RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L. – CUI 39971270
Pe scurt
RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L. are CUI 39971270, număr de înregistrare J2018004885235 și sediul în Oraş Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.327.036 lei, un profit net de 2.075.525 lei și un număr mediu de 48 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L. |
| CUI | 39971270 |
| Nr. Reg. Com. | J2018004885235 |
| EUID | ROONRC.J2018004885235 |
| CAEN | 7810 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-10-08 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUMITRU GABRIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 327 036 | 2 075 525 | 2 768 823 | 604 394 | 3 200 915 | 2 075 765 | 48 |
| 2024 | 2 045 136 | 454 989 | 880 465 | 537 367 | 614 702 | 560 420 | 11 |
| 2023 | 1 134 819 | -205 764 | 809 464 | 274 356 | 269 450 | 105 431 | 8 |
| 2022 | 1 672 837 | 32 464 | 852 142 | 483 193 | 680 144 | 311 195 | 0 |
| 2021 | 940 398 | 234 110 | 416 218 | 201 749 | 492 834 | 278 731 | 0 |
| 2020 | 1 280 731 | 113 187 | 506 815 | 134 854 | 449 789 | 109 575 | 1 |
| 2019 | 25 337 | -3 812 | 32 674 | 0 | 29 062 | -3 612 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 327 036 lei
258%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7810 Rev. 2 (echivalent: 7810 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Cod CAEN principal | 78 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii privind forța de muncă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 7810: Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (78), poziții apropiate de locul 27 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALPHA PROJECT SOLUTIONS S.R.L. – locul 23, 44,70 mil. lei, Cluj
- POSEIDON RECRUITMENT AGENCY S.R.L. – locul 23, 7,87 mil. lei, Bucureşti
- RESURSE UMANE RĂDULESCU SRL – locul 23, 438.064 lei, Ilfov
- GI GROUP STAFFING COMPANY SRL – locul 24, 43,86 mil. lei, Bucureşti
- CTEAM HUMAN CAPITAL S.R.L. – locul 24, 7,60 mil. lei, Bucureşti
- MAXVISION SOLUTIONS S.R.L. – locul 24, 409.131 lei, Brăila
- G.T.S. SOLUTION SRL – locul 25, 42,56 mil. lei, Bucureşti
- TIGER WOOD SRL – locul 25, 7,39 mil. lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RECRUITING & DEVELOPMENT COMPANY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-10-03 |
| Data reactivare | 2020-01-06 |
| Data publicare | 2019-10-03 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 537.367 |
| Active circulante | 614.702 |
| Stocuri | 24.695 |
| Creante | 270.724 |
| Disponibilitati | 319.283 |
| Cheltuieli in avans | 288.816 |
| Datorii | 880.465 |
| Capitaluri proprii | 560.420 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.045.136 |
| Venituri totale | 2.212.103 |
| Cheltuieli totale | 1.698.583 |
| Profit brut | 513.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 454.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 274.356 |
| Active circulante | 269.450 |
| Stocuri | 24.695 |
| Creante | 227.829 |
| Disponibilitati | 16.926 |
| Cheltuieli in avans | 371.089 |
| Datorii | 809.464 |
| Capitaluri proprii | 105.431 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.134.819 |
| Venituri totale | 1.173.414 |
| Cheltuieli totale | 1.368.871 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 195.457 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 205.764 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 483.193 |
| Active circulante | 680.144 |
| Stocuri | 25.736 |
| Creante | 640.481 |
| Disponibilitati | 13.927 |
| Datorii | 852.142 |
| Capitaluri proprii | 311.195 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.672.837 |
| Venituri totale | 1.731.452 |
| Cheltuieli totale | 1.684.278 |
| Profit brut | 47.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 201.749 |
| Active circulante | 492.834 |
| Stocuri | 25.736 |
| Creante | 311.769 |
| Disponibilitati | 155.329 |
| Cheltuieli in avans | 366 |
| Datorii | 416.218 |
| Capitaluri proprii | 278.731 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 940.398 |
| Venituri totale | 943.619 |
| Cheltuieli totale | 701.216 |
| Profit brut | 242.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 234.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 134.854 |
| Active circulante | 449.789 |
| Stocuri | 25.765 |
| Creante | 359.145 |
| Disponibilitati | 64.879 |
| Cheltuieli in avans | 31.747 |
| Datorii | 506.815 |
| Capitaluri proprii | 109.575 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.280.731 |
| Venituri totale | 1.281.432 |
| Cheltuieli totale | 1.156.178 |
| Profit brut | 125.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 113.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 29.062 |
| Stocuri | 30 |
| Creante | 26.729 |
| Disponibilitati | 2.303 |
| Datorii | 32.674 |
| Capitaluri proprii | -3.612 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.337 |
| Venituri totale | 25.378 |
| Cheltuieli totale | 28.430 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.052 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.812 |