POINTLET RESEARCH SRL – CUI 34341088
Pe scurt
POINTLET RESEARCH SRL are CUI 34341088, număr de înregistrare J2020000096407 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.974.845 lei, un profit net de 11.550 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | POINTLET RESEARCH SRL |
| CUI | 34341088 |
| Nr. Reg. Com. | J2020000096407 |
| EUID | ROONRC.J2020000096407 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-01-08 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRĂCIUN ELISEI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 974 845 | 11 550 | 995 140 | 594 733 | 1 358 227 | 957 820 | 2 |
| 2024 | 2 413 958 | 8 443 | 1 238 809 | 1 196 785 | 988 294 | 946 270 | 1 |
| 2023 | 2 781 142 | 687 481 | 1 746 532 | 1 908 439 | 775 920 | 937 827 | 2 |
| 2022 | 3 020 308 | 1 389 289 | 2 503 520 | 2 242 492 | 1 654 775 | 1 393 824 | 1 |
| 2021 | 3 312 588 | 547 078 | 2 368 378 | 1 703 132 | 1 388 222 | 524 535 | 3 |
| 2020 | 3 836 477 | 643 211 | 3 282 955 | 1 588 220 | 2 822 861 | 665 200 | 2 |
| 2019 | 2 255 376 | 929 194 | 780 557 | 1 134 039 | 1 168 571 | 619 967 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 974 845 lei
23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POINTLET RESEARCH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 324 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VARICENT ROM OPCO S.R.L. – locul 320, 20,58 mil. lei, Bucureşti
- LAYERSHIFT TECHNOLOGIES SRL – locul 320, 3,03 mil. lei, Bucureşti
- MENDACIUM CONS SRL – locul 320, 1,33 mil. lei, Prahova
- FLOW IT SERVICES S.R.L. – locul 320, 737.375 lei, Sibiu
- ENTERPRISE STRUCTURE CONSULTING S.R.L. – locul 320, 498.041 lei, Braşov
- RECOVERY PHONE S.R.L. – locul 320, 247.354 lei, Bistriţa-Năsăud
- WEASWEB CODE S.R.L. – locul 321, 20,53 mil. lei, Cluj
- VENTIVO CAPITAL SRL – locul 321, 3,02 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „POINTLET RESEARCH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POINTLET RESEARCH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POINTLET RESEARCH SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.196.785 |
| Active circulante | 988.294 |
| Creante | 888.746 |
| Disponibilitati | 99.548 |
| Datorii | 1.238.809 |
| Capitaluri proprii | 946.270 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 2.413.958 |
| Venituri totale | 2.583.975 |
| Cheltuieli totale | 2.569.402 |
| Profit brut | 14.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.908.439 |
| Active circulante | 775.920 |
| Creante | 728.360 |
| Disponibilitati | 47.560 |
| Datorii | 1.746.532 |
| Capitaluri proprii | 937.827 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 2.781.142 |
| Venituri totale | 3.013.170 |
| Cheltuieli totale | 2.296.010 |
| Profit brut | 717.160 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 687.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.242.492 |
| Active circulante | 1.654.775 |
| Creante | 1.643.942 |
| Disponibilitati | 10.833 |
| Cheltuieli in avans | 77 |
| Datorii | 2.503.520 |
| Capitaluri proprii | 1.393.824 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 3.020.308 |
| Venituri totale | 3.845.640 |
| Cheltuieli totale | 2.429.030 |
| Profit brut | 1.416.610 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.389.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.588.220 |
| Active circulante | 2.822.861 |
| Stocuri | 16.350 |
| Creante | 2.708.889 |
| Disponibilitati | 97.622 |
| Cheltuieli in avans | 102 |
| Datorii | 3.282.955 |
| Venituri in avans | 463.028 |
| Capitaluri proprii | 665.200 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 3.836.477 |
| Venituri totale | 4.134.968 |
| Cheltuieli totale | 3.454.726 |
| Profit brut | 680.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 643.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.134.039 |
| Active circulante | 1.168.571 |
| Stocuri | 14.287 |
| Creante | 1.146.468 |
| Disponibilitati | 7.816 |
| Datorii | 780.557 |
| Venituri in avans | 902.086 |
| Capitaluri proprii | 619.967 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 2.255.376 |
| Venituri totale | 2.362.222 |
| Cheltuieli totale | 1.416.491 |
| Profit brut | 945.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 929.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 104.930 |
| Active circulante | 857.977 |
| Creante | 831.324 |
| Disponibilitati | 26.653 |
| Datorii | 456.263 |
| Venituri in avans | 815.870 |
| Capitaluri proprii | -309.226 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 105.800 |
| Venituri totale | 118.851 |
| Cheltuieli totale | 405.030 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 286.179 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 287.389 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 845.051 |
| Creante | 839.777 |
| Disponibilitati | 5.274 |
| Datorii | 29.042 |
| Venituri in avans | 839.646 |
| Capitaluri proprii | -23.637 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.000 |
| Venituri totale | 25.044 |
| Cheltuieli totale | 34.510 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.466 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.217 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 692 |
| Disponibilitati | 692 |
| Datorii | 14.112 |
| Capitaluri proprii | -13.420 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 13.620 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.620 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.620 |
| Nr. salariati | 1 |