.220 |
| Profit brut | 75.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.894 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.996 |
| Active circulante | 429.575 |
| Stocuri | 1.158 |
| Creante | 425.945 |
| Disponibilitati | 2.472 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 23.798 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 413.773 |
| Capital social | 1.470 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 236.083 |
| Venituri totale | 239.434 |
| Cheltuieli totale | 176.459 |
| Profit brut | 62.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.782 |
| Active circulante | 367.856 |
| Stocuri | 1.158 |
| Creante | 351.392 |
| Disponibilitati | 15.306 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 18.480 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 353.158 |
| Capital social | 1.470 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 224.874 |
| Venituri totale | 227.306 |
| Cheltuieli totale | 168.015 |
| Profit brut | 59.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.034 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.491 |
| Active circulante | 389.403 |
| Stocuri | 11.803 |
| Creante | 37.280 |
| Disponibilitati | 340.320 |
| Datorii | 16.331 |
| Capitaluri proprii | 377.563 |
| Capital social | 1.470 |
| Cifra de afaceri | 304.805 |
| Venituri totale | 305.884 |
| Cheltuieli totale | 290.567 |
| Profit brut | 15.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.255 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 432.912 |
| Stocuri | 10.972 |
| Creante | 85.210 |
| Disponibilitati | 336.730 |
| Datorii | 20.648 |
| Capitaluri proprii | 412.264 |
| Capital social | 1.470 |
| Cifra de afaceri | 342.249 |
| Venituri totale | 342.570 |
| Cheltuieli totale | 178.286 |
| Profit brut | 164.284 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.690 |
| Active circulante | 256.379 |
| Stocuri | 6.650 |
| Creante | 14.738 |
| Disponibilitati | 234.991 |
| Datorii | 12.123 |
| Capitaluri proprii | 250.946 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 361.394 |
| Venituri totale | 362.246 |
| Cheltuieli totale | 200.741 |
| Profit brut | 161.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157.887 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.842 |
| Active circulante | 131.227 |
| Creante | 129.473 |
| Disponibilitati | 1.754 |
| Datorii | 49.011 |
| Capitaluri proprii | 93.058 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 111.473 |
| Venituri totale | 111.566 |
| Cheltuieli totale | 15.731 |
| Profit brut | 95.835 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.491 |
| Pierdere neta | 0 |