RATEZ DEZ WASH S.R.L.

Cauta alta firma:
RATEZ DEZ WASH S.R.L.
CUI: 40597316RegCom: J2020001074303EUID: ROONRC.J24/1538/2019CAEN: 3821Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. SATU MARE, ORŞ. LIVADA, STR. OAŞULUI, NR.24B

Denumire RATEZ DEZ WASH S.R.L.
CUI 40597316
Nr. Reg. Com. J2020001074303
EUID ROONRC.J24/1538/2019
CAEN 3821
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2019-08-08 (7 ani)

Adresa JUD. SATU MARE, ORŞ. LIVADA, STR. OAŞULUI, NR.24B
Cod Poștal 447180
Telefon 0767588963
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 3 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SARCA ALINA DOMNICA-România
CICIO VASILE IOAN-România
CICIO ANCUȚA IRINA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 366 267 -1 084 259 1 512 705 3
2024 3 454 658 628 959 3 104 231 4 335 829 1 028 606 2 260 204 11
2023 5 424 554 1 620 787 4 432 312 19
2022 2 490 275 139 179 4 089 727 13
2021 2 939 944 233 248 3 160 728 9
2020 100 870 -364 374 2 146 352 6
2019 4 950 2 205 127 195 0
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
366 267 lei
-89%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RATEZ DEZ WASH S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3)
Obiect Activitate Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Descriere Activitate Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Cod CAEN principal 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Descriere activitate (principal) Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile
Număr asociați 0
Număr administratori 3
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. SATU MARE, ORŞ. LIVADA, STR. OAŞULUI, NR.24B
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția RATEZ DEZ WASH S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 15531 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Satu Mare , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase

Locul 245 în Satu Mare pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
628.959 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „RATEZ DEZ WASH S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „RATEZ DEZ WASH S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „RATEZ DEZ WASH S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RATEZ DEZ WASH S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „RATEZ DEZ WASH S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „RATEZ DEZ WASH S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „RATEZ DEZ WASH S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RATEZ DEZ WASH S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
6 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3821
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.335.829
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.028.606
Stocuri 163.915
Creante 746.152
Casa si conturi la banci 118.539
DATORII 3.104.231
CAPITALURI - TOTAL 2.260.204
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.454.658
VENITURI TOTALE 4.439.176
CHELTUIELI TOTALE 3.707.295
Profitul brut 731.881
Pierdere bruta 0
Profitul net 628.959
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 4520
Active imobilizate 4.845.187
Active circulante 1.218.371
Stocuri 323.505
Creante 813.193
Disponibilitati 81.673
Datorii 4.432.312
Capitaluri proprii 1.631.246
Capital social 200
Cifra de afaceri 5.424.554
Venituri totale 6.912.639
Cheltuieli totale 5.256.632
Profit brut 1.656.007
Pierdere bruta 0
Profit net 1.620.787
Pierdere neta 0
Nr. salariati 19

WEB_UU_AN CAEN: 4520
Active imobilizate 3.274.140
Active circulante 1.026.046
Stocuri 582.616
Creante 439.843
Disponibilitati 3.587
Datorii 4.089.727
Venituri in avans 200.000
Capitaluri proprii 10.459
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.490.275
Venituri totale 2.689.304
Cheltuieli totale 2.524.006
Profit brut 165.298
Pierdere bruta 0
Profit net 139.179
Pierdere neta 0
Nr. salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 4520
Active imobilizate 2.461.786
Active circulante 770.221
Stocuri 557.627
Creante 208.849
Disponibilitati 3.745
Datorii 3.160.728
Venituri in avans 200.000
Capitaluri proprii -128.721
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.939.944
Venituri totale 2.972.402
Cheltuieli totale 2.709.607
Profit brut 262.795
Pierdere bruta 0
Profit net 233.248
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4520
Active imobilizate 1.422.747
Active circulante 561.636
Stocuri 550.338
Disponibilitati 11.298
Datorii 2.146.352
Venituri in avans 200.000
Capitaluri proprii -361.969
Capital social 200
Cifra de afaceri 100.870
Venituri totale 100.973
Cheltuieli totale 464.324
Profit brut 0
Pierdere bruta 363.351
Profit net 0
Pierdere neta 364.374
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4520
Active imobilizate 129.009
Active circulante 591
Disponibilitati 591
Datorii 127.195
Capitaluri proprii 2.405
Capital social 200
Cifra de afaceri 4.950
Venituri totale 4.950
Cheltuieli totale 2.596
Profit brut 2.354
Pierdere bruta 0
Profit net 2.205
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.