REGAL HOUSE SRL – CUI 23142268
Pe scurt
REGAL HOUSE SRL are CUI 23142268, număr de înregistrare J2008000091060 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.530.008 lei, un profit net de 270.260 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REGAL HOUSE SRL |
| CUI | 23142268 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000091060 |
| EUID | ROONRC.J06/91/2008 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-01-30 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UȚĂ LUCIA FLORICA | DEPLINE. Administratorii lucreaza separat, cu conditia de a se informa reciproc asupra activitatior intreprinse. | România |
| UȚĂ IOAN RADU | DEPLINE. Administratorii lucreaza separat, cu conditia de a se informa reciproc asupra activitatior intreprinse. | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 530 008 | 270 260 | 1 859 855 | 313 159 | 2 151 266 | 604 570 | 12 |
| 2024 | 2 325 394 | 160 742 | 1 364 767 | 253 697 | 1 916 762 | 805 692 | 10 |
| 2023 | 1 002 520 | 48 749 | 958 023 | 225 420 | 1 378 393 | 645 790 | 7 |
| 2022 | 1 165 595 | 34 166 | 917 460 | 232 977 | 1 281 524 | 597 041 | 7 |
| 2021 | 1 610 620 | 299 801 | 318 081 | 244 626 | 1 485 657 | 1 414 528 | 6 |
| 2020 | 2 067 545 | 359 497 | 330 170 | 269 734 | 1 121 149 | 1 063 039 | 12 |
| 2019 | 2 195 853 | 492 960 | 327 120 | 241 167 | 1 087 169 | 1 003 542 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 530 008 lei
95%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REGAL HOUSE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4120: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 434 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SUBLIME ENTERPRISE S.R.L. – locul 430, 32,54 mil. lei, Cluj
- BOOKS ARHITECT PROIECT S.R.L. – locul 430, 4,54 mil. lei, Bucureşti
- BOZDO INVEST 2024 S.R.L. – locul 430, 189.602 lei, Sibiu
- AVISION STRATEGY CONSULTING SRL – locul 431, 32,50 mil. lei, Bucureşti
- ROTAR CIS BUILDING S.R.L. – locul 431, 4,54 mil. lei, Sibiu
- GTC RESIDENTIAL ESTATE S.R.L. – locul 431, 188.240 lei, Alba
- T.T. & CO SOLARIA GRUP S.R.L. – locul 432, 32,35 mil. lei, Timiş
- ARDEALUL STAR CONSTRUCT SRL – locul 432, 4,54 mil. lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REGAL HOUSE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REGAL HOUSE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REGAL HOUSE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 253.697 |
| Active circulante | 1.916.762 |
| Stocuri | 809.998 |
| Creante | 830.809 |
| Disponibilitati | 275.955 |
| Datorii | 1.364.767 |
| Capitaluri proprii | 805.692 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.325.394 |
| Venituri totale | 2.796.829 |
| Cheltuieli totale | 2.578.476 |
| Profit brut | 218.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.742 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 225.420 |
| Active circulante | 1.378.393 |
| Stocuri | 687.483 |
| Creante | 545.557 |
| Disponibilitati | 145.353 |
| Datorii | 958.023 |
| Capitaluri proprii | 645.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.002.520 |
| Venituri totale | 1.351.015 |
| Cheltuieli totale | 1.292.241 |
| Profit brut | 58.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 232.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.281.524 |
| Stocuri | 304.857 |
| Creante | 135.715 |
| Casa si conturi la banci | 840.952 |
| DATORII | 917.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 597.041 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.165.595 |
| VENITURI TOTALE | 1.204.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.158.639 |
| Profitul brut | 46.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 244.626 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.485.657 |
| Stocuri | 126.673 |
| Creante | 213.549 |
| Casa si conturi la banci | 1.145.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.326 |
| DATORII | 318.081 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.414.528 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.610.620 |
| VENITURI TOTALE | 1.610.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.294.710 |
| Profitul brut | 315.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.801 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 269.734 |
| Active circulante | 1.121.149 |
| Stocuri | 140.775 |
| Creante | 349.486 |
| Disponibilitati | 630.888 |
| Cheltuieli in avans | 2.326 |
| Datorii | 330.170 |
| Capitaluri proprii | 1.063.039 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.067.545 |
| Venituri totale | 2.069.617 |
| Cheltuieli totale | 1.690.775 |
| Profit brut | 378.842 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 359.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 241.167 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.087.169 |
| Stocuri | 219.529 |
| Creante | 378.501 |
| Casa si conturi la banci | 489.139 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.326 |
| DATORII | 327.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.003.542 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.195.853 |
| VENITURI TOTALE | 2.195.908 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.681.147 |
| Profitul brut | 514.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 492.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 255.102 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 684.520 |
| Stocuri | 381.029 |
| Creante | 230.215 |
| Casa si conturi la banci | 73.276 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.326 |
| DATORII | 317.868 |
| CAPITALURI - TOTAL | 624.080 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 876.161 |
| VENITURI TOTALE | 882.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 693.336 |
| Profitul brut | 189.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 180.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 293.852 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 376.468 |
| Stocuri | 217.690 |
| Creante | 75.825 |
| Casa si conturi la banci | 82.953 |
| DATORII | 226.963 |
| CAPITALURI - TOTAL | 443.357 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.145.524 |
| VENITURI TOTALE | 1.158.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.036.081 |
| Profitul brut | 122.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 110.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 333.992 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 547.668 |
| Stocuri | 119.005 |
| Creante | 318.502 |
| Casa si conturi la banci | 110.161 |
| DATORII | 274.933 |
| CAPITALURI - TOTAL | 606.727 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.293.036 |
| VENITURI TOTALE | 1.301.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 973.627 |
| Profitul brut | 327.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 274.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |