RIA PARTY PLANNER SRL – CUI 37606864
Pe scurt
RIA PARTY PLANNER SRL are CUI 37606864, număr de înregistrare J26/862/2017 și sediul în Loc. Luduş, Oraş Luduş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 5920 – Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 159.543 lei, un profit net de 10.912 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RIA PARTY PLANNER SRL |
| CUI | 37606864 |
| Nr. Reg. Com. | J26/862/2017 |
| EUID | ROONRC.J26/862/2017 |
| CAEN | 5920 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-18 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROTAR IOAN-ADRIAN | DEPLINE-exercitate în mod separat. | România |
| ROTAR ANDREEA-LOREDANA | CONFORM ACT CONSTITUTIV- puteri exercitate în mod separat. | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159 543 | 10 912 | 67 825 | 60 018 | 71 715 | 63 908 | 1 |
| 2024 | 156 192 | 6 597 | 54 511 | 21 665 | 85 842 | 52 996 | 1 |
| 2023 | 196 865 | 22 833 | 51 476 | 33 385 | 64 490 | 46 399 | 1 |
| 2022 | 265 181 | 72 804 | 34 015 | 12 425 | 75 657 | 54 067 | 1 |
| 2021 | 39 363 | 10 983 | 29 689 | 0 | 8 830 | -20 859 | 0 |
| 2020 | 39 363 | 10 983 | 29 689 | 0 | 8 830 | -20 859 | 0 |
| 2019 | 5 232 | -19 440 | 46 377 | 6 421 | 8 114 | -31 842 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises159 543 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RIA PARTY PLANNER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5920 Rev. 2 (echivalent: 5920 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Cod CAEN principal | 59 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere activitate (principal) | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 5920: Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (59), poziții apropiate de locul 201 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FRAME FILM ILLUSTRIOUS STUDIOS S.R.L. – locul 197, 1,06 mil. lei, Ilfov
- BIG SOUND STUDIO S.R.L. – locul 197, 165.665 lei, Harghita
- COLVUD S.R.L. – locul 197, 46.046 lei, Olt
- SCREENFILM S.R.L. – locul 198, 1,05 mil. lei, Bucureşti
- OMNI SOUND SRL – locul 198, 162.200 lei, Alba
- DREPTUNGHI S.R.L. – locul 198, 44.965 lei, Neamţ
- RED DELPHI PRODUKSJON S.R.L. – locul 199, 1,05 mil. lei, Bucureşti
- SL STUDIOS S.R.L. – locul 199, 162.122 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RIA PARTY PLANNER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RIA PARTY PLANNER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RIA PARTY PLANNER SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-10-01 |
| Data reactivare | 2022-03-15 |
| Data publicare | 2021-10-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 21.665 |
| Active circulante | 85.842 |
| Stocuri | 20.929 |
| Creante | 18.208 |
| Disponibilitati | 46.705 |
| Datorii | 54.511 |
| Capitaluri proprii | 52.996 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 156.192 |
| Venituri totale | 156.192 |
| Cheltuieli totale | 148.033 |
| Profit brut | 8.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 33.385 |
| Active circulante | 64.490 |
| Stocuri | 17.332 |
| Creante | 4.549 |
| Disponibilitati | 42.609 |
| Datorii | 51.476 |
| Capitaluri proprii | 46.399 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 196.865 |
| Venituri totale | 196.874 |
| Cheltuieli totale | 172.112 |
| Profit brut | 24.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.833 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.425 |
| Active circulante | 75.657 |
| Stocuri | 1.383 |
| Creante | 35.485 |
| Disponibilitati | 38.789 |
| Datorii | 34.015 |
| Capitaluri proprii | 54.067 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 265.181 |
| Venituri totale | 265.516 |
| Cheltuieli totale | 190.110 |
| Profit brut | 75.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 8.830 |
| Stocuri | 838 |
| Creante | 7.500 |
| Disponibilitati | 492 |
| Datorii | 29.689 |
| Capitaluri proprii | -20.859 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 39.363 |
| Venituri totale | 39.363 |
| Cheltuieli totale | 27.198 |
| Profit brut | 12.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 12.555 |
| Active circulante | 5.093 |
| Stocuri | 1.691 |
| Creante | 3.000 |
| Disponibilitati | 402 |
| Datorii | 30.050 |
| Capitaluri proprii | -12.402 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 12.602 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.602 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.602 |
| Active imobilizate | 18.688 |
| Active circulante | 312 |
| Disponibilitati | 312 |
| Datorii | 18.800 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |