RENOLITH SYSTEM SRL
| Denumire | RENOLITH SYSTEM SRL |
| CUI | 32106876 |
| Nr. Reg. Com. | J2015002387125 |
| EUID | ROONRC.J2015002387125 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-08-10 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MURESAN MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 552 201 | 48 978 | 2 577 854 | — | — | — | 27 |
| 2024 | 6 145 916 | 512 264 | 1 254 324 | 1 067 932 | 1 037 102 | 875 252 | 25 |
| 2023 | 4 130 521 | 140 928 | 1 587 710 | 947 043 | 1 046 902 | 428 988 | 27 |
| 2022 | 5 780 041 | 556 505 | 1 721 448 | 798 511 | 1 533 590 | 616 505 | 27 |
| 2021 | 3 816 926 | 464 920 | 911 711 | 572 471 | 1 085 115 | 745 875 | 15 |
| 2020 | 2 537 828 | 20 955 | 980 985 | — | — | — | 17 |
| 2019 | 3 219 005 | 597 560 | 859 879 | 641 799 | 1 025 640 | 807 560 | 19 |
| 2018 | 2 838 748 | 307 023 | 650 923 | 516 237 | 641 749 | 507 063 | 18 |
| 2017 | 5 947 894 | 440 186 | 325 407 | 284 554 | 556 930 | 564 343 | 20 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 552 201 lei
-10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RENOLITH SYSTEM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RENOLITH SYSTEM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RENOLITH SYSTEM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RENOLITH SYSTEM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.067.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.037.102 |
| Stocuri | 489.421 |
| Creante | 333.695 |
| Casa si conturi la banci | 213.986 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.542 |
| DATORII | 1.254.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 875.252 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.145.916 |
| VENITURI TOTALE | 6.294.242 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.687.918 |
| Profitul brut | 606.324 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 512.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 947.043 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.046.902 |
| Stocuri | 332.465 |
| Creante | 644.661 |
| Casa si conturi la banci | 69.776 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.753 |
| DATORII | 1.587.710 |
| CAPITALURI - TOTAL | 428.988 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.130.521 |
| VENITURI TOTALE | 4.127.099 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.946.758 |
| Profitul brut | 180.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 140.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 798.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.533.590 |
| Stocuri | 392.581 |
| Creante | 484.428 |
| Casa si conturi la banci | 656.581 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.852 |
| DATORII | 1.721.448 |
| CAPITALURI - TOTAL | 616.505 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.780.041 |
| VENITURI TOTALE | 5.886.750 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.234.119 |
| Profitul brut | 652.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 556.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 572.471 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.085.115 |
| Stocuri | 394.286 |
| Creante | 263.531 |
| Casa si conturi la banci | 427.298 |
| DATORII | 911.711 |
| CAPITALURI - TOTAL | 745.875 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.816.926 |
| VENITURI TOTALE | 3.766.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.227.513 |
| Profitul brut | 538.528 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 464.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 571.354 |
| Active circulante | 690.586 |
| Stocuri | 298.187 |
| Creante | 207.275 |
| Disponibilitati | 185.124 |
| Datorii | 980.985 |
| Capitaluri proprii | 280.955 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 2.537.828 |
| Venituri totale | 2.647.669 |
| Cheltuieli totale | 2.616.714 |
| Profit brut | 30.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 641.799 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.025.640 |
| Stocuri | 314.640 |
| Creante | 254.646 |
| Casa si conturi la banci | 456.354 |
| DATORII | 859.879 |
| CAPITALURI - TOTAL | 807.560 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.219.005 |
| VENITURI TOTALE | 3.247.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.540.387 |
| Profitul brut | 706.864 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 597.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 516.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 641.749 |
| Stocuri | 196.880 |
| Creante | 444.446 |
| Casa si conturi la banci | 423 |
| DATORII | 650.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 507.063 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.838.748 |
| VENITURI TOTALE | 2.847.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.481.560 |
| Profitul brut | 366.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 307.023 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 284.554 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 556.930 |
| Stocuri | 129.967 |
| Creante | 397.526 |
| Casa si conturi la banci | 29.437 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.266 |
| DATORII | 325.407 |
| CAPITALURI - TOTAL | 564.343 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 5.947.894 |
| VENITURI TOTALE | 5.970.280 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.443.226 |
| Profitul brut | 527.054 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 440.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| Active imobilizate | 113.396 |
| Active circulante | 1.897.240 |
| Stocuri | 634.610 |
| Creante | 1.056.119 |
| Disponibilitati | 206.511 |
| Datorii | 1.886.499 |
| Capitaluri proprii | 124.137 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.245.024 |
| Venituri totale | 3.310.693 |
| Cheltuieli totale | 3.336.796 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.103 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.103 |
| Nr. salariati | 10 |