RIVER SHORE SRL – CUI 25602028
Informativ
RIVER SHORE SRL are CUI 25602028, număr de înregistrare J2009000425309 și sediul în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4291 – Construcții hidrotehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 60.000 lei, o pierdere netă de 84.400 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RIVER SHORE SRL |
| CUI | 25602028 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000425309 |
| EUID | ROONRC.J30/425/2009 |
| CAEN | 4291 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-05-26 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOCAN MARIA ANGELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 000 | -84 400 | 196 452 | 3 489 995 | 142 305 | 3 435 848 | 1 |
| 2024 | 82 000 | -68 859 | 129 376 | 3 489 995 | 159 629 | 3 520 248 | 1 |
| 2023 | 72 294 | -53 448 | 73 984 | 3 489 995 | 173 096 | 3 589 107 | 1 |
| 2022 | 0 | -62 802 | 34 688 | 3 489 995 | 187 249 | 3 642 556 | 1 |
| 2021 | 185 824 | 93 781 | 33 830 | 3 489 995 | 249 193 | 3 705 358 | 1 |
| 2020 | 61 011 | -73 694 | 59 895 | 3 489 995 | 181 477 | 3 611 577 | 1 |
| 2019 | 59 980 | -611 814 | 55 382 | 3 489 995 | 250 658 | 3 685 271 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RIVER SHORE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4291 Rev. 2 (echivalent: 4291 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Descriere Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Cod CAEN principal | 42 Construcții hidrotehnice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 4291: Construcții hidrotehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 101 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VALAH CONSTRUCT GRUP SRL – locul 97, 66,94 mil. lei, Argeş
- TRANS AR TRUST INSTALAŢII S.R.L. – locul 97, 10,09 mil. lei, Arad
- B.A.M.A. GRUP SRL – locul 97, 4,86 mil. lei, Bacău
- AMO PISCINE SRL – locul 97, 1,72 mil. lei, Bucureşti
- SISTEM TRUST CONSTRUCT V & M S.R.L. – locul 97, 126.456 lei, Satu Mare
- BIG CONF SRL – locul 98, 66,53 mil. lei, Botoşani
- INSTALATII PELICANUL SRL – locul 98, 9,99 mil. lei, Timiş
- GMSOLAR SRL – locul 98, 4,76 mil. lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RIVER SHORE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RIVER SHORE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RIVER SHORE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.489.995 |
| Active circulante | 159.629 |
| Creante | 136.612 |
| Disponibilitati | 23.017 |
| Datorii | 129.376 |
| Capitaluri proprii | 3.520.248 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 82.000 |
| Venituri totale | 82.000 |
| Cheltuieli totale | 150.859 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 68.859 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 68.859 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.489.995 |
| Active circulante | 173.096 |
| Creante | 162.932 |
| Disponibilitati | 10.164 |
| Datorii | 73.984 |
| Capitaluri proprii | 3.589.107 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 72.294 |
| Venituri totale | 72.339 |
| Cheltuieli totale | 125.064 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.725 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 53.448 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.489.995 |
| Active circulante | 187.249 |
| Creante | 183.542 |
| Disponibilitati | 3.707 |
| Datorii | 34.688 |
| Capitaluri proprii | 3.642.556 |
| Capital social | 5.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 62.802 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 62.802 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 62.802 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.489.995 |
| Active circulante | 249.193 |
| Creante | 248.572 |
| Disponibilitati | 621 |
| Datorii | 33.830 |
| Capitaluri proprii | 3.705.358 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 185.824 |
| Venituri totale | 185.824 |
| Cheltuieli totale | 86.580 |
| Profit brut | 99.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.489.995 |
| Active circulante | 181.477 |
| Creante | 178.563 |
| Disponibilitati | 2.914 |
| Datorii | 59.895 |
| Capitaluri proprii | 3.611.577 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 61.011 |
| Venituri totale | 89.656 |
| Cheltuieli totale | 162.454 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 72.798 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 73.694 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.489.995 |
| Active circulante | 250.658 |
| Creante | 244.202 |
| Disponibilitati | 6.456 |
| Datorii | 55.382 |
| Capitaluri proprii | 3.685.271 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 59.980 |
| Venituri totale | 285.650 |
| Cheltuieli totale | 894.608 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 608.958 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 611.814 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.051.653 |
| Active circulante | 264.288 |
| Creante | 264.115 |
| Disponibilitati | 173 |
| Datorii | 18.856 |
| Capitaluri proprii | 4.297.085 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 42.353 |
| Venituri totale | 54.959 |
| Cheltuieli totale | 759.999 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 705.040 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 705.590 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.548.643 |
| Active circulante | 520.550 |
| Creante | 519.794 |
| Disponibilitati | 756 |
| Datorii | 21.850 |
| Capitaluri proprii | 5.047.343 |
| Capital social | 5.000 |
| Cifra de afaceri | 80.358 |
| Venituri totale | 90.359 |
| Cheltuieli totale | 837.610 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 747.251 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 748.155 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.199.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 667.262 |
| Creante | 584.175 |
| Casa si conturi la banci | 83.087 |
| DATORII | 70.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.795.498 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 292.173 |
| VENITURI TOTALE | 916.777 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.078.298 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 161.521 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 180.377 |
| Numar mediu de salariati | 2 |