PREST SERV INTERNATIONAL SRL
| Denumire | PREST SERV INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 15866243 |
| Nr. Reg. Com. | J2022009686403 |
| EUID | ROONRC.J2022009686403 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-05-23 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BACIU ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 446 439 | 1 190 995 | 42 570 583 | — | — | — | 94 |
| 2024 | 31 275 626 | 520 455 | 49 659 509 | 26 579 155 | 35 098 378 | 11 166 594 | 87 |
| 2023 | 30 603 118 | -3 290 485 | 44 917 347 | 28 046 219 | 28 697 127 | 10 646 139 | 95 |
| 2022 | 30 931 588 | 2 215 719 | 35 801 022 | 23 041 754 | 28 820 677 | 14 362 697 | 81 |
| 2021 | 25 004 334 | 1 071 164 | 27 519 633 | 19 086 539 | 22 904 043 | 12 794 771 | 75 |
| 2020 | 14 262 203 | 129 040 | 28 599 782 | 18 844 348 | 23 395 086 | 11 713 674 | 73 |
| 2019 | 15 665 957 | 717 828 | 23 409 685 | 19 776 297 | 20 313 685 | 14 508 106 | 64 |
| 2018 | 9 734 499 | 1 057 610 | 18 929 422 | 17 052 735 | 17 864 459 | 13 787 206 | 58 |
| 2017 | 11 689 797 | 3 845 422 | 15 311 331 | 15 560 644 | 14 176 812 | 11 989 928 | 53 |
| 2016 | 9 716 891 | 1 871 602 | 14 246 557 | 15 155 169 | 11 966 328 | 10 063 058 | 47 |
Statistics
Commercial networks and enterprises42 446 439 lei
36%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PREST SERV INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Călăraşi , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PREST SERV INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PREST SERV INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PREST SERV INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.579.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.098.378 |
| Stocuri | 22.780.059 |
| Creante | 11.766.721 |
| Casa si conturi la banci | 551.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.429 |
| DATORII | 49.659.509 |
| VENITURI IN AVANS | 910.859 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.166.594 |
| Capital subscris varsat | 525.210 |
| Cifra de afaceri neta | 31.275.626 |
| VENITURI TOTALE | 43.914.326 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.393.871 |
| Profitul brut | 520.455 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 520.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.046.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.697.127 |
| Stocuri | 15.715.155 |
| Creante | 11.586.250 |
| Casa si conturi la banci | 1.395.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.534 |
| DATORII | 44.917.347 |
| VENITURI IN AVANS | 1.178.070 |
| PROVIZIOANE | 5.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.646.139 |
| Capital subscris varsat | 525.210 |
| Cifra de afaceri neta | 30.603.118 |
| VENITURI TOTALE | 39.422.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.713.238 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.290.485 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.290.485 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.041.754 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.820.677 |
| Stocuri | 19.126.562 |
| Creante | 8.497.962 |
| Casa si conturi la banci | 1.196.153 |
| DATORII | 35.801.022 |
| VENITURI IN AVANS | 1.445.281 |
| PROVIZIOANE | 253.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.362.697 |
| Capital subscris varsat | 525.210 |
| Cifra de afaceri neta | 30.931.588 |
| VENITURI TOTALE | 43.322.356 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.886.207 |
| Profitul brut | 2.436.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.215.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.086.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.904.043 |
| Stocuri | 14.784.925 |
| Creante | 7.160.888 |
| Casa si conturi la banci | 949.666 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.314 |
| DATORII | 27.519.633 |
| VENITURI IN AVANS | 1.712.492 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.794.771 |
| Capital subscris varsat | 525.210 |
| Cifra de afaceri neta | 25.004.334 |
| VENITURI TOTALE | 33.608.474 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.355.517 |
| Profitul brut | 1.252.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.071.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.844.348 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.395.086 |
| Stocuri | 18.391.876 |
| Creante | 4.073.643 |
| Casa si conturi la banci | 921.003 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.725 |
| DATORII | 28.599.782 |
| VENITURI IN AVANS | 1.979.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.713.674 |
| Capital subscris varsat | 525.210 |
| Cifra de afaceri neta | 14.262.203 |
| VENITURI TOTALE | 28.147.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.996.346 |
| Profitul brut | 150.686 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 129.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.776.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.313.685 |
| Stocuri | 14.392.753 |
| Creante | 5.362.380 |
| Casa si conturi la banci | 549.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 123.457 |
| DATORII | 23.409.685 |
| VENITURI IN AVANS | 2.295.648 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.508.106 |
| Capital subscris varsat | 525.210 |
| Cifra de afaceri neta | 15.665.957 |
| VENITURI TOTALE | 27.071.286 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.316.688 |
| Profitul brut | 754.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 717.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.052.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.864.459 |
| Stocuri | 9.759.699 |
| Creante | 7.793.343 |
| Casa si conturi la banci | 302.853 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 492.605 |
| DATORII | 18.929.422 |
| VENITURI IN AVANS | 2.693.171 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.787.206 |
| Capital subscris varsat | 525.210 |
| Cifra de afaceri neta | 9.734.499 |
| VENITURI TOTALE | 19.224.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.166.500 |
| Profitul brut | 1.057.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.057.610 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 58 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.560.644 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.176.812 |
| Stocuri | 6.866.876 |
| Creante | 5.274.859 |
| Casa si conturi la banci | 2.026.513 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 393.873 |
| DATORII | 15.311.331 |
| VENITURI IN AVANS | 2.830.070 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.989.928 |
| Capital subscris varsat | 500.200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.689.797 |
| VENITURI TOTALE | 21.328.446 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.166.857 |
| Profitul brut | 4.161.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.845.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.155.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.966.328 |
| Stocuri | 7.555.544 |
| Creante | 2.959.053 |
| Casa si conturi la banci | 1.443.167 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 419.005 |
| DATORII | 14.246.557 |
| VENITURI IN AVANS | 3.230.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.063.058 |
| Capital subscris varsat | 500.200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.716.891 |
| VENITURI TOTALE | 20.514.765 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.510.474 |
| Profitul brut | 2.004.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.871.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |