R HARDWARE & DATA SOLUTIONS 2014 SRL – CUI 32900620
Pe scurt
R HARDWARE & DATA SOLUTIONS 2014 SRL are CUI 32900620, număr de înregistrare J02/276/2014 și sediul în Sat Şagu, Comuna Şagu, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 231.826 lei, un profit net de 167.400 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | R HARDWARE & DATA SOLUTIONS 2014 SRL |
| CUI | 32900620 |
| Nr. Reg. Com. | J02/276/2014 |
| EUID | ROONRC.J2/276/2014 |
| CAEN | 6209 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-03-10 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GROZAV RĂZVAN-IONEL-CORNEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231 826 | 167 400 | 5 982 | 0 | 174 632 | 168 650 | 1 |
| 2024 | 199 692 | 141 246 | 6 163 | 0 | 148 659 | 142 496 | 1 |
| 2023 | 240 500 | 192 324 | 4 880 | 19 040 | 178 576 | 192 736 | 1 |
| 2022 | 173 600 | 160 935 | 335 | 19 438 | 142 072 | 161 175 | 0 |
| 2021 | 145 250 | 119 800 | 1 300 | 19 871 | 101 469 | 120 040 | 0 |
| 2020 | 120 420 | 106 639 | 1 503 | 20 888 | 87 494 | 106 879 | 0 |
| 2019 | 121 060 | 103 043 | 1 491 | 22 321 | 82 453 | 103 283 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises231 826 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “R HARDWARE & DATA SOLUTIONS 2014 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6209 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 332 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALFA SOFTWARE SA – locul 328, 19,92 mil. lei, Sălaj
- JINXIT CONSULTING SRL – locul 328, 2,89 mil. lei, Bucureşti
- DATAWIZARD SRL – locul 328, 1,31 mil. lei, Timiş
- EVIEW CONSULTING SRL – locul 328, 711.720 lei, Ilfov
- FOCUS TEAM SRL – locul 328, 493.951 lei, Sibiu
- EMERGENT AGENCY SRL – locul 328, 236.060 lei, Bucureşti
- EEZE ROMANIA S.R.L. – locul 329, 19,88 mil. lei, Bucureşti
- ACTUAL SECURE COMM INTERNATIONAL SRL – locul 329, 2,89 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „R HARDWARE & DATA SOLUTIONS 2014 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „R HARDWARE & DATA SOLUTIONS 2014 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „R HARDWARE & DATA SOLUTIONS 2014 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 148.659 |
| Creante | 91.517 |
| Disponibilitati | 2.142 |
| Datorii | 6.163 |
| Capitaluri proprii | 142.496 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 199.692 |
| Venituri totale | 200.659 |
| Cheltuieli totale | 53.393 |
| Profit brut | 147.266 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 141.246 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.040 |
| Active circulante | 178.576 |
| Creante | 137.534 |
| Disponibilitati | 2.842 |
| Datorii | 4.880 |
| Capitaluri proprii | 192.736 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 240.500 |
| Venituri totale | 241.513 |
| Cheltuieli totale | 46.774 |
| Profit brut | 194.739 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 192.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.438 |
| Active circulante | 142.072 |
| Creante | 140.321 |
| Disponibilitati | 1.751 |
| Datorii | 335 |
| Capitaluri proprii | 161.175 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 173.600 |
| Venituri totale | 174.471 |
| Cheltuieli totale | 8.341 |
| Profit brut | 166.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.935 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 19.871 |
| Active circulante | 101.469 |
| Creante | 72.014 |
| Disponibilitati | 29.455 |
| Datorii | 1.300 |
| Capitaluri proprii | 120.040 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.250 |
| Venituri totale | 145.250 |
| Cheltuieli totale | 21.484 |
| Profit brut | 123.766 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 119.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 20.888 |
| Active circulante | 87.494 |
| Creante | 79.022 |
| Disponibilitati | 8.472 |
| Datorii | 1.503 |
| Capitaluri proprii | 106.879 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 120.420 |
| Venituri totale | 120.420 |
| Cheltuieli totale | 10.409 |
| Profit brut | 110.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 22.321 |
| Active circulante | 82.453 |
| Creante | 46.043 |
| Disponibilitati | 36.410 |
| Datorii | 1.491 |
| Capitaluri proprii | 103.283 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 121.060 |
| Venituri totale | 121.060 |
| Cheltuieli totale | 14.385 |
| Profit brut | 106.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 103.043 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 4.714 |
| Active circulante | 99.742 |
| Creante | 65.500 |
| Disponibilitati | 34.242 |
| Datorii | 6.891 |
| Capitaluri proprii | 97.565 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 136.260 |
| Venituri totale | 136.260 |
| Cheltuieli totale | 34.847 |
| Profit brut | 101.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.564 |
| Active circulante | 52.508 |
| Creante | 8.500 |
| Disponibilitati | 44.008 |
| Datorii | 920 |
| Capitaluri proprii | 54.152 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.398 |
| Venituri totale | 85.398 |
| Cheltuieli totale | 28.924 |
| Profit brut | 56.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 52 |
| Active circulante | 56.950 |
| Creante | 13.500 |
| Disponibilitati | 43.450 |
| Datorii | 771 |
| Capitaluri proprii | 56.231 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 82.720 |
| Venituri totale | 82.720 |
| Cheltuieli totale | 24.247 |
| Profit brut | 58.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 55.991 |
| Pierdere neta | 0 |