REAL SUD S.R.L.

Cauta alta firma:
REAL SUD S.R.L.
CUI: 33760827RegCom: J2014000620155EUID: ROONRC.J15/620/2014CAEN: 4754Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. MIRCEA CEL BĂTRÂN, NR.4, BL.G3, ET.8, AP.13

Denumire REAL SUD S.R.L.
CUI 33760827
Nr. Reg. Com. J2014000620155
EUID ROONRC.J15/620/2014
CAEN 4754
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2014-11-03 (11 ani)

Adresa JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. MIRCEA CEL BĂTRÂN, NR.4, BL.G3, ET.8, AP.13
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BRĂTESCU MĂDĂLINA ELENA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 7 640 708 757 169 2 966 426 — — — 6
2024 7 318 919 605 355 2 221 674 1 292 082 2 103 753 1 174 161 6
2023 5 287 498 507 848 2 566 693 1 381 553 2 261 794 1 076 654 5
2022 4 813 402 404 290 2 190 851 1 168 769 1 995 178 973 096 5
2021 5 692 331 774 491 1 879 444 1 234 578 1 988 163 1 343 297 5
2020 4 700 050 596 853 1 850 118 1 129 701 1 886 076 1 165 659 5
2019 4 621 710 511 080 999 064 — — — 4
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
7 640 708 lei
4%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REAL SUD S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4754 Rev. 2 (echivalent: 4754 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
Descriere activitate (principal) Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. MIRCEA CEL BĂTRÂN, NR.4, BL.G3, ET.8, AP.13
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția REAL SUD S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 21021 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Dâmboviţa

Locul 292 în Dâmboviţa pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
605.355 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „REAL SUD S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „REAL SUD S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „REAL SUD S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REAL SUD S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „REAL SUD S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „REAL SUD S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „REAL SUD S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REAL SUD S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.292.082
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.103.753
Stocuri 1.886.653
Creante 86.180
Casa si conturi la banci 130.920
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 2.221.674
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.174.161
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 7.318.919
VENITURI TOTALE 7.341.147
CHELTUIELI TOTALE 6.608.146
Profitul brut 733.001
Pierdere bruta 0
Profitul net 605.355
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 6

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.381.553
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.261.794
Stocuri 1.908.322
Creante 169.075
Casa si conturi la banci 184.397
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 2.566.693
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.076.654
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 5.287.498
VENITURI TOTALE 5.395.491
CHELTUIELI TOTALE 4.811.185
Profitul brut 584.306
Pierdere bruta 0
Profitul net 507.848
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.168.769
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.995.178
Stocuri 1.757.747
Creante 78.140
Casa si conturi la banci 159.291
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 2.190.851
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 973.096
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 4.813.402
VENITURI TOTALE 4.888.749
CHELTUIELI TOTALE 4.408.583
Profitul brut 480.166
Pierdere bruta 0
Profitul net 404.290
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.234.578
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.988.163
Stocuri 1.599.933
Creante 34.188
Casa si conturi la banci 354.042
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 1.879.444
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.343.297
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 5.692.331
VENITURI TOTALE 5.818.658
CHELTUIELI TOTALE 4.972.167
Profitul brut 846.491
Pierdere bruta 0
Profitul net 774.491
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.129.701
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.886.076
Stocuri 1.809.548
Creante 13.597
Casa si conturi la banci 62.931
CHELTUIELI IN AVANS 0
DATORII 1.850.118
VENITURI IN AVANS 0
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 1.165.659
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 4.700.050
VENITURI TOTALE 4.743.579
CHELTUIELI TOTALE 4.102.434
Profitul brut 641.145
Pierdere bruta 0
Profitul net 596.853
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 89.151
Active circulante 1.778.719
Stocuri 1.592.072
Creante 64.384
Disponibilitati 122.263
Cheltuieli in avans 0
Datorii 999.064
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 868.806
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 4.621.710
Venituri totale 4.658.111
Cheltuieli totale 4.100.221
Profit brut 557.890
Pierdere bruta 0
Profit net 511.080
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 109.503
Active circulante 1.032.640
Stocuri 897.215
Creante 79.569
Disponibilitati 55.856
Cheltuieli in avans 0
Datorii 330.824
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 811.319
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 3.266.326
Venituri totale 3.382.624
Cheltuieli totale 2.894.973
Profit brut 487.651
Pierdere bruta 0
Profit net 453.593
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 0
Active circulante 688.566
Stocuri 553.870
Creante 66.536
Disponibilitati 68.160
Cheltuieli in avans 0
Datorii 330.840
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 357.726
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 2.154.251
Venituri totale 2.229.011
Cheltuieli totale 1.928.636
Profit brut 300.375
Pierdere bruta 0
Profit net 277.033
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 0
Active circulante 288.386
Stocuri 164.248
Creante 51.487
Disponibilitati 72.651
Cheltuieli in avans 0
Datorii 207.693
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 80.693
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 1.247.412
Venituri totale 1.250.579
Cheltuieli totale 1.194.494
Profit brut 56.085
Pierdere bruta 0
Profit net 46.785
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.