POMADE SRL – CUI 9133183
Pe scurt
POMADE SRL are CUI 9133183, număr de înregistrare J19/51/1997 și sediul în Loc. Cristuru Secuiesc, Oraş Cristuru Secuiesc, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 96.961 lei, o pierdere netă de 6.033 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | POMADE SRL |
| CUI | 9133183 |
| Nr. Reg. Com. | J19/51/1997 |
| EUID | ROONRC.J19/51/1997 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-01-28 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KÁDÁR PÉTER | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 961 | -6 033 | 152 011 | 3 411 | 26 449 | -122 151 | 1 |
| 2024 | 99 950 | -60 294 | 147 651 | 8 526 | 23 857 | -116 118 | 1 |
| 2023 | 73 800 | -32 090 | 121 155 | 30 640 | 31 890 | -55 825 | 1 |
| 2022 | 42 685 | -26 613 | 87 040 | 35 755 | 24 750 | -23 735 | 1 |
| 2021 | 59 142 | -29 336 | 62 445 | 40 870 | 21 653 | 2 878 | 1 |
| 2020 | 28 359 | -14 370 | 52 841 | 45 985 | 34 977 | 32 214 | 1 |
| 2019 | 145 903 | 613 | 31 971 | 46 100 | 25 206 | 46 584 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises96 961 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POMADE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 4939: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1552 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TELEPLUS SRL – locul 1548, 8,54 mil. lei, Bihor
- DAMIR FOODS S.R.L. – locul 1548, 155.018 lei, Ilfov
- AXSTRANS S.R.L. – locul 1548, 97.880 lei, Bucureşti
- DIA TOURING CONCEPT S.R.L. – locul 1548, 30.145 lei, Bucureşti
- CARGO SPEED HOUSE S.R.L. – locul 1549, 8,53 mil. lei, Olt
- TAXI INEU CAR S.R.L. – locul 1549, 155.013 lei, Arad
- CRESCENDO TRANS 2006 SRL – locul 1549, 97.857 lei, Bucureşti
- KARLA GRAND IMOBILI SRL – locul 1549, 29.982 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „POMADE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POMADE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POMADE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 8.526 |
| Active circulante | 23.857 |
| Stocuri | 1.027 |
| Creante | 18.469 |
| Disponibilitati | 4.361 |
| Datorii | 147.651 |
| Venituri in avans | 850 |
| Capitaluri proprii | -116.118 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 99.950 |
| Venituri totale | 99.980 |
| Cheltuieli totale | 159.275 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.295 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 60.294 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 30.640 |
| Active circulante | 31.890 |
| Stocuri | 15.627 |
| Creante | 9.933 |
| Disponibilitati | 6.330 |
| Cheltuieli in avans | 2.800 |
| Datorii | 121.155 |
| Capitaluri proprii | -55.825 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 73.800 |
| Venituri totale | 73.800 |
| Cheltuieli totale | 105.152 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.352 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 32.090 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 35.755 |
| Active circulante | 24.750 |
| Stocuri | 15.627 |
| Creante | 5.805 |
| Disponibilitati | 3.318 |
| Cheltuieli in avans | 2.800 |
| Datorii | 87.040 |
| Capitaluri proprii | -23.735 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 42.685 |
| Venituri totale | 42.685 |
| Cheltuieli totale | 68.871 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.186 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.613 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 40.870 |
| Active circulante | 21.653 |
| Stocuri | 15.627 |
| Creante | 4.302 |
| Disponibilitati | 1.724 |
| Cheltuieli in avans | 2.800 |
| Datorii | 62.445 |
| Capitaluri proprii | 2.878 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 59.142 |
| Venituri totale | 59.142 |
| Cheltuieli totale | 87.899 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.757 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.336 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 45.985 |
| Active circulante | 34.977 |
| Stocuri | 29.385 |
| Creante | 5.207 |
| Disponibilitati | 385 |
| Cheltuieli in avans | 4.093 |
| Datorii | 52.841 |
| Capitaluri proprii | 32.214 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 28.359 |
| Venituri totale | 60.092 |
| Cheltuieli totale | 74.102 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.010 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.370 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 46.100 |
| Active circulante | 25.206 |
| Stocuri | 20.317 |
| Creante | 4.302 |
| Disponibilitati | 587 |
| Cheltuieli in avans | 7.249 |
| Datorii | 31.971 |
| Capitaluri proprii | 46.584 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 145.903 |
| Venituri totale | 155.919 |
| Cheltuieli totale | 153.847 |
| Profit brut | 2.072 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 51.216 |
| Active circulante | 7.362 |
| Stocuri | 6.024 |
| Creante | 1.304 |
| Disponibilitati | 34 |
| Cheltuieli in avans | 10.405 |
| Datorii | 23.012 |
| Capitaluri proprii | 45.971 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 181.891 |
| Venituri totale | 186.891 |
| Cheltuieli totale | 184.741 |
| Profit brut | 2.150 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 56.331 |
| Active circulante | 11.233 |
| Stocuri | 7.862 |
| Creante | 780 |
| Disponibilitati | 2.591 |
| Cheltuieli in avans | 10.761 |
| Datorii | 32.635 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 45.690 |
| Capital social | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 235.331 |
| Venituri totale | 289.912 |
| Cheltuieli totale | 285.382 |
| Profit brut | 4.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.751 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 49.986 |
| Active circulante | 172.813 |
| Stocuri | 173.981 |
| Disponibilitati | -1.168 |
| Cheltuieli in avans | 15.087 |
| Datorii | 193.947 |
| Capitaluri proprii | 43.939 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 248.033 |
| Venituri totale | 248.033 |
| Cheltuieli totale | 239.834 |
| Profit brut | 8.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |