PRO ACTIV SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 642 920 | 1 565 076 | 23 081 315 | — | — | — | 62 |
| 2024 | 84 377 164 | 785 156 | 25 327 056 | 7 102 327 | 25 178 441 | 6 953 712 | 59 |
| 2023 | 86 243 869 | 1 674 212 | 27 387 047 | 7 116 522 | 29 078 993 | 8 882 002 | 58 |
| 2022 | 98 499 278 | 4 076 769 | 24 363 618 | 7 677 368 | 27 970 809 | 11 284 559 | 67 |
| 2021 | 78 951 794 | 2 995 544 | 19 884 178 | 5 513 043 | 23 372 609 | 9 001 474 | 58 |
| 2020 | 59 791 434 | 1 459 046 | 12 121 334 | 4 606 531 | 14 545 232 | 7 030 429 | 61 |
| 2019 | 49 818 999 | 895 551 | 10 667 442 | 3 937 986 | 12 687 424 | 5 957 968 | 57 |
| 2018 | 45 869 996 | 360 118 | 9 517 675 | 4 463 047 | 11 474 893 | 6 420 265 | 56 |
| 2017 | 36 189 332 | 648 733 | 7 462 285 | 3 785 065 | 9 737 367 | 6 060 147 | 52 |
| 2016 | 33 077 302 | 235 114 | 8 065 262 | 3 419 205 | 9 515 378 | 5 707 734 | 55 |
Statistics
Commercial networks and enterprises94 642 920 lei
12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRO ACTIV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRO ACTIV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRO ACTIV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRO ACTIV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.102.327 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.178.441 |
| Stocuri | 7.439.497 |
| Creante | 16.285.920 |
| Casa si conturi la banci | 1.453.024 |
| DATORII | 25.327.056 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.953.712 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 84.377.164 |
| VENITURI TOTALE | 85.264.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.337.853 |
| Profitul brut | 926.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 785.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.116.522 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.078.993 |
| Stocuri | 5.730.570 |
| Creante | 19.722.407 |
| Casa si conturi la banci | 2.267.918 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 73.534 |
| DATORII | 27.387.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.882.002 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 86.243.869 |
| VENITURI TOTALE | 86.935.198 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.980.443 |
| Profitul brut | 1.954.755 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.674.212 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.677.368 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.970.809 |
| Stocuri | 6.989.593 |
| Creante | 18.064.890 |
| Casa si conturi la banci | 257.237 |
| DATORII | 24.363.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.284.559 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 98.499.278 |
| VENITURI TOTALE | 99.522.948 |
| CHELTUIELI TOTALE | 94.792.107 |
| Profitul brut | 4.730.841 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.076.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.513.043 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.372.609 |
| Stocuri | 10.668.978 |
| Creante | 9.797.764 |
| Casa si conturi la banci | 992.803 |
| DATORII | 19.884.178 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.001.474 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 78.951.794 |
| VENITURI TOTALE | 79.211.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.772.471 |
| Profitul brut | 3.438.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.995.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.606.531 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.545.232 |
| Stocuri | 4.983.418 |
| Creante | 7.023.126 |
| Casa si conturi la banci | 1.063.213 |
| DATORII | 12.121.334 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.030.429 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.791.434 |
| VENITURI TOTALE | 60.333.023 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.633.155 |
| Profitul brut | 1.699.868 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.459.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.937.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.687.424 |
| Stocuri | 5.292.310 |
| Creante | 5.422.145 |
| Casa si conturi la banci | 907.287 |
| DATORII | 10.667.442 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.957.968 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.818.999 |
| VENITURI TOTALE | 50.324.064 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.282.267 |
| Profitul brut | 1.041.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 895.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.463.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.474.893 |
| Stocuri | 4.933.309 |
| Creante | 4.627.486 |
| Casa si conturi la banci | 1.914.098 |
| DATORII | 9.517.675 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.420.265 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.869.996 |
| VENITURI TOTALE | 45.932.425 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.422.896 |
| Profitul brut | 509.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 360.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.785.065 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.737.367 |
| Stocuri | 5.029.344 |
| Creante | 4.009.465 |
| Casa si conturi la banci | 698.558 |
| DATORII | 7.462.285 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.060.147 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.189.332 |
| VENITURI TOTALE | 38.439.742 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.670.220 |
| Profitul brut | 769.522 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 648.733 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.419.205 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.515.378 |
| Stocuri | 5.770.424 |
| Creante | 3.174.448 |
| Casa si conturi la banci | 570.506 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 838.413 |
| DATORII | 8.065.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.707.734 |
| Capital subscris varsat | 600.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.077.302 |
| VENITURI TOTALE | 33.355.834 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.070.653 |
| Profitul brut | 285.181 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 235.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |