RENTINO TEAM S.R.L.

Cauta alta firma:
RENTINO TEAM S.R.L.
CUI: 43174973EUID: ROONRC.J17/1210/2020CAEN: 6820Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire RENTINO TEAM S.R.L.
CUI 43174973
EUID ROONRC.J17/1210/2020
CAEN 6820
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2020-10-12 (5 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CONSTANTIN GABRIELA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 553 287 956 729 305 0
2024 1 931 164 937 424 883 209 1
2023 1 451 703 716 282 1 112 835 1
2022 0 -13 758 1 040 002 1
2021 0 -786 928 849 0
2020 0 -43 172 0
Statistics
Commercial networks and enterprises
553 287 lei
-71%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RENTINO TEAM S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3)
Obiect Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere Activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Cod CAEN principal 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descriere activitate (principal) Tranzacții imobiliare
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția RENTINO TEAM S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 9956 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 4645: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Locul 118 în Galaţi pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
937.424 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „RENTINO TEAM S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „RENTINO TEAM S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „RENTINO TEAM S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RENTINO TEAM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „RENTINO TEAM S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „RENTINO TEAM S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „RENTINO TEAM S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RENTINO TEAM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 985.851
Active circulante 1.536.677
Stocuri 182.920
Creante 1.318.595
Disponibilitati 35.162
Datorii 883.209
Capitaluri proprii 1.639.319
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.931.164
Venituri totale 1.934.408
Cheltuieli totale 940.112
Profit brut 994.296
Pierdere bruta 0
Profit net 937.424
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 1.012.420
Active circulante 802.310
Stocuri 9.168
Creante 791.968
Disponibilitati 1.174
Datorii 1.112.835
Capitaluri proprii 701.895
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.451.703
Venituri totale 1.452.274
Cheltuieli totale 721.759
Profit brut 730.515
Pierdere bruta 0
Profit net 716.282
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 1.017.775
Active circulante 7.840
Creante 7.443
Disponibilitati 397
Datorii 1.040.002
Capitaluri proprii -14.387
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 13.758
Profit brut 0
Pierdere bruta 13.758
Profit net 0
Pierdere neta 13.758
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 122
Active circulante 928.098
Creante 927.864
Disponibilitati 234
Datorii 928.849
Capitaluri proprii -629
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 786
Profit brut 0
Pierdere bruta 786
Profit net 0
Pierdere neta 786
Nr. salariati 0

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 122
Active circulante 207
Creante 7
Disponibilitati 200
Datorii 172
Capitaluri proprii 157
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 43
Profit brut 0
Pierdere bruta 43
Profit net 0
Pierdere neta 43
Nr. salariati 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.