PROLEG GUARD SECURITE SRL
| Denumire | PROLEG GUARD SECURITE SRL |
| CUI | 27724277 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000767265 |
| EUID | ROONRC.J2010000767265 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | insolvenţă |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-11-18 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL | - | România |
| CHISIU ANUTA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 447 805 | 86 232 | 6 533 208 | — | — | — | 105 |
| 2024 | 6 931 846 | 518 278 | 3 012 324 | 1 165 932 | 3 112 371 | 1 268 331 | 106 |
| 2023 | 6 439 977 | 81 330 | 2 172 591 | 1 484 707 | 2 470 753 | 1 786 353 | 112 |
| 2022 | 5 950 215 | 92 851 | 3 884 154 | 2 411 993 | 3 546 784 | 2 075 141 | 114 |
| 2021 | 6 111 824 | 781 507 | 1 237 666 | 2 690 773 | 886 183 | 2 339 290 | 128 |
| 2020 | 6 112 476 | 994 760 | 1 074 766 | 2 605 809 | 905 694 | 2 437 783 | 112 |
| 2019 | 5 806 072 | 1 361 618 | 1 120 849 | 2 213 544 | 1 049 429 | 2 143 023 | 120 |
| 2018 | 5 034 566 | 1 328 112 | 452 501 | 1 243 691 | 906 442 | 1 697 992 | 99 |
| 2017 | 4 505 353 | 1 069 160 | 893 047 | 1 267 534 | 697 617 | 1 069 880 | 96 |
| 2016 | 3 836 779 | 841 351 | 892 258 | 1 002 719 | 647 654 | 916 746 | 109 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 447 805 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROLEG GUARD SECURITE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROLEG GUARD SECURITE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROLEG GUARD SECURITE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROLEG GUARD SECURITE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.165.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.112.371 |
| Stocuri | 38.690 |
| Creante | 3.041.013 |
| Casa si conturi la banci | 32.668 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.352 |
| DATORII | 3.012.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.268.331 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 6.931.846 |
| VENITURI TOTALE | 7.450.263 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.828.462 |
| Profitul brut | 621.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.278 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.484.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.470.753 |
| Creante | 2.456.165 |
| Casa si conturi la banci | 14.588 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.484 |
| DATORII | 2.172.591 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.786.353 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 6.439.977 |
| VENITURI TOTALE | 6.823.801 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.707.867 |
| Profitul brut | 115.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 81.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.411.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.546.784 |
| Stocuri | 94.149 |
| Creante | 883.416 |
| Casa si conturi la banci | 1.219.219 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 518 |
| DATORII | 3.884.154 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.075.141 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 5.950.215 |
| VENITURI TOTALE | 6.108.244 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.982.177 |
| Profitul brut | 126.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 92.851 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.690.773 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 886.183 |
| Creante | 873.052 |
| Casa si conturi la banci | 13.131 |
| DATORII | 1.237.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.339.290 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 6.111.824 |
| VENITURI TOTALE | 6.253.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.333.385 |
| Profitul brut | 919.988 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 781.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.605.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 905.694 |
| Stocuri | 624 |
| Creante | 766.973 |
| Casa si conturi la banci | 138.097 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.046 |
| DATORII | 1.074.766 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.437.783 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 6.112.476 |
| VENITURI TOTALE | 6.344.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.160.644 |
| Profitul brut | 1.184.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 994.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.213.544 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.049.429 |
| Stocuri | 624 |
| Creante | 982.308 |
| Casa si conturi la banci | 66.497 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 899 |
| DATORII | 1.120.849 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.143.023 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 5.806.072 |
| VENITURI TOTALE | 5.830.024 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.210.041 |
| Profitul brut | 1.619.983 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.361.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.243.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 906.442 |
| Stocuri | 467 |
| Creante | 793.921 |
| Casa si conturi la banci | 112.054 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 360 |
| DATORII | 452.501 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.697.992 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 5.034.566 |
| VENITURI TOTALE | 5.051.454 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.624.910 |
| Profitul brut | 1.426.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.328.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.267.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 697.617 |
| Stocuri | 624 |
| Creante | 611.562 |
| Casa si conturi la banci | 85.431 |
| DATORII | 893.047 |
| VENITURI IN AVANS | 2.224 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.069.880 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 4.505.353 |
| VENITURI TOTALE | 4.554.910 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.290.642 |
| Profitul brut | 1.264.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.069.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.002.719 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 647.654 |
| Stocuri | 7.077 |
| Creante | 532.587 |
| Casa si conturi la banci | 107.990 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 163.057 |
| DATORII | 892.258 |
| VENITURI IN AVANS | 4.426 |
| CAPITALURI - TOTAL | 916.746 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 3.836.779 |
| VENITURI TOTALE | 3.877.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.886.600 |
| Profitul brut | 990.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 841.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |