RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L.

Cauta alta firma:
RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43045260RegCom: J23/4134/2020EUID: ROONRC.J23/4134/2020CAEN: 4120Stare: radiatăTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, ŞOS. CARAGEA VODĂ, NR.7 A

Denumire RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 43045260
Nr. Reg. Com. J23/4134/2020
EUID ROONRC.J23/4134/2020
CAEN 4120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) radiată
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2020-09-14 (6 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, ŞOS. CARAGEA VODĂ, NR.7 A
Cod Poștal 77091
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CRĂCIUNICĂ VASILE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 — — — — — — —
2024 1 645 214 473 900 97 474 — — — 15
2023 1 649 082 21 946 80 502 — — — 19
2022 2 179 119 21 024 137 578 — — — 27
2021 1 867 405 14 979 134 031 — — — 25
2020 304 139 80 931 107 888 — — — 18
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 645 214 lei
0%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4120 Rev. 2
Obiect Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod CAEN principal 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere activitate (principal) Construcții de clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2024)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, ŞOS. CARAGEA VODĂ, NR.7 A
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 18697 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Locul 1070 în Ilfov pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
473.900 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Neplatitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 2.753
Active circulante 578.125
Creante 495.981
Disponibilitati 82.144
Datorii 97.474
Capitaluri proprii 483.404
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.645.214
Venituri totale 1.645.214
Cheltuieli totale 1.129.361
Profit brut 515.853
Pierdere bruta 0
Profit net 473.900
Pierdere neta 0
Nr. salariati 15

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 3.421
Active circulante 106.585
Creante 47.033
Disponibilitati 59.552
Datorii 80.502
Capitaluri proprii 29.504
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.649.082
Venituri totale 1.649.082
Cheltuieli totale 1.611.471
Profit brut 37.611
Pierdere bruta 0
Profit net 21.946
Pierdere neta 0
Nr. salariati 19

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate -139
Active circulante 174.851
Creante 17.540
Disponibilitati 157.311
Datorii 137.578
Capitaluri proprii 37.134
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.179.119
Venituri totale 2.179.119
Cheltuieli totale 2.139.573
Profit brut 39.546
Pierdere bruta 0
Profit net 21.024
Pierdere neta 0
Nr. salariati 27

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 8.611
Active circulante 141.530
Creante 9.300
Disponibilitati 132.230
Datorii 134.031
Capitaluri proprii 16.110
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.867.405
Venituri totale 1.867.905
Cheltuieli totale 1.836.489
Profit brut 31.416
Pierdere bruta 0
Profit net 14.979
Pierdere neta 0
Nr. salariati 25

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 189.019
Disponibilitati 189.019
Datorii 107.888
Capitaluri proprii 81.131
Capital social 200
Cifra de afaceri 304.139
Venituri totale 304.275
Cheltuieli totale 220.301
Profit brut 83.974
Pierdere bruta 0
Profit net 80.931
Pierdere neta 0
Nr. salariati 18
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.