RESURSE ECO MOLDOVA SRL
| Denumire | RESURSE ECO MOLDOVA SRL |
| CUI | 28536077 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000545338 |
| EUID | ROONRC.J2011000545338 |
| CAEN | 1623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-24 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 588 448 | 1 501 055 | 6 398 861 | — | — | — | 24 |
| 2024 | 5 975 445 | 829 136 | 6 505 015 | 12 203 015 | 4 096 775 | 5 190 602 | 25 |
| 2023 | 4 945 863 | 807 998 | 4 816 694 | 10 898 127 | 3 602 020 | 4 496 221 | 25 |
| 2022 | 4 595 235 | 502 736 | 3 605 349 | 8 758 341 | 3 152 807 | 3 068 223 | 26 |
| 2021 | 4 296 540 | 400 003 | 4 385 647 | 5 521 059 | 6 645 221 | 1 995 487 | 25 |
| 2020 | 2 468 704 | 202 310 | 2 096 199 | 3 371 935 | 1 732 233 | 2 165 483 | 25 |
| 2019 | 2 190 841 | 179 689 | 1 880 368 | 3 715 538 | 1 472 028 | 1 963 173 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 588 448 lei
27%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RESURSE ECO MOLDOVA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1623 Rev. 2 (echivalent: 1623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RESURSE ECO MOLDOVA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RESURSE ECO MOLDOVA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RESURSE ECO MOLDOVA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.203.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.096.775 |
| Stocuri | 2.780.812 |
| Creante | 1.240.975 |
| Casa si conturi la banci | 74.988 |
| DATORII | 6.505.015 |
| VENITURI IN AVANS | 4.604.173 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.190.602 |
| Capital subscris varsat | 570.400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.975.445 |
| VENITURI TOTALE | 6.702.218 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.724.581 |
| Profitul brut | 977.637 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.898.127 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.602.020 |
| Stocuri | 2.469.838 |
| Creante | 1.004.646 |
| Casa si conturi la banci | 127.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.026 |
| DATORII | 4.816.694 |
| VENITURI IN AVANS | 5.203.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.496.221 |
| Capital subscris varsat | 570.400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.945.863 |
| VENITURI TOTALE | 5.463.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.621.034 |
| Profitul brut | 842.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 807.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.758.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.152.807 |
| Stocuri | 1.654.296 |
| Creante | 1.403.377 |
| Casa si conturi la banci | 95.134 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.240 |
| DATORII | 3.605.349 |
| VENITURI IN AVANS | 5.256.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.068.223 |
| Capital subscris varsat | 570.400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.595.235 |
| VENITURI TOTALE | 5.045.812 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.511.287 |
| Profitul brut | 534.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 502.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.521.059 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.645.221 |
| Stocuri | 1.067.577 |
| Creante | 5.515.174 |
| Casa si conturi la banci | 62.470 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.939 |
| DATORII | 4.385.647 |
| VENITURI IN AVANS | 5.794.085 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.995.487 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.296.540 |
| VENITURI TOTALE | 4.429.334 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.996.677 |
| Profitul brut | 432.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 400.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.371.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.732.233 |
| Stocuri | 1.262.130 |
| Creante | 430.319 |
| Casa si conturi la banci | 39.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.820 |
| DATORII | 2.096.199 |
| VENITURI IN AVANS | 885.306 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.165.483 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 2.468.704 |
| VENITURI TOTALE | 2.679.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.452.488 |
| Profitul brut | 227.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 202.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.715.538 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.472.028 |
| Stocuri | 969.039 |
| Creante | 424.581 |
| Casa si conturi la banci | 78.408 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.808 |
| DATORII | 1.880.368 |
| VENITURI IN AVANS | 1.374.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.963.173 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 2.190.841 |
| VENITURI TOTALE | 2.565.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.363.681 |
| Profitul brut | 201.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 179.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| Active imobilizate | 2.560.028 |
| Active circulante | 731.243 |
| Stocuri | 457.232 |
| Creante | 247.572 |
| Disponibilitati | 26.439 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.439.420 |
| Venituri in avans | 68.368 |
| Capitaluri proprii | 1.783.483 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 1.921.596 |
| Venituri totale | 2.008.176 |
| Cheltuieli totale | 1.442.658 |
| Profit brut | 565.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 544.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 708.885 |
| Active circulante | 133.341 |
| Stocuri | 121.447 |
| Creante | 7.418 |
| Disponibilitati | 4.476 |
| Cheltuieli in avans | 162.593 |
| Datorii | 917.268 |
| Capitaluri proprii | 87.551 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 382.513 |
| Venituri totale | 393.578 |
| Cheltuieli totale | 380.664 |
| Profit brut | 12.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.078 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 75.127 |
| Active circulante | 1.088.302 |
| Stocuri | 98.273 |
| Creante | 983.529 |
| Disponibilitati | 6.500 |
| Cheltuieli in avans | 104.800 |
| Datorii | 1.188.734 |
| Venituri in avans | 1.022 |
| Capitaluri proprii | 78.473 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 817.800 |
| Venituri totale | 817.800 |
| Cheltuieli totale | 810.958 |
| Profit brut | 6.842 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |