PTH SECURITY S.R.L. – CUI 47871000
Pe scurt
PTH SECURITY S.R.L. are CUI 47871000, număr de înregistrare J2023001348120 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 421.171 lei, un profit net de 50.259 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PTH SECURITY S.R.L. |
| CUI | 47871000 |
| Nr. Reg. Com. | J2023001348120 |
| EUID | ROONRC.J2023001348120 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-03-23 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LENART SANDOR | - | România |
| GĂZDAC DANIEL VASILE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 421 171 | 50 259 | 592 205 | 671 087 | 68 220 | 147 102 | 1 |
| 2024 | 484 437 | 196 643 | 166 394 | 204 142 | 159 095 | 196 843 | 1 |
| 2023 | 248 172 | 134 611 | 173 789 | 216 127 | 92 473 | 134 811 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises421 171 lei
-13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PTH SECURITY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5506 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRIMAVARA SOLUTIONS S.R.L. – locul 5502, 421.409 lei, Timiş
- PLUG AND PLAY SOFTWARE S.R.L. – locul 5502, 61.576 lei, Cluj
- NORTH MOBILEWORKS S.R.L. – locul 5503, 421.391 lei, Suceava
- EMMROB TECH & FRIENDS S.R.L. – locul 5503, 61.338 lei, Bihor
- SEEBIT INTERACTIVE AGENCY SRL – locul 5504, 421.262 lei, Mureş
- VEMA SOFTBYTES S.R.L. – locul 5504, 61.294 lei, Satu Mare
- LAPLACE TESTING S.R.L. – locul 5505, 421.247 lei, Bucureşti
- DATINA GRUP SRL – locul 5505, 61.030 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PTH SECURITY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PTH SECURITY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PTH SECURITY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 204.142 |
| Active circulante | 159.095 |
| Creante | 154.077 |
| Disponibilitati | 5.018 |
| Datorii | 166.394 |
| Capitaluri proprii | 196.843 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 484.437 |
| Venituri totale | 484.438 |
| Cheltuieli totale | 273.262 |
| Profit brut | 211.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 216.127 |
| Active circulante | 92.473 |
| Creante | 91.939 |
| Disponibilitati | 534 |
| Datorii | 173.789 |
| Capitaluri proprii | 134.811 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 248.172 |
| Venituri totale | 248.216 |
| Cheltuieli totale | 111.333 |
| Profit brut | 136.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |