RALVERTI STAR SRL
| Denumire | RALVERTI STAR SRL |
| CUI | 17607792 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001666134 |
| EUID | ROONRC.J2005001666134 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-05-20 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIREA ELENA RALUCA | - | România |
| CHIREA NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 611 861 | 431 471 | 4 204 172 | — | — | — | 36 |
| 2024 | 19 038 338 | 513 617 | 5 891 910 | 1 827 301 | 9 180 646 | 5 131 112 | 36 |
| 2023 | 18 740 868 | 494 785 | 5 499 714 | 2 067 052 | 8 094 387 | 4 617 496 | 36 |
| 2022 | 16 441 098 | 247 845 | 5 267 647 | 2 155 484 | 7 234 874 | 4 122 711 | 35 |
| 2021 | 14 490 770 | 563 419 | 2 993 978 | 1 978 305 | 5 487 406 | 4 471 733 | 32 |
| 2020 | 13 790 894 | 367 310 | 4 102 761 | 1 941 211 | 5 469 862 | 3 308 312 | 43 |
| 2019 | 14 530 538 | 304 546 | 3 996 814 | 1 883 715 | 5 054 103 | 2 941 004 | 39 |
| 2018 | 12 336 083 | 252 775 | 5 891 787 | 1 584 761 | 6 943 484 | 2 636 458 | 41 |
| 2017 | 11 424 636 | 109 770 | 4 384 126 | 867 431 | 5 900 378 | 2 383 683 | 38 |
| 2016 | 10 535 831 | 101 713 | 4 295 996 | 1 144 824 | 4 611 825 | 1 473 913 | 38 |
Statistics
Commercial networks and enterprises20 611 861 lei
8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RALVERTI STAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RALVERTI STAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RALVERTI STAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RALVERTI STAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.827.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.180.646 |
| Stocuri | 6.059.276 |
| Creante | 3.056.897 |
| Casa si conturi la banci | 64.473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.075 |
| DATORII | 5.891.910 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.131.112 |
| Capital subscris varsat | 1.960.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.038.338 |
| VENITURI TOTALE | 19.148.749 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.501.479 |
| Profitul brut | 647.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 513.617 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.067.052 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.094.387 |
| Stocuri | 5.339.243 |
| Creante | 2.659.843 |
| Casa si conturi la banci | 95.301 |
| DATORII | 5.499.714 |
| VENITURI IN AVANS | 44.229 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.617.496 |
| Capital subscris varsat | 1.960.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.740.868 |
| VENITURI TOTALE | 19.058.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.461.785 |
| Profitul brut | 596.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 494.785 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.155.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.234.874 |
| Stocuri | 4.732.105 |
| Creante | 2.467.378 |
| Casa si conturi la banci | 35.391 |
| DATORII | 5.267.647 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.122.711 |
| Capital subscris varsat | 1.960.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.441.098 |
| VENITURI TOTALE | 16.659.514 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.354.859 |
| Profitul brut | 304.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 247.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.978.305 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.487.406 |
| Stocuri | 3.583.491 |
| Creante | 1.705.192 |
| Casa si conturi la banci | 198.723 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.993.978 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.471.733 |
| Capital subscris varsat | 1.960.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.490.770 |
| VENITURI TOTALE | 15.812.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.165.523 |
| Profitul brut | 646.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 563.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.941.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.469.862 |
| Stocuri | 3.266.833 |
| Creante | 1.874.758 |
| Casa si conturi la banci | 328.271 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.102.761 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.308.312 |
| Capital subscris varsat | 1.360.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.790.894 |
| VENITURI TOTALE | 14.676.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.234.560 |
| Profitul brut | 441.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 367.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.883.715 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.054.103 |
| Stocuri | 2.507.572 |
| Creante | 2.388.418 |
| Casa si conturi la banci | 158.113 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.996.814 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.941.004 |
| Capital subscris varsat | 1.360.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.530.538 |
| VENITURI TOTALE | 14.947.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.580.090 |
| Profitul brut | 367.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 304.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.584.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.943.484 |
| Stocuri | 4.020.027 |
| Creante | 2.767.743 |
| Casa si conturi la banci | 155.714 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.891.787 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.636.458 |
| Capital subscris varsat | 1.360.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.336.083 |
| VENITURI TOTALE | 12.596.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.292.353 |
| Profitul brut | 304.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 252.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 867.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.900.378 |
| Stocuri | 3.453.088 |
| Creante | 2.227.318 |
| Casa si conturi la banci | 219.972 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.384.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.383.683 |
| Capital subscris varsat | 1.360.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.424.636 |
| VENITURI TOTALE | 11.839.024 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.700.003 |
| Profitul brut | 139.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 109.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.144.824 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.611.825 |
| Stocuri | 2.572.736 |
| Creante | 1.925.482 |
| Casa si conturi la banci | 113.607 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.260 |
| DATORII | 4.295.996 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.473.913 |
| Capital subscris varsat | 560.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.535.831 |
| VENITURI TOTALE | 10.876.207 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.748.433 |
| Profitul brut | 127.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 101.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |