PLANTGO SRL
| Denumire | PLANTGO SRL |
| CUI | 16071776 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000089029 |
| EUID | ROONRC.J2004000089029 |
| CAEN | 4776 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-01-22 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GORCEA MARIOARA | - | România |
| GORCEA ŞTEFAN MARCEL | - | România |
| GORCEA VALENTIN ŞTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 165 860 | 713 725 | 821 228 | — | — | — | 13 |
| 2024 | 7 871 037 | 764 941 | 1 379 570 | 223 968 | 2 513 417 | 1 357 815 | 13 |
| 2023 | 7 057 663 | 595 062 | 855 323 | 187 488 | 1 987 402 | 1 319 567 | 13 |
| 2022 | 7 400 456 | 541 931 | 1 062 772 | 204 404 | 2 148 181 | 1 289 813 | 13 |
| 2021 | 6 765 567 | 773 409 | 984 742 | 221 321 | 2 026 137 | 1 262 716 | 14 |
| 2020 | 6 225 273 | 669 658 | 1 012 137 | 238 237 | 1 649 912 | 876 012 | 13 |
| 2019 | 5 037 158 | 455 150 | 1 155 761 | 255 846 | 1 641 995 | 742 080 | 13 |
| 2018 | 3 817 244 | 428 958 | 1 004 697 | 296 619 | 1 427 401 | 719 323 | 12 |
| 2017 | 3 022 894 | 316 504 | 369 811 | 124 425 | 943 261 | 697 875 | 9 |
| 2016 | 2 353 404 | 249 915 | 266 994 | 124 425 | 824 619 | 682 050 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 165 860 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PLANTGO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4776 Rev. 2 (echivalent: 4776 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4776: Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PLANTGO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PLANTGO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PLANTGO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 223.968 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.513.417 |
| Stocuri | 2.332.452 |
| Creante | 56.148 |
| Casa si conturi la banci | 124.817 |
| DATORII | 1.379.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.357.815 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.871.037 |
| VENITURI TOTALE | 7.907.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.997.116 |
| Profitul brut | 910.644 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 764.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.488 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.987.402 |
| Stocuri | 1.777.008 |
| Creante | 20.474 |
| Casa si conturi la banci | 189.920 |
| DATORII | 855.323 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.319.567 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.057.663 |
| VENITURI TOTALE | 7.071.489 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.363.082 |
| Profitul brut | 708.407 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 595.062 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 204.404 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.148.181 |
| Stocuri | 2.018.287 |
| Creante | 31.922 |
| DATORII | 1.062.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.289.813 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.400.456 |
| VENITURI TOTALE | 7.411.332 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.766.176 |
| Profitul brut | 645.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 541.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 221.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.026.137 |
| Stocuri | 1.876.807 |
| Creante | 42.398 |
| Casa si conturi la banci | 106.932 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 984.742 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.262.716 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.765.567 |
| VENITURI TOTALE | 6.771.524 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.850.799 |
| Profitul brut | 920.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 773.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 238.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.649.912 |
| Stocuri | 1.514.117 |
| Creante | 17.145 |
| Casa si conturi la banci | 118.650 |
| DATORII | 1.012.137 |
| CAPITALURI - TOTAL | 876.012 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.225.273 |
| VENITURI TOTALE | 6.227.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.430.436 |
| Profitul brut | 797.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 669.658 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 255.846 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.641.995 |
| Stocuri | 1.505.248 |
| Creante | 37.086 |
| Casa si conturi la banci | 99.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.155.761 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 742.080 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.037.158 |
| VENITURI TOTALE | 5.037.543 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.538.742 |
| Profitul brut | 498.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 455.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 296.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.427.401 |
| Stocuri | 1.270.529 |
| Creante | 64.773 |
| Casa si conturi la banci | 92.099 |
| DATORII | 1.004.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 719.323 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.817.244 |
| VENITURI TOTALE | 3.818.415 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.351.273 |
| Profitul brut | 467.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 428.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 124.425 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 943.261 |
| Stocuri | 857.584 |
| Creante | 19.686 |
| Casa si conturi la banci | 65.991 |
| DATORII | 369.811 |
| CAPITALURI - TOTAL | 697.875 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.022.894 |
| VENITURI TOTALE | 3.023.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.646.239 |
| Profitul brut | 376.790 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 316.504 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 124.425 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 824.619 |
| Stocuri | 654.703 |
| Creante | 27.559 |
| Casa si conturi la banci | 142.357 |
| DATORII | 266.994 |
| CAPITALURI - TOTAL | 682.050 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.353.404 |
| VENITURI TOTALE | 2.353.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.054.374 |
| Profitul brut | 299.184 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 249.915 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |