PLAN SERVICES SRL – CUI 14777741
Pe scurt
PLAN SERVICES SRL are CUI 14777741, număr de înregistrare J2002000500047 și sediul în Municipiul Bacău, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 4341 – Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.741.635 lei, un profit net de 317.640 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PLAN SERVICES SRL |
| CUI | 14777741 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000500047 |
| EUID | ROONRC.J04/500/2002 |
| CAEN | 4341 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-07-26 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 741 635 | 317 640 | 921 709 | 375 849 | 2 069 949 | 1 539 428 | 7 |
| 2024 | 1 731 018 | -405 431 | 690 831 | 466 270 | 1 787 368 | 1 574 753 | 8 |
| 2023 | 5 125 630 | 1 521 615 | 1 051 620 | 545 875 | 2 499 622 | 2 008 150 | 9 |
| 2022 | 1 899 115 | 11 104 | 1 289 257 | 275 961 | 1 499 832 | 486 536 | 9 |
| 2021 | 942 207 | 5 820 | 963 359 | 383 231 | 1 026 301 | 448 413 | 7 |
| 2020 | 933 883 | 20 608 | 715 753 | 337 806 | 820 539 | 442 592 | 8 |
| 2019 | 656 378 | -317 471 | 736 211 | 499 417 | 656 837 | 420 043 | 9 |
| 2018 | 1 114 542 | 167 434 | 701 568 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 1 377 984 | 178 237 | 927 022 | — | — | — | 10 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 741 635 lei
58%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PLAN SERVICES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4341 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții |
| Descriere Activitate | Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții |
| Cod CAEN principal | 43 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 4341: Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 59 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NEXT MAINTENANCE SRL – locul 55, 53,94 mil. lei, Dolj
- INSTAL GAZ TECHNOLOGY S.R.L. – locul 55, 46,13 mil. lei, Iaşi
- BAUPARTNER BAUTECHNIK SRL – locul 55, 22,03 mil. lei, Prahova
- FA EURO CONSTRUCT S.R.L. – locul 55, 7,17 mil. lei, Maramureş
- IMPERIAL GLASS SRL – locul 55, 7,02 mil. lei, Bihor
- REV CONSTRUCT PARDOSELI INDUSTRIALE S.R.L. – locul 55, 5,76 mil. lei, Bucureşti
- ZINVEST GROUP SRL – locul 55, 4,07 mil. lei, Cluj
- CRIS ROOFING S.R.L. – locul 55, 2,99 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PLAN SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PLAN SERVICES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PLAN SERVICES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 466.270 |
| Active circulante | 1.787.368 |
| Stocuri | 822.752 |
| Creante | 912.331 |
| Disponibilitati | 52.285 |
| Cheltuieli in avans | 11.946 |
| Datorii | 690.831 |
| Capitaluri proprii | 1.574.753 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.731.018 |
| Venituri totale | 1.832.453 |
| Cheltuieli totale | 2.237.884 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 405.431 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 405.431 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 545.875 |
| Active circulante | 2.499.622 |
| Stocuri | 124.577 |
| Creante | 1.159.659 |
| Disponibilitati | 1.215.386 |
| Cheltuieli in avans | 14.273 |
| Datorii | 1.051.620 |
| Capitaluri proprii | 2.008.150 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 5.125.630 |
| Venituri totale | 5.328.534 |
| Cheltuieli totale | 3.568.547 |
| Profit brut | 1.759.987 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.521.615 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 275.961 |
| Active circulante | 1.499.832 |
| Stocuri | 240.642 |
| Creante | 1.092.972 |
| Disponibilitati | 166.218 |
| Datorii | 1.289.257 |
| Capitaluri proprii | 486.536 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.899.115 |
| Venituri totale | 1.901.175 |
| Cheltuieli totale | 1.873.150 |
| Profit brut | 28.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 383.231 |
| Active circulante | 1.026.301 |
| Stocuri | 185.088 |
| Creante | 795.552 |
| Disponibilitati | 45.661 |
| Cheltuieli in avans | 2.240 |
| Datorii | 963.359 |
| Capitaluri proprii | 448.413 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 942.207 |
| Venituri totale | 955.121 |
| Cheltuieli totale | 940.643 |
| Profit brut | 14.478 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 337.806 |
| Active circulante | 820.539 |
| Stocuri | 57.737 |
| Creante | 755.443 |
| Disponibilitati | 7.359 |
| Datorii | 715.753 |
| Capitaluri proprii | 442.592 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 933.883 |
| Venituri totale | 1.188.687 |
| Cheltuieli totale | 1.156.600 |
| Profit brut | 32.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.608 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 499.417 |
| Active circulante | 656.837 |
| Stocuri | 77.163 |
| Creante | 495.644 |
| Disponibilitati | 84.030 |
| Datorii | 736.211 |
| Capitaluri proprii | 420.043 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 656.378 |
| Venituri totale | 672.865 |
| Cheltuieli totale | 983.608 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 310.743 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 317.471 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 584.462 |
| Active circulante | 1.033.102 |
| Stocuri | 68.480 |
| Creante | 829.988 |
| Disponibilitati | 134.634 |
| Cheltuieli in avans | 1.692 |
| Datorii | 701.568 |
| Capitaluri proprii | 917.688 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.114.542 |
| Venituri totale | 951.489 |
| Cheltuieli totale | 769.470 |
| Profit brut | 182.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 167.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 627.010 |
| Active circulante | 1.259.941 |
| Stocuri | 228.176 |
| Creante | 891.937 |
| Disponibilitati | 139.828 |
| Cheltuieli in avans | 1.344 |
| Datorii | 927.022 |
| Capitaluri proprii | 961.273 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 1.377.984 |
| Venituri totale | 1.530.500 |
| Cheltuieli totale | 1.325.679 |
| Profit brut | 204.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 178.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 660.140 |
| Active circulante | 1.382.064 |
| Stocuri | 134.169 |
| Creante | 799.044 |
| Disponibilitati | 448.851 |
| Cheltuieli in avans | 2.912 |
| Datorii | 922.220 |
| Capitaluri proprii | 1.122.896 |
| Capital social | 100.000 |
| Cifra de afaceri | 826.150 |
| Venituri totale | 888.900 |
| Cheltuieli totale | 804.981 |
| Profit brut | 83.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |