PUNCT FORTE S.R.L. – CUI 22307325
Pe scurt
PUNCT FORTE S.R.L. are CUI 22307325, număr de înregistrare J04/1458/2007 și sediul în Municipiul Bacău, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 92.517 lei, un profit net de 55.151 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PUNCT FORTE S.R.L. |
| CUI | 22307325 |
| Nr. Reg. Com. | J04/1458/2007 |
| EUID | ROONRC.J04/1458/2007 |
| CAEN | 7490 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-23 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANCULEANU AUREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92 517 | 55 151 | 17 010 | 2 300 | 154 414 | 139 704 | 1 |
| 2024 | 92 769 | 59 239 | 17 915 | 3 968 | 295 486 | 281 539 | 1 |
| 2023 | 48 588 | 40 814 | 0 | 0 | 41 014 | 41 014 | 0 |
| 2022 | 76 948 | 42 542 | 745 | 5 000 | 136 459 | 140 714 | 0 |
| 2021 | 67 000 | 64 990 | 0 | 0 | 98 172 | 98 172 | 0 |
| 2020 | 44 600 | 32 982 | 0 | 0 | 33 182 | 33 182 | 0 |
| 2019 | 65 333 | 38 093 | 0 | 0 | 38 293 | 38 293 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PUNCT FORTE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7490 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 636 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NANA GENERAL CONSULTING S.R.L. – locul 632, 374.123 lei, Călăraşi
- LIGHTNESS PHOTO & VIDEO S.R.L. – locul 632, 104.734 lei, Alba
- DORSTA S.R.L. – locul 632, 92.900 lei, Argeş
- AIM CONS GLOBAL S.R.L. – locul 633, 373.957 lei, Dâmboviţa
- OTHRYS CREATIVE S.R.L. – locul 633, 104.604 lei, Argeş
- SMART MANAGEMENT IMPROVEMENT S.R.L. – locul 633, 92.864 lei, Buzău
- INSPECT PROTECT SERV SRL – locul 634, 373.906 lei, Ilfov
- GIRÓ PHOTO & FILM S.R.L. – locul 634, 104.463 lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PUNCT FORTE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PUNCT FORTE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PUNCT FORTE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.968 |
| Active circulante | 295.486 |
| Creante | 201.287 |
| Disponibilitati | 94.199 |
| Datorii | 17.915 |
| Capitaluri proprii | 281.539 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 92.769 |
| Venituri totale | 92.929 |
| Cheltuieli totale | 22.193 |
| Profit brut | 70.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.239 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.000 |
| Active circulante | 136.459 |
| Creante | 132.879 |
| Disponibilitati | 3.580 |
| Datorii | 745 |
| Capitaluri proprii | 140.714 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.948 |
| Venituri totale | 77.067 |
| Cheltuieli totale | 32.213 |
| Profit brut | 44.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 38.002 |
| Disponibilitati | 38.002 |
| Datorii | 4.405 |
| Capitaluri proprii | 33.597 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 61.103 |
| Venituri totale | 61.103 |
| Cheltuieli totale | 26.062 |
| Profit brut | 35.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 72.178 |
| Creante | 900 |
| Disponibilitati | 71.278 |
| Datorii | 11.788 |
| Capitaluri proprii | 60.390 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.695 |
| Venituri totale | 67.695 |
| Cheltuieli totale | 16.437 |
| Profit brut | 51.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |