PORTIC STUDIO S.R.L. – CUI 43279554
Pe scurt
PORTIC STUDIO S.R.L. are CUI 43279554, număr de înregistrare J02/1338/2020 și sediul în Sat Şiria, Comuna Şiria, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 7410 – Activități de design specializat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.450 lei, un profit net de 1.296 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PORTIC STUDIO S.R.L. |
| CUI | 43279554 |
| Nr. Reg. Com. | J02/1338/2020 |
| EUID | ROONRC.J2/1338/2020 |
| CAEN | 7410 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-11-03 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MATEI ANDREI-IOAN | - | România |
| JELEZNIAC BIANCA-RUXANDRA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 450 | 1 296 | 0 | 0 | 1 496 | 1 496 | 0 |
| 2024 | 7 464 | -35 495 | 3 852 | 0 | 3 290 | -562 | 1 |
| 2023 | 5 000 | -32 727 | 3 370 | 0 | 38 303 | 34 933 | 1 |
| 2022 | 62 400 | 60 863 | 913 | 0 | 68 573 | 67 660 | 1 |
| 2021 | 6 801 | 6 597 | 0 | 0 | 6 797 | 6 797 | 0 |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 450 lei
-67%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PORTIC STUDIO S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7410 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de design specializat |
| Descriere Activitate | Activități de design specializat |
| Cod CAEN principal | 74 Activități de design specializat |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1297 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- PUBLIC CIVIL PROTECT SRL – locul 1293, 103.600 lei, Prahova
- ERIBON 2024 S.R.L. – locul 1293, 79.600 lei, Gorj
- PITUS ANDREEA'S EVENTS S.R.L. – locul 1293, 48.142 lei, Ilfov
- ZAKKA CREATIVE STUDIO S.R.L. – locul 1293, 8.800 lei, Braşov
- AGECAD CONSULT SRL – locul 1294, 103.381 lei, Dolj
- SALVISION S.R.L. – locul 1294, 79.450 lei, Suceava
- REVAL LOG SRL – locul 1294, 48.040 lei, Constanţa
- DYOLA PRINT S.R.L. – locul 1294, 7.875 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PORTIC STUDIO S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PORTIC STUDIO S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PORTIC STUDIO S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.290 |
| Creante | 0 |
| Casa si conturi la banci | 3.290 |
| DATORII | 3.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | -562 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.464 |
| VENITURI TOTALE | 7.464 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.884 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.420 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 35.495 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.303 |
| Casa si conturi la banci | 38.303 |
| DATORII | 3.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.933 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.000 |
| VENITURI TOTALE | 5.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.677 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.677 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 32.727 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.797 |
| Casa si conturi la banci | 6.797 |
| DATORII | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.797 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.801 |
| VENITURI TOTALE | 6.801 |
| Profitul brut | 6.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.597 |
| Pierdere neta | 0 |