REACTIVE METHODS S.R.L. – CUI 43206110
Pe scurt
REACTIVE METHODS S.R.L. are CUI 43206110, număr de înregistrare J05/1909/2020 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 585.609 lei, un profit net de 458.496 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 04.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | REACTIVE METHODS S.R.L. |
| CUI | 43206110 |
| Nr. Reg. Com. | J05/1909/2020 |
| EUID | ROONRC.J5/1909/2020 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 04.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-10-19 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOȚA BOGDAN MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 585 609 | 458 496 | 12 947 | 0 | 471 683 | 458 736 | 1 |
| 2024 | 437 679 | 325 297 | 22 404 | 814 | 346 807 | 325 537 | 1 |
| 2023 | 80 298 | 49 303 | 3 974 | 3 255 | 46 841 | 46 122 | 0 |
| 2022 | 9 660 | -4 188 | 6 689 | 0 | 3 508 | -3 181 | 0 |
| 2021 | 150 146 | 134 290 | 2 091 | 0 | 136 349 | 134 258 | 0 |
| 2020 | 0 | -232 | 150 | 0 | 118 | -32 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises585 609 lei
34%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “REACTIVE METHODS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 276 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ENSEMBLE SOFTWARE S.R.L. – locul 272, 25,64 mil. lei, Maramureş
- MOVE IT SMART S.R.L. – locul 272, 3,93 mil. lei, Sibiu
- TECHNOCRIPA SRL – locul 272, 1,51 mil. lei, Ilfov
- CLOUD CONSULTING S.R.L. – locul 272, 901.711 lei, Arad
- ICS SOFTMEDIA SRL – locul 272, 597.705 lei, Bucureşti
- CLOUDBERRY FRONT AND CO SRL – locul 272, 303.667 lei, Bucureşti
- GENERIX SOFT GROUP ROMANIA S.R.L. – locul 273, 25,53 mil. lei, Cluj
- SIMPLE IT SRL – locul 273, 3,91 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „REACTIVE METHODS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „REACTIVE METHODS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „REACTIVE METHODS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 814 |
| Active circulante | 346.807 |
| Creante | 282.915 |
| Disponibilitati | 63.892 |
| Cheltuieli in avans | 320 |
| Datorii | 22.404 |
| Capitaluri proprii | 325.537 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 437.679 |
| Venituri totale | 437.958 |
| Cheltuieli totale | 53.889 |
| Profit brut | 384.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 325.297 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.255 |
| Active circulante | 46.841 |
| Creante | 39.936 |
| Disponibilitati | 6.905 |
| Datorii | 3.974 |
| Capitaluri proprii | 46.122 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.298 |
| Venituri totale | 80.396 |
| Cheltuieli totale | 21.719 |
| Profit brut | 58.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 3.508 |
| Disponibilitati | 3.508 |
| Datorii | 6.689 |
| Capitaluri proprii | -3.181 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.660 |
| Venituri totale | 9.660 |
| Cheltuieli totale | 13.602 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.942 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.188 |
| Active circulante | 136.349 |
| Creante | 76.410 |
| Disponibilitati | 59.939 |
| Datorii | 2.091 |
| Capitaluri proprii | 134.258 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 150.146 |
| Venituri totale | 150.553 |
| Cheltuieli totale | 11.836 |
| Profit brut | 138.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 118 |
| Disponibilitati | 118 |
| Datorii | 150 |
| Capitaluri proprii | -32 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 232 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 232 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 232 |