PRIORITY MULTISERV SRL – CUI 17577373
Pe scurt
PRIORITY MULTISERV SRL are CUI 17577373, număr de înregistrare J2005000514090 și sediul în Municipiul Brăila, județul Brăila. Activitatea principală declarată: CAEN 7120 – Activități de testări și analize tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.215.898 lei, un profit net de 930.823 lei și un număr mediu de 15 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PRIORITY MULTISERV SRL |
| CUI | 17577373 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000514090 |
| EUID | ROONRC.J09/514/2005 |
| CAEN | 7120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-05-12 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 215 898 | 930 823 | 736 045 | 207 129 | 3 155 096 | 2 626 180 | 15 |
| 2024 | 6 188 195 | 702 228 | 878 628 | 390 494 | 2 572 380 | 2 084 246 | 15 |
| 2023 | 5 459 655 | 718 404 | 956 504 | 570 514 | 1 963 071 | 1 577 081 | 13 |
| 2022 | 3 447 383 | 240 640 | 719 267 | 492 529 | 1 445 158 | 1 218 420 | 13 |
| 2021 | 4 219 465 | 145 923 | 320 832 | 212 122 | 1 474 128 | 1 365 418 | 13 |
| 2020 | 2 453 874 | 54 324 | 832 461 | 380 728 | 1 838 240 | 1 386 507 | 13 |
| 2019 | 3 394 747 | 163 869 | 654 831 | 331 728 | 1 805 443 | 1 482 340 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 215 898 lei
-16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRIORITY MULTISERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Brăila , domeniul 7120: Activități de testări și analize tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (71), poziții apropiate de locul 106 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BLACK LIGHT SRL – locul 102, 30,59 mil. lei, Timiş
- BMM SPAIN TESTLABS S.L. BARCELONA SUCURSALA BUCUREȘTI – locul 102, 5,58 mil. lei, Bucureşti
- SQUARE BIROU ARHITECTURA URBANISM SRL – locul 102, 4,12 mil. lei, Argeş
- GROUP ALLIO ROMANIA SRL – locul 103, 30,08 mil. lei, Bucureşti
- ITP TOPINSPECT S.R.L. – locul 103, 5,44 mil. lei, Sibiu
- SOCIETATE MIXTA ROMANO-GERMANA DE PROIECTARE SI PRODUCTIE V & K SRL – locul 103, 4,12 mil. lei, Covasna
- G.M.A.B. CONSULTING SRL – locul 104, 29,88 mil. lei, Bihor
- FERTRUST SRL – locul 104, 5,39 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRIORITY MULTISERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRIORITY MULTISERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRIORITY MULTISERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 390.494 |
| Active circulante | 2.572.380 |
| Stocuri | 54.751 |
| Creante | 1.004.952 |
| Disponibilitati | 1.512.677 |
| Datorii | 878.628 |
| Capitaluri proprii | 2.084.246 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.188.195 |
| Venituri totale | 6.728.910 |
| Cheltuieli totale | 5.874.807 |
| Profit brut | 854.103 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 702.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 570.514 |
| Active circulante | 1.963.071 |
| Stocuri | 182.437 |
| Creante | 646.661 |
| Disponibilitati | 1.133.973 |
| Datorii | 956.504 |
| Capitaluri proprii | 1.577.081 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.459.655 |
| Venituri totale | 6.088.485 |
| Cheltuieli totale | 5.260.683 |
| Profit brut | 827.802 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 718.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 492.529 |
| Active circulante | 1.445.158 |
| Stocuri | 222.272 |
| Creante | 707.682 |
| Disponibilitati | 515.204 |
| Datorii | 719.267 |
| Capitaluri proprii | 1.218.420 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.447.383 |
| Venituri totale | 4.172.036 |
| Cheltuieli totale | 3.897.345 |
| Profit brut | 274.691 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 240.640 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 212.122 |
| Active circulante | 1.474.128 |
| Stocuri | 164.940 |
| Creante | 434.152 |
| Disponibilitati | 875.036 |
| Datorii | 320.832 |
| Capitaluri proprii | 1.365.418 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.219.465 |
| Venituri totale | 5.348.990 |
| Cheltuieli totale | 5.160.833 |
| Profit brut | 188.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 380.728 |
| Active circulante | 1.838.240 |
| Stocuri | 358.531 |
| Creante | 385.720 |
| Disponibilitati | 1.093.989 |
| Datorii | 832.461 |
| Capitaluri proprii | 1.386.507 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.453.874 |
| Venituri totale | 2.687.985 |
| Cheltuieli totale | 2.610.585 |
| Profit brut | 77.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 331.728 |
| Active circulante | 1.805.443 |
| Stocuri | 385.998 |
| Creante | 442.688 |
| Disponibilitati | 976.757 |
| Datorii | 654.831 |
| Capitaluri proprii | 1.482.340 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.394.747 |
| Venituri totale | 3.470.835 |
| Cheltuieli totale | 3.272.257 |
| Profit brut | 198.578 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 163.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 476.896 |
| Active circulante | 1.603.967 |
| Stocuri | 255.939 |
| Creante | 684.234 |
| Disponibilitati | 663.794 |
| Datorii | 525.390 |
| Capitaluri proprii | 1.555.473 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.099.732 |
| Venituri totale | 3.113.991 |
| Cheltuieli totale | 2.629.319 |
| Profit brut | 484.672 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 452.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 305.684 |
| Active circulante | 1.477.587 |
| Stocuri | 268.022 |
| Creante | 608.284 |
| Disponibilitati | 601.281 |
| Datorii | 440.607 |
| Capitaluri proprii | 1.342.664 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.955.411 |
| Venituri totale | 2.972.663 |
| Cheltuieli totale | 2.802.875 |
| Profit brut | 169.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 225.727 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.791.507 |
| Stocuri | 190.334 |
| Creante | 710.501 |
| Casa si conturi la banci | 890.672 |
| DATORII | 451.595 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.565.639 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.492.447 |
| VENITURI TOTALE | 3.572.878 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.999.164 |
| Profitul brut | 573.714 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 489.449 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |