PROMOTORS CENTER S.R.L.
| Denumire | PROMOTORS CENTER S.R.L. |
| CUI | 38153559 |
| Nr. Reg. Com. | J2017002465089 |
| EUID | ROONRC.J2017002465089 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-08-29 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 133 378 935 | 3 965 492 | 11 345 837 | 1 284 797 | 14 083 466 | 4 022 426 | 5 |
| 2024 | 48 449 626 | 1 312 405 | 5 607 734 | 521 614 | 6 476 824 | 1 536 304 | 4 |
| 2023 | 2 900 318 | -18 166 | 1 954 499 | 414 990 | 1 503 227 | 223 900 | 2 |
| 2022 | 4 891 782 | 125 549 | 1 270 359 | 8 633 | 1 503 792 | 242 066 | 2 |
| 2021 | 3 776 498 | -4 627 | 876 788 | 16 403 | 976 901 | 116 516 | 2 |
| 2020 | 3 999 790 | -13 061 | 928 763 | 36 362 | 1 013 544 | 121 143 | 2 |
| 2019 | 1 750 724 | 52 327 | 785 576 | 55 738 | 864 042 | 134 204 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises133 378 935 lei
175%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROMOTORS CENTER S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4781: Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROMOTORS CENTER S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROMOTORS CENTER S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROMOTORS CENTER S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 521.614 |
| Active circulante | 6.476.824 |
| Stocuri | 3.439.721 |
| Creante | 339.106 |
| Disponibilitati | 2.697.997 |
| Cheltuieli in avans | 145.600 |
| Datorii | 5.607.734 |
| Capitaluri proprii | 1.536.304 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 48.449.626 |
| Venituri totale | 48.728.706 |
| Cheltuieli totale | 47.155.599 |
| Profit brut | 1.573.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.312.405 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 414.990 |
| Active circulante | 1.503.227 |
| Stocuri | 1.223.303 |
| Creante | 241.326 |
| Disponibilitati | 38.598 |
| Cheltuieli in avans | 260.182 |
| Datorii | 1.954.499 |
| Capitaluri proprii | 223.900 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 2.900.318 |
| Venituri totale | 2.900.318 |
| Cheltuieli totale | 2.918.157 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.839 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.166 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 8.633 |
| Active circulante | 1.503.792 |
| Stocuri | 592.245 |
| Creante | 62.410 |
| Disponibilitati | 849.137 |
| Datorii | 1.270.359 |
| Capitaluri proprii | 242.066 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 4.891.782 |
| Venituri totale | 4.895.816 |
| Cheltuieli totale | 4.744.370 |
| Profit brut | 151.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 125.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 16.403 |
| Active circulante | 976.901 |
| Stocuri | 591.271 |
| Creante | 78.079 |
| Disponibilitati | 307.551 |
| Datorii | 876.788 |
| Capitaluri proprii | 116.516 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 3.776.498 |
| Venituri totale | 3.776.498 |
| Cheltuieli totale | 3.778.924 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.426 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.627 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 36.362 |
| Active circulante | 1.013.544 |
| Stocuri | 217.980 |
| Creante | 227.799 |
| Disponibilitati | 567.765 |
| Datorii | 928.763 |
| Capitaluri proprii | 121.143 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 3.999.790 |
| Venituri totale | 4.001.249 |
| Cheltuieli totale | 4.014.310 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.061 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.061 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 55.738 |
| Active circulante | 864.042 |
| Stocuri | 586.408 |
| Creante | 47.142 |
| Disponibilitati | 230.492 |
| Datorii | 785.576 |
| Capitaluri proprii | 134.204 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 1.750.724 |
| Venituri totale | 1.750.724 |
| Cheltuieli totale | 1.686.680 |
| Profit brut | 64.044 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 67.624 |
| Active circulante | 729.553 |
| Stocuri | 141.315 |
| Creante | 11.935 |
| Disponibilitati | 576.303 |
| Datorii | 715.300 |
| Capitaluri proprii | 81.877 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 2.185.904 |
| Venituri totale | 2.185.904 |
| Cheltuieli totale | 2.168.394 |
| Profit brut | 17.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.720 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.667 |
| Active circulante | 458.109 |
| Stocuri | 238.739 |
| Creante | 22.203 |
| Disponibilitati | 197.167 |
| Datorii | 389.619 |
| Capitaluri proprii | 73.157 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 392.718 |
| Venituri totale | 392.718 |
| Cheltuieli totale | 359.464 |
| Profit brut | 33.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.157 |
| Pierdere neta | 0 |