PRO LEVEL 4 SOLUTIONS S.R.L. – CUI 43334977
Pe scurt
PRO LEVEL 4 SOLUTIONS S.R.L. are CUI 43334977, număr de înregistrare J07/636/2020 și sediul în Sat Hudum, Comuna Curteşti, județul Botoşani. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 509.622 lei, un profit net de 301.190 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PRO LEVEL 4 SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 43334977 |
| Nr. Reg. Com. | J07/636/2020 |
| EUID | ROONRC.J7/636/2020 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-11-16 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| UNGURIANU SILVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 509 622 | 301 190 | 339 247 | 118 342 | 523 094 | 302 189 | 2 |
| 2024 | 471 749 | 322 197 | 142 988 | 10 437 | 162 404 | 29 853 | 1 |
| 2023 | 455 738 | 169 116 | 56 057 | 27 460 | 206 400 | 177 803 | 2 |
| 2022 | 469 772 | 358 931 | 104 670 | 45 498 | 426 711 | 367 539 | 1 |
| 2021 | 474 194 | 388 408 | 68 003 | 63 760 | 392 851 | 388 608 | 1 |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises509 622 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRO LEVEL 4 SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Botoşani , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 304 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRIME BI EXPERTISE SRL – locul 300, 22,16 mil. lei, Ilfov
- ECONOMIC DATA SYSTEM SRL – locul 300, 3,33 mil. lei, Bihor
- INTELLIMIND EASTERN SERVICES SRL – locul 300, 1,43 mil. lei, Bucureşti
- DESHOJO CONSULTING S.R.L. – locul 300, 786.611 lei, Ilfov
- ALIAN DEV S.R.L. – locul 300, 521.344 lei, Timiş
- AMC MARA & MATEI S.R.L. – locul 300, 279.535 lei, Buzău
- CS GROUP - ROMANIA S.R.L. – locul 301, 22,16 mil. lei, Dolj
- VENDIO SRL – locul 301, 3,32 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRO LEVEL 4 SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRO LEVEL 4 SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRO LEVEL 4 SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 10.437 |
| Active circulante | 162.404 |
| Creante | 59.731 |
| Disponibilitati | 102.673 |
| Datorii | 142.988 |
| Capitaluri proprii | 29.853 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 471.749 |
| Venituri totale | 471.749 |
| Cheltuieli totale | 140.404 |
| Profit brut | 331.345 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 322.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 27.460 |
| Active circulante | 206.400 |
| Creante | 4 |
| Disponibilitati | 206.396 |
| Datorii | 56.057 |
| Capitaluri proprii | 177.803 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 455.738 |
| Venituri totale | 455.738 |
| Cheltuieli totale | 282.384 |
| Profit brut | 173.354 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 169.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 45.498 |
| Active circulante | 426.711 |
| Creante | 359.004 |
| Disponibilitati | 67.707 |
| Datorii | 104.670 |
| Capitaluri proprii | 367.539 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 469.772 |
| Venituri totale | 469.820 |
| Cheltuieli totale | 106.755 |
| Profit brut | 363.065 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 358.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 63.760 |
| Active circulante | 392.851 |
| Disponibilitati | 392.851 |
| Datorii | 68.003 |
| Capitaluri proprii | 388.608 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 474.194 |
| Venituri totale | 474.294 |
| Cheltuieli totale | 78.700 |
| Profit brut | 395.594 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 388.408 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |