PLAY SOLUTIONS SRL – CUI 30536370
Pe scurt
PLAY SOLUTIONS SRL are CUI 30536370, număr de înregistrare J2012009194406 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.828.392 lei, un profit net de 544.861 lei și un număr mediu de 15 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PLAY SOLUTIONS SRL |
| CUI | 30536370 |
| Nr. Reg. Com. | J2012009194406 |
| EUID | ROONRC.J2012009194406 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-08-09 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PLAI NICU-VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 828 392 | 544 861 | 6 162 368 | 2 507 752 | 1 052 085 | -2 872 076 | 15 |
| 2024 | 7 457 653 | -3 055 141 | 5 396 647 | 1 186 199 | 817 223 | -3 416 937 | 14 |
| 2023 | 10 321 611 | 928 151 | 5 594 802 | 950 270 | 788 237 | 2 758 314 | 12 |
| 2022 | 5 687 647 | 1 829 923 | 4 945 633 | 496 165 | 1 738 412 | 1 830 163 | 13 |
| 2021 | 4 395 693 | 1 269 368 | 2 708 891 | 680 541 | 1 787 119 | 2 612 584 | 13 |
| 2020 | 4 499 406 | 802 553 | 2 886 927 | 719 881 | 1 440 037 | 1 343 216 | 24 |
| 2019 | 4 284 834 | 324 375 | 2 071 189 | 760 956 | 854 977 | 623 220 | 32 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 828 392 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PLAY SOLUTIONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 177 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- OPSWAT TECHNOLOGIES SRL – locul 173, 43,21 mil. lei, Timiş
- CARBON PRO HQ S.R.L. – locul 173, 8,62 mil. lei, Prahova
- STUDIORIP SOFTWARE S.R.L. – locul 173, 2,33 mil. lei, Cluj
- TEHNOINF SRL – locul 173, 1,84 mil. lei, Iaşi
- CONCEPTS VISIONS IDEATIONS SOLUTIONS S.R.L. – locul 173, 802.187 lei, Dolj
- APPAREIL GDK SRL – locul 173, 484.956 lei, Bucureşti
- COMMERCESTREAM INNOVATE S.R.L. – locul 173, 73.369 lei, Iaşi
- GRUBHUB BUSINESS ACCELERATION TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 174, 42,40 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PLAY SOLUTIONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PLAY SOLUTIONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PLAY SOLUTIONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.186.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 817.223 |
| Stocuri | 1.329 |
| Creante | 810.710 |
| Casa si conturi la banci | 5.184 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.600 |
| DATORII | 5.396.647 |
| VENITURI IN AVANS | 20.326 |
| PROVIZIOANE | 29.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.416.937 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.457.653 |
| VENITURI TOTALE | 7.970.712 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.025.853 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.055.141 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.055.141 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 950.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 788.237 |
| Creante | 777.307 |
| Casa si conturi la banci | 10.930 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.619.971 |
| DATORII | 5.594.802 |
| VENITURI IN AVANS | 5.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.758.314 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.321.611 |
| VENITURI TOTALE | 10.586.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.513.396 |
| Profitul brut | 1.072.753 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 928.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 496.165 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.738.412 |
| Stocuri | 385.877 |
| Creante | 1.219.627 |
| Casa si conturi la banci | 132.908 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.541.219 |
| DATORII | 4.945.633 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.830.163 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.687.647 |
| VENITURI TOTALE | 6.018.175 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.152.418 |
| Profitul brut | 1.865.757 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.829.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 680.541 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.787.119 |
| Stocuri | 385.070 |
| Creante | 844.378 |
| Casa si conturi la banci | 557.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.853.815 |
| DATORII | 2.708.891 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.612.584 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.395.693 |
| VENITURI TOTALE | 5.186.624 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.880.879 |
| Profitul brut | 1.305.745 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.269.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 719.881 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.440.037 |
| Stocuri | 252.651 |
| Creante | 609.606 |
| Casa si conturi la banci | 577.780 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.070.225 |
| DATORII | 2.886.927 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.343.216 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.499.406 |
| VENITURI TOTALE | 4.650.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.804.348 |
| Profitul brut | 846.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 802.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 760.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 854.977 |
| Stocuri | 173.118 |
| Creante | 371.157 |
| Casa si conturi la banci | 310.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.130.452 |
| DATORII | 2.071.189 |
| VENITURI IN AVANS | 51.976 |
| CAPITALURI - TOTAL | 623.220 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.284.834 |
| VENITURI TOTALE | 4.605.363 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.238.030 |
| Profitul brut | 367.333 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 324.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 886.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 958.400 |
| Stocuri | 30.244 |
| Creante | 552.282 |
| Casa si conturi la banci | 375.874 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 373.791 |
| DATORII | 1.762.543 |
| VENITURI IN AVANS | 129.989 |
| CAPITALURI - TOTAL | 325.686 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.766.547 |
| VENITURI TOTALE | 3.838.941 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.521.534 |
| Profitul brut | 317.407 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 279.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.985 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.320.672 |
| Stocuri | 188.826 |
| Creante | 982.602 |
| Casa si conturi la banci | 149.244 |
| DATORII | 803.539 |
| CAPITALURI - TOTAL | 568.118 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.342.335 |
| VENITURI TOTALE | 4.345.400 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.675.199 |
| Profitul brut | 670.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 562.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| Active imobilizate | 40.451 |
| Active circulante | 548.553 |
| Stocuri | 813 |
| Creante | 417.433 |
| Disponibilitati | 130.307 |
| Datorii | 583.523 |
| Capitaluri proprii | 5.481 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.306.174 |
| Venituri totale | 2.308.828 |
| Cheltuieli totale | 2.282.271 |
| Profit brut | 26.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.241 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |