REGULUS ROMTHERM SRL
| Denumire | REGULUS ROMTHERM SRL |
| CUI | 31292940 |
| Nr. Reg. Com. | J05/342/2013 |
| EUID | ROONRC.J5/342/2013 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-02-27 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SUCIU DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 072 059 | 717 305 | 3 800 617 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 8 832 334 | 854 261 | 4 651 439 | 3 188 162 | 4 862 528 | 3 394 501 | 10 |
| 2023 | 9 437 571 | 1 255 155 | 5 889 697 | 2 932 874 | 6 165 537 | 3 200 964 | 10 |
| 2022 | 10 100 761 | 1 939 287 | 5 101 927 | 2 847 460 | 5 151 026 | 2 885 809 | 9 |
| 2021 | 7 750 635 | 1 109 787 | 2 516 453 | 292 325 | 3 447 210 | 1 223 082 | 8 |
| 2020 | 5 696 666 | 625 532 | 2 363 923 | 342 350 | 2 312 649 | 291 076 | 7 |
| 2019 | 4 177 628 | 200 617 | 2 354 957 | 240 249 | 1 780 252 | -334 456 | 7 |
| 2018 | 3 252 363 | 16 226 | 2 049 402 | 114 694 | 1 477 152 | -457 556 | 6 |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 072 059 lei
3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REGULUS ROMTHERM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REGULUS ROMTHERM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REGULUS ROMTHERM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REGULUS ROMTHERM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.188.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.862.528 |
| Stocuri | 2.443.048 |
| Creante | 968.568 |
| Casa si conturi la banci | 1.450.912 |
| DATORII | 4.651.439 |
| VENITURI IN AVANS | 4.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.394.501 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.832.334 |
| VENITURI TOTALE | 8.993.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.997.735 |
| Profitul brut | 995.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 854.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.932.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.165.537 |
| Stocuri | 2.620.941 |
| Creante | 1.018.326 |
| Casa si conturi la banci | 2.526.270 |
| DATORII | 5.889.697 |
| VENITURI IN AVANS | 7.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.200.964 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.437.571 |
| VENITURI TOTALE | 9.520.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.061.498 |
| Profitul brut | 1.458.509 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.255.155 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.847.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.151.026 |
| Stocuri | 2.339.050 |
| Creante | 858.572 |
| Casa si conturi la banci | 1.953.404 |
| DATORII | 5.101.927 |
| VENITURI IN AVANS | 10.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.885.809 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.100.761 |
| VENITURI TOTALE | 10.145.695 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.952.450 |
| Profitul brut | 2.193.245 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.939.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 292.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.447.210 |
| Stocuri | 1.839.853 |
| Creante | 974.557 |
| Casa si conturi la banci | 632.800 |
| DATORII | 2.516.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.223.082 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.750.635 |
| VENITURI TOTALE | 7.807.708 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.505.866 |
| Profitul brut | 1.301.842 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.109.787 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 342.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.312.649 |
| Stocuri | 1.069.644 |
| Creante | 1.036.377 |
| Casa si conturi la banci | 206.628 |
| DATORII | 2.363.923 |
| CAPITALURI - TOTAL | 291.076 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.696.666 |
| VENITURI TOTALE | 5.755.732 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.999.408 |
| Profitul brut | 756.324 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 625.532 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 240.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.780.252 |
| Stocuri | 675.447 |
| Creante | 987.215 |
| Casa si conturi la banci | 117.590 |
| DATORII | 2.354.957 |
| CAPITALURI - TOTAL | -334.456 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.177.628 |
| VENITURI TOTALE | 4.283.943 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.027.232 |
| Profitul brut | 256.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 200.617 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 114.694 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.477.152 |
| Stocuri | 697.713 |
| Creante | 623.021 |
| Casa si conturi la banci | 156.418 |
| DATORII | 2.049.402 |
| CAPITALURI - TOTAL | -457.556 |
| Capital subscris varsat | 46.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.252.363 |
| VENITURI TOTALE | 3.308.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.271.629 |
| Profitul brut | 36.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 163.210 |
| Active circulante | 1.342.020 |
| Stocuri | 649.562 |
| Creante | 619.752 |
| Disponibilitati | 72.706 |
| Datorii | 2.024.812 |
| Capitaluri proprii | -519.582 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.943.631 |
| Venituri totale | 2.984.382 |
| Cheltuieli totale | 2.982.229 |
| Profit brut | 2.153 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.153 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 113.842 |
| Active circulante | 1.466.989 |
| Stocuri | 813.916 |
| Creante | 376.066 |
| Disponibilitati | 277.007 |
| Datorii | 2.102.566 |
| Capitaluri proprii | -521.735 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.503.672 |
| Venituri totale | 2.563.573 |
| Cheltuieli totale | 2.548.135 |
| Profit brut | 15.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |