PRICEPUTUL CONSTRUCT S.R.L. – CUI 43528221
Informativ
PRICEPUTUL CONSTRUCT S.R.L. are CUI 43528221, număr de înregistrare J18/15/2021 și sediul în Loc. Curtişoara, Oraş Bumbeşti-Jiu, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 66.000 lei, un profit net de 5.039 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: dizolvare
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PRICEPUTUL CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 43528221 |
| Nr. Reg. Com. | J18/15/2021 |
| EUID | ROONRC.J18/15/2021 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | dizolvare |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-01-08 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ERBUROSU VIOREL-RĂZVAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 000 | 5 039 | 4 850 | 0 | 17 312 | 12 462 | 1 |
| 2024 | 61 800 | 384 | 4 854 | 0 | 12 277 | 7 423 | 1 |
| 2023 | 58 100 | 2 768 | 4 838 | 0 | 11 877 | 7 039 | 1 |
| 2022 | 52 200 | 9 122 | 3 210 | 0 | 17 480 | 14 270 | 1 |
| 2021 | 59 200 | 14 948 | 3 171 | 0 | 18 319 | 15 148 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PRICEPUTUL CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8554 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DIVERS GAB MARIPREST S.R.L. – locul 8550, 387.087 lei, Olt
- MUREȘAN NICU S.R.L. – locul 8550, 66.155 lei, Sălaj
- ALE ANDRE CONSTRUCT S.R.L. – locul 8551, 387.056 lei, Bucureşti
- DALEX STRUCTURI S.R.L. – locul 8551, 66.124 lei, Alba
- ALIFLOR FOOD S.R.L. – locul 8552, 387.033 lei, Bacău
- NORDIC CONSTRUCT STELIAN S.R.L. – locul 8552, 66.065 lei, Botoşani
- L&S EXIGENT CONSTRUCT S.R.L. – locul 8553, 387.030 lei, Giurgiu
- SANMARANDRE INT S.R.L. – locul 8553, 66.000 lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PRICEPUTUL CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PRICEPUTUL CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PRICEPUTUL CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.277 |
| Casa si conturi la banci | 12.277 |
| DATORII | 4.854 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.423 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 61.800 |
| VENITURI TOTALE | 61.800 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.798 |
| Profitul brut | 1.002 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.877 |
| Casa si conturi la banci | 11.877 |
| DATORII | 4.838 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.039 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 58.100 |
| VENITURI TOTALE | 58.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.751 |
| Profitul brut | 3.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.480 |
| Casa si conturi la banci | 17.480 |
| DATORII | 3.210 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.270 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 52.200 |
| VENITURI TOTALE | 52.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.556 |
| Profitul brut | 9.644 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.319 |
| Casa si conturi la banci | 18.319 |
| DATORII | 3.171 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.148 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 59.200 |
| VENITURI TOTALE | 59.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.660 |
| Profitul brut | 15.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |