PROAGRO S.R.L.
| Denumire | PROAGRO S.R.L. |
| CUI | 622674 |
| Nr. Reg. Com. | J07/241/1991 |
| EUID | ROONRC.J07/241/1991 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-05-07 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FINANCIAL OPERATIONAL RESTRUCTURING IPURL | administrator concordatar | — |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 679 233 | -10 616 463 | 91 511 641 | 39 153 678 | 39 939 774 | -17 295 280 | 36 |
| 2024 | 93 052 689 | -20 880 395 | 106 058 315 | 48 420 866 | 61 185 573 | -12 747 367 | 55 |
| 2023 | 315 024 122 | 2 814 478 | 85 057 591 | 52 501 517 | 50 402 770 | 13 056 941 | 62 |
| 2022 | 324 251 232 | 3 658 637 | 88 023 120 | 41 200 448 | 63 826 565 | 12 835 941 | 61 |
| 2021 | 280 260 438 | 5 442 378 | 61 898 335 | 36 440 465 | 42 549 330 | 10 599 284 | 44 |
| 2020 | 104 844 341 | 4 079 477 | 41 859 556 | 24 727 184 | 30 184 415 | 6 051 643 | 34 |
| 2019 | 71 005 196 | 2 084 216 | 35 015 871 | 22 750 085 | 24 796 144 | 5 011 998 | 27 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 679 233 lei
-61%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PROAGRO S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Botoşani , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PROAGRO S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PROAGRO S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PROAGRO S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.420.866 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.185.573 |
| Stocuri | 33.812.349 |
| Creante | 27.186.548 |
| Casa si conturi la banci | 186.676 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.254 |
| DATORII | 106.058.315 |
| VENITURI IN AVANS | 16.410.745 |
| CAPITALURI - TOTAL | -12.747.367 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 93.052.689 |
| VENITURI TOTALE | 108.167.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 129.047.580 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.880.395 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.880.395 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 52.501.517 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.402.770 |
| Stocuri | 11.015.888 |
| Creante | 36.478.482 |
| Casa si conturi la banci | 2.908.400 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 115.254 |
| DATORII | 85.057.591 |
| VENITURI IN AVANS | 4.905.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.056.941 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 315.024.122 |
| VENITURI TOTALE | 325.203.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 321.977.155 |
| Profitul brut | 3.226.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.814.478 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.200.448 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.826.565 |
| Stocuri | 23.668.254 |
| Creante | 39.692.248 |
| Casa si conturi la banci | 466.063 |
| DATORII | 88.023.120 |
| VENITURI IN AVANS | 4.167.952 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.835.941 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 324.251.232 |
| VENITURI TOTALE | 333.053.413 |
| CHELTUIELI TOTALE | 328.884.910 |
| Profitul brut | 4.168.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.658.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.440.465 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.549.330 |
| Stocuri | 31.223.983 |
| Creante | 9.324.041 |
| Casa si conturi la banci | 2.001.306 |
| DATORII | 61.898.335 |
| VENITURI IN AVANS | 6.492.176 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.599.284 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 280.260.438 |
| VENITURI TOTALE | 283.426.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 277.218.628 |
| Profitul brut | 6.207.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.442.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.727.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.184.415 |
| Stocuri | 8.273.356 |
| Creante | 18.692.583 |
| Casa si conturi la banci | 3.218.476 |
| DATORII | 41.859.556 |
| VENITURI IN AVANS | 7.000.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.051.643 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 104.844.341 |
| VENITURI TOTALE | 110.248.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 105.799.430 |
| Profitul brut | 4.449.238 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.079.477 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.750.085 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.796.144 |
| Stocuri | 22.738.984 |
| Creante | 1.906.963 |
| Casa si conturi la banci | 150.197 |
| DATORII | 35.015.871 |
| VENITURI IN AVANS | 7.518.360 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.011.998 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.005.196 |
| VENITURI TOTALE | 69.038.127 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.920.262 |
| Profitul brut | 2.117.865 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.084.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.235.602 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.619.994 |
| Stocuri | 15.527.488 |
| Creante | 1.966.303 |
| Casa si conturi la banci | 126.203 |
| DATORII | 25.648.628 |
| VENITURI IN AVANS | 8.353.193 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.853.775 |
| Capital subscris varsat | 542.503 |
| Cifra de afaceri neta | 23.535.915 |
| VENITURI TOTALE | 29.915.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.865.832 |
| Profitul brut | 4.050.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.627.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.893.164 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.085.131 |
| Stocuri | 6.570.425 |
| Creante | 2.151.061 |
| Casa si conturi la banci | 363.645 |
| DATORII | 18.351.905 |
| VENITURI IN AVANS | 8.857.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.768.418 |
| Capital subscris varsat | 542.503 |
| Cifra de afaceri neta | 14.927.844 |
| VENITURI TOTALE | 14.382.773 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.095.112 |
| Profitul brut | 1.287.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.103.170 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.534.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.619.139 |
| Stocuri | 2.576.410 |
| Creante | 1.875.378 |
| Casa si conturi la banci | 167.351 |
| DATORII | 14.526.622 |
| VENITURI IN AVANS | 8.861.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.765.944 |
| Capital subscris varsat | 542.503 |
| Cifra de afaceri neta | 9.079.041 |
| VENITURI TOTALE | 9.661.160 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.540.796 |
| Profitul brut | 120.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 100.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |