RESURRECTION MEDIA SRL – CUI 21223587
Pe scurt
RESURRECTION MEDIA SRL are CUI 21223587, număr de înregistrare J40/4006/2007 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 5920 – Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 584.750 lei, o pierdere netă de 202.422 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RESURRECTION MEDIA SRL |
| CUI | 21223587 |
| Nr. Reg. Com. | J40/4006/2007 |
| EUID | ROONRC.J40/4006/2007 |
| CAEN | 5920 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-02-27 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BREZOI OCTAVIAN - GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 584 750 | -202 422 | 1 950 497 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 1 554 124 | 400 736 | 1 700 734 | 31 198 | 2 442 361 | 746 984 | 2 |
| 2023 | 1 154 571 | 23 810 | 1 443 000 | 84 722 | 1 705 220 | 346 249 | 2 |
| 2022 | 1 140 287 | 229 560 | 1 492 266 | 145 345 | 1 729 870 | 379 876 | 2 |
| 2021 | 1 143 122 | 361 398 | 908 332 | 195 062 | 1 140 234 | 423 317 | 1 |
| 2020 | 905 948 | 225 389 | 530 737 | 32 018 | 686 267 | 187 919 | 1 |
| 2019 | 0 | -15 625 | 37 662 | 0 | 192 | -37 470 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises584 750 lei
-62%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RESURRECTION MEDIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5920 Rev. 2 (echivalent: 5920 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Cod CAEN principal | 59 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere activitate (principal) | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 5920: Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (59), poziții apropiate de locul 78 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- HEAD FILM SRL – locul 74, 3,10 mil. lei, Bucureşti
- PROMEDIARECORD S.R.L. – locul 74, 651.693 lei, Timiş
- MADE BY MVP S.R.L. – locul 74, 288.910 lei, Constanţa
- ZUCCHERO MEDIA SRL – locul 75, 2,99 mil. lei, Bucureşti
- YOYOYO ENTERTAINMENT S.R.L. – locul 75, 643.007 lei, Bucureşti
- VOL MEDIA PRODUCTION S.R.L. – locul 75, 288.280 lei, Cluj
- ISILENT MEDIA NETWORK S.R.L. – locul 76, 2,98 mil. lei, Bucureşti
- NORVIS MUSIC SRL – locul 76, 639.085 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RESURRECTION MEDIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RESURRECTION MEDIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RESURRECTION MEDIA SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2012-11-19 |
| Data reactivare | 2018-12-13 |
| Data publicare | 2012-11-21 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 84.722 |
| Active circulante | 1.705.220 |
| Stocuri | 127.057 |
| Creante | 1.194.566 |
| Disponibilitati | 383.597 |
| Cheltuieli in avans | 2.380 |
| Datorii | 1.443.000 |
| Venituri in avans | 3.073 |
| Capitaluri proprii | 346.249 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.154.571 |
| Venituri totale | 1.154.806 |
| Cheltuieli totale | 1.119.449 |
| Profit brut | 35.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 145.345 |
| Active circulante | 1.729.870 |
| Stocuri | 100.829 |
| Creante | 1.120.945 |
| Disponibilitati | 218.096 |
| Datorii | 1.492.266 |
| Venituri in avans | 3.073 |
| Capitaluri proprii | 379.876 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.140.287 |
| Venituri totale | 1.141.945 |
| Cheltuieli totale | 900.973 |
| Profit brut | 240.972 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 229.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 195.062 |
| Active circulante | 1.140.234 |
| Stocuri | 71.734 |
| Creante | 865.779 |
| Disponibilitati | 202.721 |
| Cheltuieli in avans | 1.261 |
| Datorii | 908.332 |
| Venituri in avans | 4.908 |
| Capitaluri proprii | 423.317 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.143.122 |
| Venituri totale | 1.143.371 |
| Cheltuieli totale | 770.541 |
| Profit brut | 372.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 361.398 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 32.018 |
| Active circulante | 686.267 |
| Stocuri | 5.343 |
| Creante | 433.608 |
| Disponibilitati | 247.316 |
| Cheltuieli in avans | 2.751 |
| Datorii | 530.737 |
| Venituri in avans | 2.380 |
| Capitaluri proprii | 187.919 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 905.948 |
| Venituri totale | 905.989 |
| Cheltuieli totale | 664.005 |
| Profit brut | 241.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 225.389 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 192 |
| Disponibilitati | 192 |
| Datorii | 37.662 |
| Capitaluri proprii | -37.470 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 15.625 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.625 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.625 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 319 |
| Disponibilitati | 319 |
| Datorii | 22.164 |
| Capitaluri proprii | -21.845 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 7.465 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.465 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.465 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.671 |
| Active circulante | 4.663 |
| Stocuri | 2.535 |
| Disponibilitati | 2.128 |
| Datorii | 22.714 |
| Capitaluri proprii | -14.380 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.671 |
| Active circulante | 4.663 |
| Stocuri | 2.535 |
| Disponibilitati | 2.128 |
| Datorii | 22.714 |
| Capitaluri proprii | -14.380 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |