REGINA AGROPRODEXIM SRL

Cauta alta firma:
REGINA AGROPRODEXIM SRL
CUI: 6641195EUID: ROONRC.J32/122/2002CAEN: 1089Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire REGINA AGROPRODEXIM SRL
CUI 6641195
EUID ROONRC.J32/122/2002
CAEN 1089
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2002-03-01 (24 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
LATTANZI WALTER-Italia
LATTANZI WALTER-Italia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 7 047 293 257 339 801 941 9
2024 7 502 513 898 149 742 118 7 705 563 4 168 530 11 134 546 9
2023 9 217 888 1 636 193 1 076 543 5 993 310 5 325 546 10 236 397 11
2022 12 384 542 2 274 738 1 553 356 4 221 462 6 228 072 8 600 203 11
2021 11 830 879 940 272 986 051 2 305 218 5 005 717 6 325 465 12
2020 7 116 137 656 942 1 416 260 1 718 266 5 076 376 5 392 399 12
2019 7 939 648 959 630 1 660 438 1 781 623 4 566 130 4 695 061 16
2018 9 218 864 375 701 1 944 991 1 054 346 4 625 128 3 734 483 19
2017 8 197 518 194 487 1 056 397 998 194 3 416 986 3 358 783 17
2016 8 611 238 331 333 1 897 382 1 050 436 4 011 242 3 164 296 19
Statistics
Commercial networks and enterprises
7 047 293 lei
-6%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REGINA AGROPRODEXIM SRL”
Cod CAEN preponderent 1089 Rev. 2 (echivalent: 1089 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Descriere Activitate Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Cod CAEN principal 10 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Descriere activitate (principal) Industria alimentară
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția REGINA AGROPRODEXIM SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 10814 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 1089: Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

Locul 3309 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
898.149 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „REGINA AGROPRODEXIM SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „REGINA AGROPRODEXIM SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „REGINA AGROPRODEXIM SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REGINA AGROPRODEXIM SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „REGINA AGROPRODEXIM SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „REGINA AGROPRODEXIM SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „REGINA AGROPRODEXIM SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REGINA AGROPRODEXIM SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 7.705.563
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.168.530
Stocuri 2.751.823
Creante 1.397.895
Casa si conturi la banci 18.812
CHELTUIELI IN AVANS 13.084
DATORII 742.118
VENITURI IN AVANS 10.513
CAPITALURI - TOTAL 11.134.546
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 7.502.513
VENITURI TOTALE 9.230.154
CHELTUIELI TOTALE 8.150.658
Profitul brut 1.079.496
Pierdere bruta 0
Profitul net 898.149
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 5.993.310
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.325.546
Stocuri 2.829.067
Creante 2.363.814
Casa si conturi la banci 132.665
DATORII 1.076.543
VENITURI IN AVANS 5.916
CAPITALURI - TOTAL 10.236.397
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 9.217.888
VENITURI TOTALE 11.314.947
CHELTUIELI TOTALE 9.416.844
Profitul brut 1.898.103
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.636.193
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.221.462
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.228.072
Stocuri 4.955.448
Creante 1.239.715
Casa si conturi la banci 32.909
CHELTUIELI IN AVANS 899
DATORII 1.553.356
VENITURI IN AVANS 296.874
CAPITALURI - TOTAL 8.600.203
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 12.384.542
VENITURI TOTALE 14.945.018
CHELTUIELI TOTALE 12.344.126
Profitul brut 2.600.892
Pierdere bruta 0
Profitul net 2.274.738
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.305.218
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.005.717
Stocuri 3.313.258
Creante 1.325.901
Casa si conturi la banci 366.558
CHELTUIELI IN AVANS 581
DATORII 986.051
CAPITALURI - TOTAL 6.325.465
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 11.830.879
VENITURI TOTALE 11.574.256
CHELTUIELI TOTALE 10.443.822
Profitul brut 1.130.434
Pierdere bruta 0
Profitul net 940.272
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.718.266
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.076.376
Stocuri 2.625.780
Creante 2.414.291
Casa si conturi la banci 36.305
CHELTUIELI IN AVANS 14.017
DATORII 1.416.260
CAPITALURI - TOTAL 5.392.399
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 7.116.137
VENITURI TOTALE 7.198.435
CHELTUIELI TOTALE 6.408.290
Profitul brut 790.145
Pierdere bruta 0
Profitul net 656.942
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.781.623
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.566.130
Stocuri 3.318.394
Creante 1.204.581
Casa si conturi la banci 43.155
CHELTUIELI IN AVANS 7.746
DATORII 1.660.438
CAPITALURI - TOTAL 4.695.061
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 7.939.648
VENITURI TOTALE 8.837.152
CHELTUIELI TOTALE 7.681.959
Profitul brut 1.155.193
Pierdere bruta 0
Profitul net 959.630
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 16

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.054.346
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.625.128
Stocuri 3.284.117
Creante 1.286.579
Casa si conturi la banci 54.432
DATORII 1.944.991
CAPITALURI - TOTAL 3.734.483
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 9.218.864
VENITURI TOTALE 9.254.597
CHELTUIELI TOTALE 8.798.405
Profitul brut 456.192
Pierdere bruta 0
Profitul net 375.701
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 998.194
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.416.986
Stocuri 2.742.588
Creante 628.977
Casa si conturi la banci 45.421
DATORII 1.056.397
CAPITALURI - TOTAL 3.358.783
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 8.197.518
VENITURI TOTALE 8.690.458
CHELTUIELI TOTALE 8.443.662
Profitul brut 246.796
Pierdere bruta 0
Profitul net 194.487
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 17

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1089
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.050.436
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.011.242
Stocuri 2.387.908
Creante 1.518.268
Casa si conturi la banci 105.066
DATORII 1.897.382
CAPITALURI - TOTAL 3.164.296
Capital subscris varsat 1.750
Cifra de afaceri neta 8.611.238
VENITURI TOTALE 9.861.533
CHELTUIELI TOTALE 9.447.640
Profitul brut 413.893
Pierdere bruta 0
Profitul net 331.333
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).