RECOMPLAST SRL
| Denumire | RECOMPLAST SRL |
| CUI | 1153363 |
| Nr. Reg. Com. | J1991002060103 |
| EUID | ROONRC.J1991002060103 |
| CAEN | 2712 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-06-20 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURLACU A. ION | ADMINISTRARE ȘI REPREZENTARE. Hotărârile administratorilor precum şi orice alte operațiuni se exercită separat | România |
| BURLACU SORIN-LUCIAN | ADMINISTRARE ȘI REPREZENTARE. Hotărârile administratorilor precum şi orice alte operațiuni se exercită separat | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 324 827 | 1 204 755 | 24 302 298 | 10 554 556 | 20 165 822 | 4 970 915 | 129 |
| 2024 | 27 543 061 | 228 772 | 23 009 896 | 10 978 086 | 17 009 396 | 3 766 160 | 115 |
| 2023 | 34 643 641 | 1 322 399 | 20 983 713 | 11 493 275 | 14 457 078 | 3 537 389 | 103 |
| 2022 | 32 378 493 | 1 614 483 | 20 924 173 | 10 235 462 | 14 646 186 | 2 214 990 | 95 |
| 2021 | 21 068 186 | 309 435 | 20 836 515 | 10 730 289 | 12 718 125 | 600 507 | 95 |
| 2020 | 17 919 202 | -2 814 923 | 18 812 348 | 12 053 063 | 9 381 716 | 291 072 | 116 |
| 2019 | 15 750 575 | -2 523 481 | 17 286 542 | 12 632 168 | 10 686 724 | 3 369 475 | 116 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 324 827 lei
43%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RECOMPLAST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2712 Rev. 2 (echivalent: 2712 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității |
| Descriere Activitate | Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității |
| Cod CAEN principal | 27 Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea echipamentelor electrice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 2712: Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RECOMPLAST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RECOMPLAST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RECOMPLAST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.978.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.009.396 |
| Stocuri | 6.231.954 |
| Creante | 8.486.404 |
| Casa si conturi la banci | 2.272.973 |
| DATORII | 23.009.896 |
| VENITURI IN AVANS | 1.211.426 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.766.160 |
| Capital subscris varsat | 2.410.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.543.061 |
| VENITURI TOTALE | 29.586.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.320.683 |
| Profitul brut | 265.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 228.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.493.275 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.457.078 |
| Stocuri | 5.781.933 |
| Creante | 6.788.852 |
| Casa si conturi la banci | 1.868.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.215 |
| DATORII | 20.983.713 |
| VENITURI IN AVANS | 1.457.466 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.537.389 |
| Capital subscris varsat | 2.410.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.643.641 |
| VENITURI TOTALE | 36.697.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.375.170 |
| Profitul brut | 1.322.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.322.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.235.462 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.646.186 |
| Stocuri | 5.712.600 |
| Creante | 5.180.870 |
| Casa si conturi la banci | 3.734.731 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 39.833 |
| DATORII | 20.924.173 |
| VENITURI IN AVANS | 1.782.318 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.214.990 |
| Capital subscris varsat | 2.410.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.378.493 |
| VENITURI TOTALE | 35.010.594 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.396.111 |
| Profitul brut | 1.614.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.614.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.730.289 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.718.125 |
| Stocuri | 6.086.953 |
| Creante | 3.925.527 |
| Casa si conturi la banci | 2.687.658 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 101.189 |
| DATORII | 20.836.515 |
| VENITURI IN AVANS | 2.112.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 600.507 |
| Capital subscris varsat | 2.410.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.068.186 |
| VENITURI TOTALE | 25.201.794 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.892.359 |
| Profitul brut | 309.435 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 309.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.053.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.381.716 |
| Stocuri | 3.695.819 |
| Creante | 3.766.045 |
| Casa si conturi la banci | 1.902.101 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 127.495 |
| DATORII | 18.812.348 |
| VENITURI IN AVANS | 2.458.854 |
| CAPITALURI - TOTAL | 291.072 |
| Capital subscris varsat | 2.410.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.919.202 |
| VENITURI TOTALE | 19.768.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.583.096 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.814.923 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.814.923 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.632.168 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.686.724 |
| Stocuri | 4.129.564 |
| Creante | 4.526.102 |
| Casa si conturi la banci | 2.013.577 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 153.964 |
| DATORII | 17.286.542 |
| VENITURI IN AVANS | 2.816.839 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.369.475 |
| Capital subscris varsat | 2.410.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.750.575 |
| VENITURI TOTALE | 18.001.674 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.525.155 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.523.481 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.523.481 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.457.307 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.866.912 |
| Stocuri | 4.595.369 |
| Creante | 9.323.816 |
| Casa si conturi la banci | 2.930.592 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 156.484 |
| DATORII | 16.044.945 |
| VENITURI IN AVANS | 3.370.363 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.065.395 |
| Capital subscris varsat | 2.310.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.748.614 |
| VENITURI TOTALE | 20.130.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.961.608 |
| Profitul brut | 169.277 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 123.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.370.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.465.298 |
| Stocuri | 4.504.304 |
| Creante | 2.839.406 |
| Casa si conturi la banci | 3.104.466 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 183.803 |
| DATORII | 12.669.011 |
| VENITURI IN AVANS | 244.679 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.105.593 |
| Capital subscris varsat | 2.310.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.775.024 |
| VENITURI TOTALE | 16.947.354 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.711.240 |
| Profitul brut | 236.114 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 188.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.008.729 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.569.382 |
| Stocuri | 3.912.686 |
| Creante | 3.487.790 |
| Casa si conturi la banci | 3.152.140 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 177.454 |
| DATORII | 12.177.861 |
| VENITURI IN AVANS | 302.213 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.275.491 |
| Capital subscris varsat | 2.310.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.461.447 |
| VENITURI TOTALE | 19.490.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.070.439 |
| Profitul brut | 419.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 347.421 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |