PRIME GLOBAL LOGISTICS S.R.L.
| Denumire | PRIME GLOBAL LOGISTICS S.R.L. |
| CUI | 25721509 |
| Nr. Reg. Com. | J2009001536134 |
| EUID | ROONRC.J2009001536134 |
| CAEN | 5222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-06-29 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DARABAN RALUCA-MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 087 298 | 550 006 | 1 825 235 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 5 580 844 | 803 563 | 678 467 | 181 231 | 2 120 281 | 1 641 569 | 6 |
| 2023 | 6 142 619 | 1 158 385 | 900 520 | 212 399 | 2 451 467 | 1 780 315 | 5 |
| 2022 | 5 856 521 | 1 050 035 | 1 183 662 | 190 300 | 2 030 625 | 1 055 129 | 5 |
| 2021 | 4 745 950 | 144 063 | 1 324 056 | 270 900 | 1 444 769 | 415 094 | 7 |
| 2020 | 3 730 265 | 192 089 | 1 471 875 | 212 842 | 1 559 277 | 311 364 | 5 |
| 2019 | 3 492 156 | -213 818 | 1 809 805 | 335 138 | 1 583 580 | 119 276 | 5 |
| 2018 | 4 104 696 | 331 725 | 2 715 825 | 593 450 | 2 621 793 | 501 096 | 7 |
| 2017 | 3 921 067 | 383 385 | 1 819 790 | 317 845 | 1 878 825 | 384 624 | 5 |
| 2016 | 3 959 985 | 292 852 | 2 137 270 | 262 390 | 1 987 028 | 123 038 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 087 298 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRIME GLOBAL LOGISTICS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5222 Rev. 2 (echivalent: 5222 Rev. 1, 5222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de servicii anexe transportului pe apă |
| Descriere Activitate | Activități de servicii anexe transportului pe apă |
| Cod CAEN principal | 52 Activități de servicii anexe transportului pe apă |
| Descriere activitate (principal) | Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRIME GLOBAL LOGISTICS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRIME GLOBAL LOGISTICS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRIME GLOBAL LOGISTICS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 181.231 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.120.281 |
| Stocuri | 1.246.022 |
| Creante | 754.050 |
| Casa si conturi la banci | 120.209 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.524 |
| DATORII | 678.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.641.569 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.580.844 |
| VENITURI TOTALE | 5.731.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.800.231 |
| Profitul brut | 931.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 803.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 212.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.451.467 |
| Stocuri | 1.125.248 |
| Creante | 1.054.759 |
| Casa si conturi la banci | 271.460 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.969 |
| DATORII | 900.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.780.315 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 6.142.619 |
| VENITURI TOTALE | 6.370.462 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.022.283 |
| Profitul brut | 1.348.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.158.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 190.300 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.030.625 |
| Stocuri | 980.889 |
| Creante | 977.890 |
| Casa si conturi la banci | 71.846 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.866 |
| DATORII | 1.183.662 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.055.129 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.856.521 |
| VENITURI TOTALE | 6.096.448 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.839.869 |
| Profitul brut | 1.256.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.050.035 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 270.900 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.444.769 |
| Stocuri | 583.933 |
| Creante | 781.080 |
| Casa si conturi la banci | 79.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.481 |
| DATORII | 1.324.056 |
| CAPITALURI - TOTAL | 415.094 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.745.950 |
| VENITURI TOTALE | 5.016.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.818.529 |
| Profitul brut | 198.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 144.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 212.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.559.277 |
| Stocuri | 658.604 |
| Creante | 840.869 |
| Casa si conturi la banci | 59.804 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.120 |
| DATORII | 1.471.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 311.364 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.730.265 |
| VENITURI TOTALE | 3.983.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.753.928 |
| Profitul brut | 229.793 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 192.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 335.138 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.583.580 |
| Stocuri | 574.201 |
| Creante | 909.458 |
| Casa si conturi la banci | 99.921 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.363 |
| DATORII | 1.809.805 |
| CAPITALURI - TOTAL | 119.276 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.492.156 |
| VENITURI TOTALE | 3.651.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.830.446 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 178.610 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 213.818 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 593.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.621.793 |
| Stocuri | 636.731 |
| Creante | 1.100.864 |
| Casa si conturi la banci | 884.198 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.784 |
| DATORII | 2.715.825 |
| VENITURI IN AVANS | 10.106 |
| CAPITALURI - TOTAL | 501.096 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.104.696 |
| VENITURI TOTALE | 4.375.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.002.158 |
| Profitul brut | 372.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 331.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 317.845 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.878.825 |
| Stocuri | 443.343 |
| Creante | 1.217.762 |
| Casa si conturi la banci | 217.720 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.744 |
| DATORII | 1.819.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 384.624 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.921.067 |
| VENITURI TOTALE | 4.297.086 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.845.691 |
| Profitul brut | 451.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 262.390 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.987.028 |
| Stocuri | 517.870 |
| Creante | 1.198.170 |
| Casa si conturi la banci | 270.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.890 |
| DATORII | 2.137.270 |
| CAPITALURI - TOTAL | 123.038 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.959.985 |
| VENITURI TOTALE | 4.250.227 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.923.246 |
| Profitul brut | 326.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 292.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |