RISTORANTE ISOLETTA SRL
| Denumire | RISTORANTE ISOLETTA SRL |
| CUI | 27241060 |
| Nr. Reg. Com. | J2010007346401 |
| EUID | ROONRC.J2010007346401 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-08-03 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NICA VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 081 248 | 291 070 | 6 147 637 | — | — | — | 33 |
| 2024 | 10 448 358 | 771 841 | 6 501 193 | 4 195 686 | 2 724 908 | 3 340 558 | 33 |
| 2023 | 11 659 262 | 1 593 778 | 5 245 820 | 5 062 623 | 3 057 851 | 3 393 713 | 37 |
| 2022 | 13 450 332 | 2 664 565 | 4 349 002 | 5 548 942 | 3 278 352 | 4 654 508 | 33 |
| 2021 | 10 852 827 | 1 595 108 | 4 290 940 | 4 285 893 | 2 611 991 | 2 606 944 | 31 |
| 2020 | 7 270 337 | 721 251 | 3 743 112 | 3 509 273 | 1 296 290 | 1 922 375 | 35 |
| 2019 | 12 221 931 | 1 302 164 | 3 147 603 | 3 699 081 | 1 049 481 | 2 042 844 | 37 |
| 2018 | 11 385 701 | 500 131 | 3 739 365 | 3 605 108 | 1 064 649 | 1 079 962 | 40 |
| 2017 | 8 475 950 | 205 004 | 4 156 882 | 2 724 426 | 1 470 222 | 636 919 | 34 |
| 2016 | 11 949 357 | 200 320 | 4 082 413 | 2 268 955 | 2 245 373 | 431 915 | 40 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 081 248 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RISTORANTE ISOLETTA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RISTORANTE ISOLETTA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RISTORANTE ISOLETTA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RISTORANTE ISOLETTA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.195.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.724.908 |
| Stocuri | 1.081.947 |
| Creante | 1.568.976 |
| Casa si conturi la banci | 73.985 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.921.157 |
| DATORII | 6.501.193 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.340.558 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.448.358 |
| VENITURI TOTALE | 10.484.661 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.523.252 |
| Profitul brut | 961.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.062.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.057.851 |
| Stocuri | 725.073 |
| Creante | 2.175.407 |
| Casa si conturi la banci | 157.371 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 519.059 |
| DATORII | 5.245.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.393.713 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.659.262 |
| VENITURI TOTALE | 12.506.453 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.556.531 |
| Profitul brut | 1.949.922 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.593.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.548.942 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.278.352 |
| Stocuri | 530.763 |
| Creante | 1.705.223 |
| Casa si conturi la banci | 1.042.366 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 176.216 |
| DATORII | 4.349.002 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.654.508 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.450.332 |
| VENITURI TOTALE | 14.076.902 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.383.915 |
| Profitul brut | 2.692.987 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.664.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.285.893 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.611.991 |
| Stocuri | 456.595 |
| Creante | 1.675.663 |
| Casa si conturi la banci | 479.733 |
| DATORII | 4.290.940 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.606.944 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.852.827 |
| VENITURI TOTALE | 12.531.646 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.908.116 |
| Profitul brut | 1.623.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.595.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.509.273 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.296.290 |
| Stocuri | 432.025 |
| Creante | 1.436.102 |
| Casa si conturi la banci | -571.837 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 859.924 |
| DATORII | 3.743.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.922.375 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.270.337 |
| VENITURI TOTALE | 7.613.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.884.077 |
| Profitul brut | 729.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 721.251 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.699.081 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.049.481 |
| Stocuri | 511.123 |
| Creante | 1.229.092 |
| Casa si conturi la banci | -690.734 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 441.885 |
| DATORII | 3.147.603 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.042.844 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.221.931 |
| VENITURI TOTALE | 12.495.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.160.963 |
| Profitul brut | 1.334.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.302.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.605.108 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.064.649 |
| Stocuri | 564.151 |
| Creante | 1.190.239 |
| Casa si conturi la banci | -689.741 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 149.570 |
| DATORII | 3.739.365 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.079.962 |
| Capital subscris varsat | 500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.385.701 |
| VENITURI TOTALE | 11.490.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.958.470 |
| Profitul brut | 532.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 500.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.724.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.470.222 |
| Stocuri | 729.236 |
| Creante | 1.047.469 |
| Casa si conturi la banci | -306.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 599.153 |
| DATORII | 4.156.882 |
| CAPITALURI - TOTAL | 636.919 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.475.950 |
| VENITURI TOTALE | 8.698.303 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.460.906 |
| Profitul brut | 237.397 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.268.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.245.373 |
| Stocuri | 678.106 |
| Creante | 1.021.824 |
| Casa si conturi la banci | 545.443 |
| DATORII | 4.082.413 |
| CAPITALURI - TOTAL | 431.915 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.949.357 |
| VENITURI TOTALE | 12.043.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.763.188 |
| Profitul brut | 279.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 200.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |