PRO NATURAL GROUP SRL – CUI 30239256
Informativ
PRO NATURAL GROUP SRL are CUI 30239256, număr de înregistrare J12/1423/2012 și sediul în Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 1107 – Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 628.385 lei, un profit net de 279 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.06.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PRO NATURAL GROUP SRL |
| CUI | 30239256 |
| Nr. Reg. Com. | J12/1423/2012 |
| EUID | ROONRC.J12/1423/2012 |
| CAEN | 1107 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.06.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-05-24 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LĂPUŞAN DIANA ALEXANDRINA | - | România |
| LĂPUȘAN SORIN EMIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 628 385 | 279 | 618 490 | 1 211 174 | 156 515 | 609 801 | 3 |
| 2024 | 684 976 | 3 636 | 544 411 | 1 177 113 | 127 512 | 609 522 | 3 |
| 2023 | 536 331 | 11 829 | 528 975 | 1 159 326 | 196 880 | 605 885 | 3 |
| 2022 | 782 384 | 82 367 | 499 292 | 1 189 642 | 291 932 | 594 056 | 4 |
| 2021 | 873 694 | 117 775 | 632 113 | 1 252 861 | 253 596 | 511 689 | 4 |
| 2020 | 786 290 | 89 706 | 681 069 | 1 268 846 | 239 446 | 393 914 | 4 |
| 2019 | 1 150 345 | 213 242 | 767 212 | 1 411 146 | 164 237 | 304 208 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRO NATURAL GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1107 Rev. 2 (echivalent: 1107 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate |
| Descriere Activitate | Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate |
| Cod CAEN principal | 11 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea băuturilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 1107: Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (11), poziții apropiate de locul 86 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NUTRELO GROUP S.A. – locul 82, 47,24 mil. lei, Teleorman
- MODI TUR TRANS SRL – locul 82, 3,51 mil. lei, Sălaj
- BEST AQUA TRADE INVEST SRL – locul 82, 763.942 lei, Prahova
- V. INC SRL – locul 82, 565.407 lei, Dolj
- NOVATERRA PLUS SRL – locul 82, 13.784 lei, Bucureşti
- MOLDOVA ŢIGĂNAŞI S.A. – locul 83, 47,02 mil. lei, Iaşi
- T & R AGRICOM SRL – locul 83, 3,47 mil. lei, Iaşi
- DINU COMEXPO SRL – locul 83, 762.257 lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRO NATURAL GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRO NATURAL GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRO NATURAL GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.177.113 |
| Active circulante | 127.512 |
| Stocuri | 73.830 |
| Creante | 51.710 |
| Disponibilitati | 1.972 |
| Datorii | 544.411 |
| Venituri in avans | 150.692 |
| Capitaluri proprii | 609.522 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 684.976 |
| Venituri totale | 775.539 |
| Cheltuieli totale | 771.169 |
| Profit brut | 4.370 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.159.326 |
| Active circulante | 196.880 |
| Stocuri | 110.069 |
| Creante | 57.065 |
| Disponibilitati | 29.746 |
| Datorii | 528.975 |
| Venituri in avans | 221.346 |
| Capitaluri proprii | 605.885 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 536.331 |
| Venituri totale | 722.908 |
| Cheltuieli totale | 705.639 |
| Profit brut | 17.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.189.642 |
| Active circulante | 291.932 |
| Stocuri | 102.936 |
| Creante | 54.790 |
| Disponibilitati | 134.206 |
| Datorii | 499.292 |
| Venituri in avans | 388.226 |
| Capitaluri proprii | 594.056 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 782.384 |
| Venituri totale | 951.612 |
| Cheltuieli totale | 862.787 |
| Profit brut | 88.825 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.367 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.252.861 |
| Active circulante | 253.596 |
| Stocuri | 147.691 |
| Creante | 26.096 |
| Disponibilitati | 79.809 |
| Datorii | 632.113 |
| Venituri in avans | 362.655 |
| Capitaluri proprii | 511.689 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 873.694 |
| Venituri totale | 934.522 |
| Cheltuieli totale | 810.408 |
| Profit brut | 124.114 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 117.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.268.846 |
| Active circulante | 239.446 |
| Stocuri | 107.788 |
| Creante | 34.237 |
| Disponibilitati | 97.421 |
| Datorii | 681.069 |
| Venituri in avans | 433.309 |
| Capitaluri proprii | 393.914 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 786.290 |
| Venituri totale | 865.124 |
| Cheltuieli totale | 769.401 |
| Profit brut | 95.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 89.706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.411.146 |
| Active circulante | 164.237 |
| Stocuri | 125.527 |
| Creante | 29.208 |
| Disponibilitati | 9.502 |
| Datorii | 767.212 |
| Venituri in avans | 503.963 |
| Capitaluri proprii | 304.208 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 1.150.345 |
| Venituri totale | 1.220.159 |
| Cheltuieli totale | 996.594 |
| Profit brut | 223.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 213.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.517.715 |
| Active circulante | 307.567 |
| Stocuri | 150.875 |
| Creante | 155.103 |
| Disponibilitati | 1.589 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 1.048.724 |
| Venituri in avans | 586.953 |
| Capitaluri proprii | 189.605 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 630.314 |
| Venituri totale | 752.811 |
| Cheltuieli totale | 740.354 |
| Profit brut | 12.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 1.082.813 |
| Active circulante | 262.914 |
| Stocuri | 89.356 |
| Creante | 173.413 |
| Disponibilitati | 145 |
| Cheltuieli in avans | 5.544 |
| Datorii | 940.484 |
| Venituri in avans | 672.409 |
| Capitaluri proprii | -261.622 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 234.727 |
| Venituri totale | 285.356 |
| Cheltuieli totale | 280.596 |
| Profit brut | 4.760 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 1.112.102 |
| Active circulante | 190.168 |
| Stocuri | 64.760 |
| Creante | 124.147 |
| Disponibilitati | 1.261 |
| Datorii | 806.873 |
| Venituri in avans | 757.865 |
| Capitaluri proprii | -262.468 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 43.450 |
| Venituri totale | 91.660 |
| Cheltuieli totale | 207.137 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 115.477 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 116.365 |
| Nr. salariati | 8 |