REMONTING SRL
| Denumire | REMONTING SRL |
| CUI | 17050100 |
| Nr. Reg. Com. | J09/1080/2004 |
| EUID | ROONRC.J09/1080/2004 |
| CAEN | 4221 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-12-17 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOGDAN STELUTA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 828 193 | 229 732 | 2 280 897 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 1 408 664 | 808 458 | 303 633 | 806 062 | 2 461 767 | 2 964 196 | 2 |
| 2023 | 1 858 989 | 1 066 653 | 290 002 | — | — | — | 7 |
| 2022 | 94 038 | 281 846 | 396 662 | — | — | — | 5 |
| 2021 | 469 704 | 270 636 | 242 843 | — | — | — | 2 |
| 2020 | 560 281 | 215 684 | 290 777 | — | — | — | 5 |
| 2019 | 405 285 | 213 690 | 143 163 | — | — | — | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 828 193 lei
101%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REMONTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4221 Rev. 2 (echivalent: 4221 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Brăila , domeniul 4221: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REMONTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REMONTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REMONTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 806.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.461.767 |
| Stocuri | 32.858 |
| Creante | 1.685.102 |
| Casa si conturi la banci | 743.807 |
| DATORII | 303.633 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.964.196 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.408.664 |
| VENITURI TOTALE | 1.408.758 |
| CHELTUIELI TOTALE | 564.040 |
| Profitul brut | 844.718 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 808.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 781.135 |
| Active circulante | 2.024.606 |
| Stocuri | 32.858 |
| Creante | 1.307.267 |
| Disponibilitati | 684.481 |
| Datorii | 290.002 |
| Capitaluri proprii | 2.515.739 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.858.989 |
| Venituri totale | 1.858.989 |
| Cheltuieli totale | 773.746 |
| Profit brut | 1.085.243 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.066.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 545.214 |
| Active circulante | 1.400.534 |
| Stocuri | 32.858 |
| Creante | 704.248 |
| Disponibilitati | 663.428 |
| Datorii | 396.662 |
| Capitaluri proprii | 1.549.086 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 94.038 |
| Venituri totale | 610.689 |
| Cheltuieli totale | 322.736 |
| Profit brut | 287.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 281.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 269.894 |
| Active circulante | 1.240.189 |
| Stocuri | 32.858 |
| Creante | 815.779 |
| Disponibilitati | 391.552 |
| Datorii | 242.843 |
| Capitaluri proprii | 1.267.240 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 469.704 |
| Venituri totale | 469.704 |
| Cheltuieli totale | 194.371 |
| Profit brut | 275.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 270.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 260.080 |
| Active circulante | 1.027.300 |
| Stocuri | 32.858 |
| Creante | 773.834 |
| Disponibilitati | 220.608 |
| Datorii | 290.777 |
| Capitaluri proprii | 996.603 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 560.281 |
| Venituri totale | 560.281 |
| Cheltuieli totale | 338.994 |
| Profit brut | 221.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 215.684 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 49.516 |
| Active circulante | 874.589 |
| Stocuri | 177.178 |
| Creante | 553.671 |
| Disponibilitati | 143.740 |
| Datorii | 143.163 |
| Capitaluri proprii | 780.942 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 405.285 |
| Venituri totale | 581.489 |
| Cheltuieli totale | 361.984 |
| Profit brut | 219.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 213.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 63.762 |
| Active circulante | 759.757 |
| Stocuri | 77.125 |
| Creante | 578.478 |
| Disponibilitati | 104.154 |
| Datorii | 106.266 |
| Capitaluri proprii | 717.253 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 460.239 |
| Venituri totale | 460.936 |
| Cheltuieli totale | 156.811 |
| Profit brut | 304.125 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 299.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 68.161 |
| Active circulante | 463.925 |
| Stocuri | 77.413 |
| Creante | 313.811 |
| Disponibilitati | 72.701 |
| Datorii | 114.354 |
| Capitaluri proprii | 417.732 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 232.924 |
| Venituri totale | 233.124 |
| Cheltuieli totale | 121.673 |
| Profit brut | 111.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.978 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 102.302 |
| Active circulante | 321.778 |
| Stocuri | 85.370 |
| Creante | 220.230 |
| Disponibilitati | 16.178 |
| Datorii | 101.534 |
| Provizioane | 13.792 |
| Capitaluri proprii | 308.754 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 169.591 |
| Venituri totale | 203.023 |
| Cheltuieli totale | 141.627 |
| Profit brut | 61.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.253 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |