RĂZVAN BÂRSAN+PARTNERS SRL – CUI 31604430
Pe scurt
RĂZVAN BÂRSAN+PARTNERS SRL are CUI 31604430, număr de înregistrare J2013005866409 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7111 – Activități de arhitectură. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.551.938 lei, un profit net de 360.855 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RĂZVAN BÂRSAN+PARTNERS SRL |
| CUI | 31604430 |
| Nr. Reg. Com. | J2013005866409 |
| EUID | ROONRC.J2013005866409 |
| CAEN | 7111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-05-08 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 551 938 | 360 855 | 1 163 862 | 3 486 887 | 1 255 866 | 3 724 225 | 5 |
| 2024 | 5 781 080 | 1 347 516 | 1 260 073 | 3 605 465 | 1 469 489 | 3 913 287 | 8 |
| 2023 | 4 814 323 | 171 967 | 1 691 370 | 3 087 575 | 2 229 317 | 3 830 310 | 6 |
| 2022 | 6 112 347 | 1 520 058 | 1 135 463 | 2 424 980 | 2 163 889 | 3 658 343 | 9 |
| 2021 | 4 701 218 | 669 416 | 1 120 103 | 1 649 144 | 1 472 197 | 2 206 026 | 12 |
| 2020 | 4 531 096 | 1 175 186 | 709 392 | 502 109 | 1 498 000 | 1 496 090 | 12 |
| 2019 | 4 056 715 | 1 527 080 | 474 291 | 30 929 | 1 756 012 | 1 526 448 | 12 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 551 938 lei
-21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RĂZVAN BÂRSAN+PARTNERS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7111 Rev. 2 (echivalent: 7111 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de arhitectură |
| Descriere Activitate | Activități de arhitectură |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de arhitectură |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7111: Activități de arhitectură
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 88 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GDT CONCRET SRL – locul 84, 36,67 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- TEHNO TRUST S.R.L. – locul 84, 6,88 mil. lei, Braşov
- CAPITAL GRUP INSTAL SRL – locul 84, 4,67 mil. lei, Bucureşti
- JDA CONSULT SRL – locul 85, 35,85 mil. lei, Timiş
- EURO NDT INSPECTION SRL – locul 85, 6,75 mil. lei, Prahova
- ARC DESIGN SRL – locul 85, 4,65 mil. lei, Iaşi
- ALSECA ENGINEERING SA – locul 86, 35,14 mil. lei, Ilfov
- METROREAL SRL – locul 86, 6,74 mil. lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RĂZVAN BÂRSAN+PARTNERS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RĂZVAN BÂRSAN+PARTNERS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RĂZVAN BÂRSAN+PARTNERS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.424.980 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.163.889 |
| Stocuri | 40.649 |
| Creante | 1.613.110 |
| Casa si conturi la banci | 510.130 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 204.937 |
| DATORII | 1.135.463 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.658.343 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.112.347 |
| VENITURI TOTALE | 6.126.196 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.550.439 |
| Profitul brut | 1.575.757 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.520.058 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.649.144 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.472.197 |
| Stocuri | 42.156 |
| Creante | 1.189.874 |
| Casa si conturi la banci | 240.167 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 204.788 |
| DATORII | 1.120.103 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.206.026 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.701.218 |
| VENITURI TOTALE | 4.701.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.990.849 |
| Profitul brut | 710.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 669.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 502.109 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.498.000 |
| Stocuri | 12.439 |
| Creante | 725.099 |
| Casa si conturi la banci | 760.462 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 205.373 |
| DATORII | 709.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.496.090 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.531.096 |
| VENITURI TOTALE | 4.531.108 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.311.488 |
| Profitul brut | 1.219.620 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.175.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| Active imobilizate | 11.562 |
| Active circulante | 1.695.531 |
| Stocuri | 60.467 |
| Creante | 219.283 |
| Disponibilitati | 1.415.781 |
| Cheltuieli in avans | -41 |
| Datorii | 144.810 |
| Capitaluri proprii | 1.562.242 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.774.206 |
| Venituri totale | 2.774.234 |
| Cheltuieli totale | 1.184.289 |
| Profit brut | 1.589.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.562.203 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 5.078 |
| Active circulante | 1.112.424 |
| Stocuri | 616 |
| Creante | 40.290 |
| Disponibilitati | 1.071.518 |
| Datorii | 1.117.302 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.865.093 |
| Venituri totale | 1.866.173 |
| Cheltuieli totale | 738.606 |
| Profit brut | 1.127.567 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.108.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.116 |
| Active circulante | 107.060 |
| Creante | 100.431 |
| Disponibilitati | 6.629 |
| Datorii | 130.956 |
| Capitaluri proprii | -19.780 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 185.780 |
| Venituri totale | 185.780 |
| Cheltuieli totale | 263.172 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 77.392 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 77.392 |
| Nr. salariati | 1 |