RADYX PROD CO SRL – CUI 10132521
Pe scurt
RADYX PROD CO SRL are CUI 10132521, număr de înregistrare J1998000026245 și sediul în Sat Moisei, Comuna Moisei, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 927.869 lei, o pierdere netă de 661.099 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RADYX PROD CO SRL |
| CUI | 10132521 |
| Nr. Reg. Com. | J1998000026245 |
| EUID | ROONRC.J24/26/1998 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-01-21 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MÎŢ NUŢU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 927 869 | -661 099 | 9 181 263 | 6 164 815 | 3 860 817 | 844 369 | 3 |
| 2024 | 1 387 743 | -559 917 | 8 315 899 | 6 316 136 | 3 767 954 | 1 768 191 | 4 |
| 2023 | 2 119 151 | -431 492 | 7 739 038 | 6 422 156 | 3 644 990 | 2 328 108 | 8 |
| 2022 | 2 095 364 | -290 950 | 7 063 990 | 6 459 600 | 3 367 031 | 2 762 641 | 8 |
| 2021 | 1 737 460 | -332 497 | 6 395 689 | 6 109 856 | 3 339 424 | 3 053 591 | 8 |
| 2020 | 958 900 | -458 887 | 5 399 560 | 5 805 361 | 2 980 287 | 3 386 088 | 11 |
| 2019 | 1 813 776 | -138 037 | 4 753 420 | 5 878 835 | 2 719 560 | 3 844 975 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises927 869 lei
-33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RADYX PROD CO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 630 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NATSIS-CO SRL – locul 626, 956.778 lei, Maramureş
- INDEPENDENTA SERV SRL – locul 626, 32.359 lei, Teleorman
- GRUPO TLT CONSTRUCCION S.R.L. – locul 626, 19.904 lei, Bistriţa-Năsăud
- ART LEMN BATIN S.R.L. – locul 626, 0 lei, Maramureş
- TOP-OVIROX COMEXIM SRL – locul 627, 956.187 lei, Bacău
- AGROMEC CHETANI SA – locul 627, 31.945 lei, Mureş
- BIA&MAR FOREST S.R.L. – locul 627, 19.863 lei, Braşov
- ROȘCA ARTĂ ÎN LEMN S.R.L. – locul 627, 0 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RADYX PROD CO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RADYX PROD CO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RADYX PROD CO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.316.136 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.767.954 |
| Stocuri | 1.543.117 |
| Creante | 2.400.658 |
| Casa si conturi la banci | -175.821 |
| DATORII | 8.315.899 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.768.191 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.387.743 |
| VENITURI TOTALE | 1.398.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.922.034 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 523.342 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 559.917 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.422.156 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.644.990 |
| Stocuri | 1.356.753 |
| Creante | 2.310.695 |
| Casa si conturi la banci | -22.458 |
| DATORII | 7.739.038 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.328.108 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.119.151 |
| VENITURI TOTALE | 2.147.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.551.872 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 404.101 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 431.492 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.459.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.367.031 |
| Stocuri | 1.049.235 |
| Creante | 2.084.792 |
| Casa si conturi la banci | 233.004 |
| DATORII | 7.063.990 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.762.641 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.095.364 |
| VENITURI TOTALE | 2.128.705 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.398.757 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 270.052 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 290.950 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.109.856 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.339.424 |
| Stocuri | 1.003.683 |
| Creante | 2.089.687 |
| Casa si conturi la banci | 246.054 |
| DATORII | 6.395.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.053.591 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.737.460 |
| VENITURI TOTALE | 1.742.214 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.057.656 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 315.442 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 332.497 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.805.361 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.980.287 |
| Stocuri | 658.838 |
| Creante | 2.298.159 |
| Casa si conturi la banci | 23.290 |
| DATORII | 5.399.560 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.386.088 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 958.900 |
| VENITURI TOTALE | 1.082.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.531.050 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 448.955 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 458.887 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.878.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.719.560 |
| Stocuri | 857.491 |
| Creante | 1.690.103 |
| Casa si conturi la banci | 171.966 |
| DATORII | 4.753.420 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.844.975 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.813.776 |
| VENITURI TOTALE | 1.852.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.972.486 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 120.007 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 138.037 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.401.271 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.644.395 |
| Stocuri | 1.027.469 |
| Creante | 1.431.212 |
| Casa si conturi la banci | 185.714 |
| DATORII | 4.062.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.983.012 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.029.178 |
| VENITURI TOTALE | 1.998.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.988.856 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 990.285 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.010.602 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.469.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.355.276 |
| Stocuri | 831.756 |
| Creante | 1.421.782 |
| Casa si conturi la banci | 101.738 |
| DATORII | 3.105.671 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.719.037 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.443.118 |
| VENITURI TOTALE | 2.937.206 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.917.870 |
| Profitul brut | 19.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.077 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.096.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.949.203 |
| Stocuri | 654.584 |
| Creante | 1.204.460 |
| Casa si conturi la banci | 90.159 |
| DATORII | 2.340.685 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.704.960 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.393.474 |
| VENITURI TOTALE | 3.017.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.983.994 |
| Profitul brut | 33.007 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |