Q-EAST SOFTWARE SRL – CUI 14289821
Informativ
Q-EAST SOFTWARE SRL are CUI 14289821, număr de înregistrare J2001009515401 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.993.024 lei, un profit net de 54.761 lei și un număr mediu de 11 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | Q-EAST SOFTWARE SRL |
| CUI | 14289821 |
| Nr. Reg. Com. | J2001009515401 |
| EUID | ROONRC.J2001009515401 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-11-14 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STICLARU MARIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 993 024 | 54 761 | 4 471 363 | 380 822 | 5 305 841 | 826 215 | 11 |
| 2024 | 49 656 242 | -587 537 | 17 416 507 | 170 789 | 18 371 775 | 794 121 | 11 |
| 2023 | 26 387 850 | 547 822 | 5 624 676 | 144 040 | 7 396 224 | 1 433 831 | 10 |
| 2022 | 28 662 678 | 622 737 | 5 086 972 | 144 514 | 6 516 522 | 1 001 229 | 13 |
| 2021 | 21 097 748 | 1 850 764 | 9 218 783 | 275 238 | 13 536 187 | 3 704 809 | 13 |
| 2020 | 15 047 313 | -188 349 | 3 978 508 | 437 602 | 6 374 814 | 2 386 673 | 12 |
| 2019 | 21 387 778 | 929 356 | 6 742 655 | 100 093 | 8 295 490 | 4 423 817 | 12 |
| 2018 | 9 143 837 | 12 859 | 2 490 891 | — | — | — | 15 |
| 2017 | 12 518 390 | 1 057 629 | 3 346 503 | — | — | — | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “Q-EAST SOFTWARE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 90 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PTC EASTERN EUROPE SRL – locul 86, 101,48 mil. lei, Bucureşti
- WOLFPACK DIGITAL S.R.L. – locul 86, 20,41 mil. lei, Cluj
- CARO COMP SRL – locul 86, 7,19 mil. lei, Mureş
- SINGULARITY9 S.R.L. – locul 86, 5,00 mil. lei, Iaşi
- TRIAS MICROELECTRONICS SRL – locul 86, 1,41 mil. lei, Iaşi
- MOKI FANTECH S.R.L. – locul 86, 812.021 lei, Harghita
- DTKS ENGINEERING S.R.L. – locul 86, 337.741 lei, Timiş
- VEONEER ROMANIA SAFETY SYSTEMS S.R.L. – locul 87, 98,56 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „Q-EAST SOFTWARE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „Q-EAST SOFTWARE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „Q-EAST SOFTWARE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 170.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.371.775 |
| Stocuri | 60.738 |
| Creante | 16.365.344 |
| Casa si conturi la banci | 1.945.693 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.228.746 |
| DATORII | 17.416.507 |
| VENITURI IN AVANS | 1.560.682 |
| CAPITALURI - TOTAL | 794.121 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.656.242 |
| VENITURI TOTALE | 49.692.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.279.760 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 587.537 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 587.537 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 144.040 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.396.224 |
| Stocuri | 29.951 |
| Creante | 4.758.850 |
| Casa si conturi la banci | 2.607.423 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.139.440 |
| DATORII | 5.624.676 |
| VENITURI IN AVANS | 2.621.197 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.433.831 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.387.850 |
| VENITURI TOTALE | 26.561.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.896.500 |
| Profitul brut | 665.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 547.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 144.514 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.516.522 |
| Stocuri | 26.557 |
| Creante | 4.947.320 |
| Casa si conturi la banci | 1.542.645 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.575.191 |
| DATORII | 5.086.972 |
| VENITURI IN AVANS | 2.148.026 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.001.229 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.662.678 |
| VENITURI TOTALE | 29.116.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.368.649 |
| Profitul brut | 747.777 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 622.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 275.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.536.187 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.566.056 |
| Casa si conturi la banci | 9.970.131 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.064.959 |
| DATORII | 9.218.783 |
| VENITURI IN AVANS | 2.952.792 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.704.809 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.097.748 |
| VENITURI TOTALE | 21.534.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.384.992 |
| Profitul brut | 2.149.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.850.764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 437.602 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.374.814 |
| Stocuri | 312.448 |
| Creante | 3.955.590 |
| Casa si conturi la banci | 2.106.776 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.158.938 |
| DATORII | 3.978.508 |
| VENITURI IN AVANS | 2.606.173 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.386.673 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.047.313 |
| VENITURI TOTALE | 15.203.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.386.119 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 182.583 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 188.349 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 100.093 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.295.490 |
| Stocuri | 189.581 |
| Creante | 2.585.474 |
| Casa si conturi la banci | 5.520.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.010.359 |
| DATORII | 6.742.655 |
| VENITURI IN AVANS | 1.239.470 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.423.817 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.387.778 |
| VENITURI TOTALE | 22.945.940 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.814.066 |
| Profitul brut | 1.131.874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 929.356 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 265.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.664.316 |
| Stocuri | 2.180.113 |
| Creante | 1.895.325 |
| Casa si conturi la banci | 2.588.878 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.665.047 |
| DATORII | 2.490.891 |
| VENITURI IN AVANS | 1.448.860 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.655.081 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.143.837 |
| VENITURI TOTALE | 9.251.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.194.658 |
| Profitul brut | 56.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 318.441 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.974.760 |
| Stocuri | 1.773.098 |
| Creante | 2.502.025 |
| Casa si conturi la banci | 2.699.637 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.455.524 |
| DATORII | 3.346.503 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.402.222 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.518.390 |
| VENITURI TOTALE | 12.795.560 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.517.025 |
| Profitul brut | 1.278.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.057.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 750.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.233.914 |
| Stocuri | 1.501.993 |
| Creante | 2.355.970 |
| Casa si conturi la banci | 4.375.951 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.062.863 |
| DATORII | 5.702.978 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.344.593 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.893.068 |
| VENITURI TOTALE | 14.477.283 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.839.231 |
| Profitul brut | 638.052 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 467.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |