PROFESIONAL VENDING STORE SRL – CUI 33747291
Pe scurt
PROFESIONAL VENDING STORE SRL are CUI 33747291, număr de înregistrare J2014012560409 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.500.840 lei, un profit net de 48.577 lei și un număr mediu de 29 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PROFESIONAL VENDING STORE SRL |
| CUI | 33747291 |
| Nr. Reg. Com. | J2014012560409 |
| EUID | ROONRC.J2014012560409 |
| CAEN | 4791 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-10-29 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRIGORE DOREL CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 500 840 | 48 577 | 1 711 032 | 1 259 736 | 2 539 463 | 2 088 167 | 29 |
| 2024 | 12 857 867 | 411 626 | 3 099 518 | 1 035 537 | 4 105 825 | 2 043 101 | 32 |
| 2023 | 12 315 892 | 237 056 | 2 339 328 | 914 047 | 3 056 756 | 1 631 475 | 30 |
| 2022 | 10 887 333 | 312 409 | 1 753 416 | 552 956 | 2 594 880 | 1 394 420 | 30 |
| 2021 | 10 344 759 | 355 947 | 1 383 497 | 385 662 | 2 112 835 | 1 115 000 | 28 |
| 2020 | 8 208 664 | 168 594 | 1 046 091 | 237 733 | 1 567 411 | 759 053 | 29 |
| 2019 | 7 427 970 | 163 434 | 657 137 | 274 939 | 972 657 | 590 459 | 29 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises14 500 840 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROFESIONAL VENDING STORE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4791 Rev. 2 (echivalent: 4791 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4791: Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 83 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EXCELLENCE CARS SRL – locul 79, 75,18 mil. lei, Bucureşti
- UNIVERSAL LE BIG SRL – locul 79, 70,20 mil. lei, Buzău
- SPINEX MEDPHARM SRL – locul 79, 45,49 mil. lei, Bihor
- HALI SRL – locul 79, 39,20 mil. lei, Călăraşi
- BAZA DE APROVIZIONARE DESFACERE SPECIALA BRASOV SRL – locul 79, 22,42 mil. lei, Braşov
- OLY'S CENTER PROIECT SRL – locul 79, 18,64 mil. lei, Argeş
- TB GLOBAL S.R.L. – locul 79, 15,27 mil. lei, Cluj
- 4K BROADCAST SOLUTIONS SRL – locul 79, 11,12 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROFESIONAL VENDING STORE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROFESIONAL VENDING STORE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROFESIONAL VENDING STORE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.035.537 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.105.825 |
| Stocuri | 3.789.415 |
| Creante | 188.361 |
| Casa si conturi la banci | 128.048 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.257 |
| DATORII | 3.099.518 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.043.101 |
| Capital subscris varsat | 289.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.857.867 |
| VENITURI TOTALE | 12.935.207 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.424.953 |
| Profitul brut | 510.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 411.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 914.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.056.756 |
| Stocuri | 2.796.674 |
| Creante | 149.968 |
| Casa si conturi la banci | 110.113 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.339.328 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.631.475 |
| Capital subscris varsat | 289.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.315.892 |
| VENITURI TOTALE | 12.463.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.167.200 |
| Profitul brut | 296.712 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 237.056 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 552.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.594.880 |
| Stocuri | 2.363.144 |
| Creante | 162.072 |
| Casa si conturi la banci | 69.663 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.753.416 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.394.420 |
| Capital subscris varsat | 289.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.887.333 |
| VENITURI TOTALE | 10.911.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.537.995 |
| Profitul brut | 373.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 312.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 385.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.112.835 |
| Stocuri | 1.833.353 |
| Creante | 176.887 |
| Casa si conturi la banci | 102.594 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.383.497 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.115.000 |
| Capital subscris varsat | 289.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.344.759 |
| VENITURI TOTALE | 10.397.427 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.976.696 |
| Profitul brut | 420.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 355.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 237.733 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.567.411 |
| Stocuri | 1.459.215 |
| Creante | 73.552 |
| Casa si conturi la banci | 34.643 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.046.091 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 759.053 |
| Capital subscris varsat | 289.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.208.664 |
| VENITURI TOTALE | 8.251.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.050.693 |
| Profitul brut | 200.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 168.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 274.939 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 972.657 |
| Stocuri | 863.816 |
| Creante | 91.986 |
| Casa si conturi la banci | 16.854 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 657.137 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 590.459 |
| Capital subscris varsat | 289.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.427.970 |
| VENITURI TOTALE | 7.479.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.282.336 |
| Profitul brut | 197.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 163.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 191.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 997.545 |
| Stocuri | 890.510 |
| Creante | 100.422 |
| Casa si conturi la banci | 6.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 762.370 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 427.025 |
| Capital subscris varsat | 289.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.276.476 |
| VENITURI TOTALE | 6.287.938 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.195.576 |
| Profitul brut | 92.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 76.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 84.547 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.303.981 |
| Stocuri | 1.207.830 |
| Creante | 72.572 |
| Casa si conturi la banci | 23.579 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.325.678 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 62.850 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.199.363 |
| VENITURI TOTALE | 5.221.544 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.156.327 |
| Profitul brut | 65.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.283 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 140.028 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.201.112 |
| Stocuri | 1.135.969 |
| Creante | 39.258 |
| Casa si conturi la banci | 25.885 |
| DATORII | 1.334.131 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.009 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.324.421 |
| VENITURI TOTALE | 3.333.015 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.275.088 |
| Profitul brut | 57.927 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.120 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |