QUASIT SYSTEMS SRL
| Denumire | QUASIT SYSTEMS SRL |
| CUI | 26302266 |
| Nr. Reg. Com. | J25/412/2009 |
| EUID | ROONRC.J2009000412259 |
| CAEN | 4650 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-12-07 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDRIŢA CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 163 169 | 604 609 | 2 217 284 | — | — | — | 18 |
| 2024 | 6 396 956 | 823 839 | 1 940 807 | 80 252 | 2 583 259 | 722 704 | 17 |
| 2023 | 5 962 903 | 444 343 | 1 015 848 | 80 505 | 1 815 478 | 880 135 | 18 |
| 2022 | 5 576 631 | 451 744 | 1 704 036 | 77 993 | 2 297 140 | 671 097 | 16 |
| 2021 | 5 623 977 | 795 295 | 901 202 | 79 133 | 2 799 593 | 1 977 524 | 15 |
| 2020 | 4 764 284 | 347 838 | 870 204 | 4 424 | 2 048 013 | 1 182 233 | 14 |
| 2019 | 4 225 856 | 390 231 | 1 190 868 | 37 011 | 2 002 764 | 848 907 | 14 |
| 2018 | 3 276 551 | 190 709 | 833 503 | 47 587 | 1 244 592 | 458 676 | 15 |
| 2017 | 2 510 436 | 71 547 | 1 357 410 | 62 322 | 1 563 055 | 267 967 | 15 |
| 2016 | 2 259 418 | 39 180 | 1 100 031 | 78 633 | 1 217 818 | 196 420 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 163 169 lei
12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “QUASIT SYSTEMS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4650 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Mehedinţi , domeniul 4650: Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „QUASIT SYSTEMS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „QUASIT SYSTEMS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „QUASIT SYSTEMS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.583.259 |
| Stocuri | 870.432 |
| Creante | 694.559 |
| Casa si conturi la banci | 718.268 |
| DATORII | 1.940.807 |
| CAPITALURI - TOTAL | 722.704 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.396.956 |
| VENITURI TOTALE | 6.399.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.430.625 |
| Profitul brut | 968.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 80.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.815.478 |
| Stocuri | 609.094 |
| Creante | 705.006 |
| Casa si conturi la banci | 501.378 |
| DATORII | 1.015.848 |
| CAPITALURI - TOTAL | 880.135 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.962.903 |
| VENITURI TOTALE | 5.963.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.453.385 |
| Profitul brut | 510.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 444.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.297.140 |
| Stocuri | 807.417 |
| Creante | 679.249 |
| Casa si conturi la banci | 756.626 |
| DATORII | 1.704.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | 671.097 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.576.631 |
| VENITURI TOTALE | 5.593.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.066.862 |
| Profitul brut | 526.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 451.744 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 79.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.799.593 |
| Stocuri | 696.012 |
| Creante | 1.618.095 |
| Casa si conturi la banci | 431.638 |
| DATORII | 901.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.977.524 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.623.977 |
| VENITURI TOTALE | 5.646.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.793.042 |
| Profitul brut | 853.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 795.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.424 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.048.013 |
| Stocuri | 380.312 |
| Creante | 1.118.549 |
| Casa si conturi la banci | 549.152 |
| DATORII | 870.204 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.182.233 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.764.284 |
| VENITURI TOTALE | 4.812.752 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.421.738 |
| Profitul brut | 391.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 347.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.011 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.002.764 |
| Stocuri | 485.073 |
| Creante | 957.683 |
| Casa si conturi la banci | 560.008 |
| DATORII | 1.190.868 |
| CAPITALURI - TOTAL | 848.907 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.225.856 |
| VENITURI TOTALE | 4.226.571 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.796.221 |
| Profitul brut | 430.350 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 390.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.244.592 |
| Stocuri | 328.256 |
| Creante | 607.557 |
| Casa si conturi la banci | 308.779 |
| DATORII | 833.503 |
| CAPITALURI - TOTAL | 458.676 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.276.551 |
| VENITURI TOTALE | 3.276.828 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.053.290 |
| Profitul brut | 223.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 190.709 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.322 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.563.055 |
| Stocuri | 398.729 |
| Creante | 798.373 |
| Casa si conturi la banci | 365.953 |
| DATORII | 1.357.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 267.967 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.510.436 |
| VENITURI TOTALE | 2.512.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.420.553 |
| Profitul brut | 91.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 78.633 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.217.818 |
| Stocuri | 198.843 |
| Creante | 719.438 |
| Casa si conturi la banci | 299.537 |
| DATORII | 1.100.031 |
| CAPITALURI - TOTAL | 196.420 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.259.418 |
| VENITURI TOTALE | 2.263.172 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.216.529 |
| Profitul brut | 46.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.180 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |