POWER CONSULTING SRL – CUI 17377588
Informativ
POWER CONSULTING SRL are CUI 17377588, număr de înregistrare J2005000487246 și sediul în Oraş Tăuţii-Măgherăus, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 860.580 lei, un profit net de 6.631 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | POWER CONSULTING SRL |
| CUI | 17377588 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000487246 |
| EUID | ROONRC.J2005000487246 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-03-18 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BARZ CRISTIAN PETRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 860 580 | 6 631 | 1 070 929 | 139 825 | 813 906 | -117 198 | 2 |
| 2024 | 820 410 | 29 263 | 1 174 332 | 199 504 | 870 799 | -104 029 | 2 |
| 2023 | 389 348 | 18 296 | 867 835 | 229 434 | 505 110 | -133 291 | 6 |
| 2022 | 406 269 | 18 200 | 592 208 | 63 312 | 377 309 | -151 587 | 4 |
| 2021 | 127 064 | 3 432 | 348 834 | 41 923 | 135 473 | -169 828 | 4 |
| 2020 | 200 429 | 16 174 | 407 993 | 40 587 | 192 576 | -173 220 | 4 |
| 2019 | 159 311 | 1 082 | 340 863 | 60 891 | 88 968 | -189 393 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POWER CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2274 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DRIS ELECTRO EXPERT S.R.L. – locul 2270, 862.444 lei, Cluj
- TERMOCLIMAVENT S.R.L. – locul 2270, 574.058 lei, Constanţa
- ASI ELECTRIC POWER S.R.L. – locul 2271, 862.294 lei, Satu Mare
- NEW BABY INSTAL CONSTRUCT S.R.L. – locul 2271, 574.037 lei, Ilfov
- CORON INVEST SRL – locul 2272, 861.679 lei, Alba
- IMPIANTI INDUSTRIALI FLORIANO S.R.L. – locul 2272, 573.772 lei, Vrancea
- BULBOACĂ-CONSTRUCȚII S.R.L. – locul 2273, 861.485 lei, Vaslui
- MEANINSTAL PARTNER S.R.L. – locul 2273, 573.330 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „POWER CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POWER CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POWER CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 199.504 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 870.799 |
| Stocuri | 221.246 |
| Creante | 422.164 |
| Casa si conturi la banci | 227.389 |
| DATORII | 1.174.332 |
| CAPITALURI - TOTAL | -104.029 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 820.410 |
| VENITURI TOTALE | 845.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 795.307 |
| Profitul brut | 49.860 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 29.263 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.434 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 505.110 |
| Stocuri | 321.516 |
| Creante | 162.490 |
| Casa si conturi la banci | 21.104 |
| DATORII | 867.835 |
| CAPITALURI - TOTAL | -133.291 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 389.348 |
| VENITURI TOTALE | 390.182 |
| CHELTUIELI TOTALE | 367.984 |
| Profitul brut | 22.198 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.296 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 63.312 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 377.309 |
| Stocuri | 128.329 |
| Creante | 198.230 |
| Casa si conturi la banci | 50.750 |
| DATORII | 592.208 |
| CAPITALURI - TOTAL | -151.587 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 406.269 |
| VENITURI TOTALE | 409.434 |
| CHELTUIELI TOTALE | 387.375 |
| Profitul brut | 22.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.923 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 135.473 |
| Stocuri | 6.154 |
| Creante | 72.878 |
| Casa si conturi la banci | 56.441 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.610 |
| DATORII | 348.834 |
| CAPITALURI - TOTAL | -169.828 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 127.064 |
| VENITURI TOTALE | 210.502 |
| CHELTUIELI TOTALE | 204.965 |
| Profitul brut | 5.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 192.576 |
| Stocuri | 15.589 |
| Creante | 149.243 |
| Casa si conturi la banci | 27.744 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.610 |
| DATORII | 407.993 |
| CAPITALURI - TOTAL | -173.220 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 200.429 |
| VENITURI TOTALE | 200.454 |
| CHELTUIELI TOTALE | 182.275 |
| Profitul brut | 18.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 88.968 |
| Stocuri | 1.316 |
| Creante | 83.118 |
| Casa si conturi la banci | 4.534 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.611 |
| DATORII | 340.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | -189.393 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 159.311 |
| VENITURI TOTALE | 199.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 196.236 |
| Profitul brut | 3.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.082 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 81.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 49.359 |
| Stocuri | 2.499 |
| Creante | 43.590 |
| Casa si conturi la banci | 3.270 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.610 |
| DATORII | 322.640 |
| CAPITALURI - TOTAL | -190.476 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 115.903 |
| VENITURI TOTALE | 160.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 159.075 |
| Profitul brut | 1.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 82.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 148.962 |
| Stocuri | 12.887 |
| Creante | 130.140 |
| Casa si conturi la banci | 5.935 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.610 |
| DATORII | 423.609 |
| CAPITALURI - TOTAL | -190.696 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 70.945 |
| VENITURI TOTALE | 79.948 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.925 |
| Profitul brut | 1.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 224 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 113.063 |
| Stocuri | 10.958 |
| Creante | 78.074 |
| Casa si conturi la banci | 24.031 |
| DATORII | 303.983 |
| CAPITALURI - TOTAL | -190.920 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 94.030 |
| VENITURI TOTALE | 94.074 |
| CHELTUIELI TOTALE | 90.814 |
| Profitul brut | 3.260 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |