PUREQUAD SRL – CUI 29314850
Pe scurt
PUREQUAD SRL are CUI 29314850, număr de înregistrare J2017015676403 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 18.719.494 lei, un profit net de 985.952 lei și un număr mediu de 37 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PUREQUAD SRL |
| CUI | 29314850 |
| Nr. Reg. Com. | J2017015676403 |
| EUID | ROONRC.J2017015676403 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-09-12 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOICULESCU BOGDAN-ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 719 494 | 985 952 | 4 208 411 | 29 199 | 5 201 411 | 1 045 953 | 37 |
| 2024 | 19 640 008 | 1 123 941 | 5 158 150 | 12 556 | 6 300 610 | 1 183 941 | 40 |
| 2023 | 20 693 376 | 1 159 170 | 2 587 935 | 16 779 | 4 112 342 | 1 569 522 | 39 |
| 2022 | 20 160 399 | 1 297 720 | 4 201 764 | 46 657 | 5 487 931 | 1 357 720 | 37 |
| 2021 | 10 349 273 | 785 049 | 1 470 255 | 90 625 | 2 618 910 | 1 261 041 | 27 |
| 2020 | 8 641 563 | 752 871 | 801 107 | 171 944 | 2 355 072 | 1 750 761 | 27 |
| 2019 | 8 158 120 | 470 115 | 309 065 | 267 792 | 1 985 500 | 1 977 196 | 28 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises18 719 494 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PUREQUAD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 337 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CONTEC AUTOMATION SRL – locul 333, 18,89 mil. lei, Bucureşti
- XBM SMART SOLUTIONS S.R.L. – locul 333, 2,86 mil. lei, Bucureşti
- INSOCO AUTOMOVI S.R.L. – locul 333, 1,28 mil. lei, Cluj
- ASAN IT CONSULTING S.R.L. – locul 333, 705.703 lei, Bucureşti
- GORA TECH INNOVATION S.R.L. – locul 333, 489.020 lei, Cluj
- TRUST WEB APP & AUTOMATION S.R.L. – locul 333, 231.169 lei, Brăila
- HYAND ROMANIA S.R.L. – locul 334, 18,80 mil. lei, Cluj
- ASSURED S.R.L. – locul 334, 2,85 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PUREQUAD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PUREQUAD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PUREQUAD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.300.610 |
| Stocuri | 7.236 |
| Creante | 5.103.448 |
| Casa si conturi la banci | 1.189.926 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.925 |
| DATORII | 5.158.150 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.183.941 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.640.008 |
| VENITURI TOTALE | 19.650.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.357.245 |
| Profitul brut | 1.292.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.123.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.112.342 |
| Stocuri | 7.236 |
| Creante | 2.760.274 |
| Casa si conturi la banci | 1.344.832 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.336 |
| DATORII | 2.587.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.569.522 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.693.376 |
| VENITURI TOTALE | 20.704.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.386.821 |
| Profitul brut | 1.317.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.159.170 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.657 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.487.931 |
| Stocuri | 6.228 |
| Creante | 4.325.412 |
| Casa si conturi la banci | 1.156.291 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.896 |
| DATORII | 4.201.764 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.357.720 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.160.399 |
| VENITURI TOTALE | 20.165.776 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.651.344 |
| Profitul brut | 1.514.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.297.720 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 90.625 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.618.910 |
| Stocuri | 6.227 |
| Creante | 1.918.325 |
| Casa si conturi la banci | 694.358 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.761 |
| DATORII | 1.470.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.261.041 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.349.273 |
| VENITURI TOTALE | 10.357.989 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.445.404 |
| Profitul brut | 912.585 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 785.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 171.944 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.355.072 |
| Stocuri | 6.227 |
| Creante | 1.955.989 |
| Casa si conturi la banci | 392.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.852 |
| DATORII | 801.107 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.750.761 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.641.563 |
| VENITURI TOTALE | 8.658.752 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.793.163 |
| Profitul brut | 865.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 752.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 267.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.985.500 |
| Stocuri | 2.360 |
| Creante | 1.620.149 |
| Casa si conturi la banci | 362.991 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.844 |
| DATORII | 309.065 |
| VENITURI IN AVANS | 5.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.977.196 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.158.120 |
| VENITURI TOTALE | 8.230.594 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.677.431 |
| Profitul brut | 553.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 470.115 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 251.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.539.634 |
| Stocuri | 737 |
| Creante | 1.592.732 |
| Casa si conturi la banci | 1.946.165 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.201 |
| DATORII | 560.326 |
| VENITURI IN AVANS | 5.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.253.050 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.734.939 |
| VENITURI TOTALE | 9.826.843 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.103.933 |
| Profitul brut | 1.722.910 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.478.094 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| Active imobilizate | 325.475 |
| Active circulante | 2.712.031 |
| Stocuri | 397 |
| Creante | 1.878.004 |
| Disponibilitati | 833.630 |
| Cheltuieli in avans | 26.852 |
| Datorii | 729.410 |
| Capitaluri proprii | 2.334.948 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 8.249.282 |
| Venituri totale | 8.298.353 |
| Cheltuieli totale | 6.134.344 |
| Profit brut | 2.164.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.837.011 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 23 |
| Active imobilizate | 9.141 |
| Active circulante | 1.457.615 |
| Creante | 945.541 |
| Disponibilitati | 512.074 |
| Cheltuieli in avans | 4.685 |
| Datorii | 449.259 |
| Venituri in avans | 5.624 |
| Capitaluri proprii | 1.016.558 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.608.405 |
| Venituri totale | 2.624.066 |
| Cheltuieli totale | 1.466.296 |
| Profit brut | 1.157.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.010.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 04:45:13 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 04:45:13 |