PYGMALION CONSULTING SRL – CUI 15762110
Pe scurt
PYGMALION CONSULTING SRL are CUI 15762110, număr de înregistrare J2003001204028 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 370.750 lei, un profit net de 299.518 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PYGMALION CONSULTING SRL |
| CUI | 15762110 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001204028 |
| EUID | ROONRC.J2003001204028 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-09-23 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SCHMIDT CARMEN ANTOINETTE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 370 750 | 299 518 | 967 696 | 2 111 | 971 212 | 5 627 | 1 |
| 2024 | 235 944 | 180 894 | 407 744 | 2 902 | 406 951 | 2 109 | 1 |
| 2023 | 198 420 | 156 195 | 47 020 | 3 695 | 225 996 | 182 671 | 1 |
| 2022 | 45 000 | 24 367 | 13 307 | 4 487 | 35 295 | 26 475 | 0 |
| 2021 | 56 550 | 67 262 | 18 971 | 5 797 | 100 545 | 87 371 | 0 |
| 2020 | 50 807 | 35 872 | 36 986 | 123 354 | 162 000 | 238 689 | 0 |
| 2019 | 69 950 | 65 539 | 36 986 | 133 414 | 106 388 | 202 816 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises370 750 lei
57%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PYGMALION CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 642 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RECORD STING SRL – locul 638, 372.576 lei, Dolj
- REALEYE 360 S.R.L. – locul 638, 102.611 lei, Bihor
- REBECA CONSULTING SRL – locul 638, 91.651 lei, Mureş
- AN & AN COMPANY SRL – locul 639, 372.240 lei, Timiş
- CINEFORMA STUDIO S.R.L. – locul 639, 102.316 lei, Bacău
- A & CS CONSULTING SRL – locul 639, 91.400 lei, Satu Mare
- CONSPRO EXPERT SRL – locul 640, 371.852 lei, Constanţa
- PRO FOTO SRL – locul 640, 102.212 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PYGMALION CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PYGMALION CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PYGMALION CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.902 |
| Active circulante | 406.951 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 55.114 |
| Disponibilitati | 351.837 |
| Datorii | 407.744 |
| Capitaluri proprii | 2.109 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 235.944 |
| Venituri totale | 235.968 |
| Cheltuieli totale | 52.714 |
| Profit brut | 183.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.894 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.695 |
| Active circulante | 225.996 |
| Creante | 27.104 |
| Disponibilitati | 198.892 |
| Datorii | 47.020 |
| Capitaluri proprii | 182.671 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 198.420 |
| Venituri totale | 201.521 |
| Cheltuieli totale | 43.580 |
| Profit brut | 157.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 156.195 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.487 |
| Active circulante | 35.295 |
| Creante | 11.104 |
| Disponibilitati | 24.191 |
| Datorii | 13.307 |
| Capitaluri proprii | 26.475 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.000 |
| Venituri totale | 45.000 |
| Cheltuieli totale | 19.692 |
| Profit brut | 25.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.367 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 5.797 |
| Active circulante | 100.545 |
| Creante | 19.605 |
| Disponibilitati | 80.940 |
| Datorii | 18.971 |
| Capitaluri proprii | 87.371 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 56.550 |
| Venituri totale | 189.973 |
| Cheltuieli totale | 116.796 |
| Profit brut | 73.177 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 123.354 |
| Active circulante | 162.000 |
| Creante | 32.892 |
| Disponibilitati | 129.108 |
| Datorii | 36.986 |
| Venituri in avans | 9.679 |
| Capitaluri proprii | 238.689 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 50.807 |
| Venituri totale | 50.807 |
| Cheltuieli totale | 13.411 |
| Profit brut | 37.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.872 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 133.414 |
| Active circulante | 106.388 |
| Creante | 38.026 |
| Disponibilitati | 68.362 |
| Datorii | 36.986 |
| Capitaluri proprii | 202.816 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.950 |
| Venituri totale | 69.950 |
| Cheltuieli totale | 2.312 |
| Profit brut | 67.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.539 |
| Pierdere neta | 0 |