PHNR S.R.L. – CUI 22037540
Pe scurt
PHNR S.R.L. are CUI 22037540, număr de înregistrare J05/1691/2007 și sediul în Sat Borş, Comuna Borş, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 2229 – Fabricarea altor produse din material plastic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.360.671 lei, o pierdere netă de 513.978 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PHNR S.R.L. |
| CUI | 22037540 |
| Nr. Reg. Com. | J05/1691/2007 |
| EUID | ROONRC.J05/1691/2007 |
| CAEN | 2229 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-06-29 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BATTEUX XAVIER YVES VALENTIN | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 360 671 | -513 978 | 2 931 152 | 56 575 | 670 229 | -2 204 348 | 9 |
| 2024 | 1 631 149 | -1 210 840 | 2 666 922 | 71 347 | 905 206 | -1 690 369 | 10 |
| 2023 | 2 706 270 | -754 270 | 1 761 488 | 165 291 | 1 101 571 | -478 652 | 11 |
| 2022 | 5 087 050 | -240 822 | 2 068 071 | 285 337 | 2 084 908 | 319 654 | 17 |
| 2021 | 5 191 853 | 31 873 | 2 295 797 | 231 913 | 2 636 051 | 578 576 | 19 |
| 2020 | 3 907 983 | 23 590 | 2 716 903 | 330 614 | 2 923 795 | 546 703 | 19 |
| 2019 | 7 628 086 | 59 331 | 3 111 640 | 453 578 | 3 157 946 | 524 434 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 360 671 lei
-17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PHNR S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2229 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea altor produse din material plastic |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 2229: Fabricarea altor produse din material plastic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (22), poziții apropiate de locul 28 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INDUSTRIAS ALEGRE RO S.R.L. – locul 24, 90,79 mil. lei, Argeş
- KARPLASTIK SRL – locul 24, 71,92 mil. lei, Cluj
- B.F.R.-TOUR SRL – locul 24, 43,93 mil. lei, Braşov
- SALASTAR SRL – locul 24, 37,06 mil. lei, Harghita
- IPA COMPANY SRL – locul 24, 20,58 mil. lei, Harghita
- CONGIPS SA – locul 24, 18,74 mil. lei, Bihor
- 4 K SERVICES SRL – locul 24, 14,82 mil. lei, Maramureş
- EUROCONF IMPEX SRL – locul 24, 1,79 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PHNR S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PHNR S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PHNR S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 71.347 |
| Active circulante | 905.206 |
| Stocuri | 364.326 |
| Creante | 486.207 |
| Disponibilitati | 54.673 |
| Datorii | 2.666.922 |
| Capitaluri proprii | -1.690.369 |
| Capital social | 284.000 |
| Cifra de afaceri | 1.631.149 |
| Venituri totale | 1.603.923 |
| Cheltuieli totale | 2.814.763 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.210.840 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.210.840 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 165.291 |
| Active circulante | 1.101.571 |
| Stocuri | 433.106 |
| Creante | 514.563 |
| Disponibilitati | 153.902 |
| Cheltuieli in avans | 15.974 |
| Datorii | 1.761.488 |
| Capitaluri proprii | -478.652 |
| Capital social | 284.000 |
| Cifra de afaceri | 2.706.270 |
| Venituri totale | 2.644.369 |
| Cheltuieli totale | 3.398.639 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 754.270 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 754.270 |
| Nr. salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 285.337 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.084.908 |
| Stocuri | 631.334 |
| Creante | 994.408 |
| Casa si conturi la banci | 459.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.480 |
| DATORII | 2.068.071 |
| CAPITALURI - TOTAL | 319.654 |
| Capital subscris varsat | 284.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.087.050 |
| VENITURI TOTALE | 5.200.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.441.053 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 240.822 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 240.822 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 231.913 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.636.051 |
| Stocuri | 1.121.152 |
| Creante | 1.194.688 |
| Casa si conturi la banci | 320.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.409 |
| DATORII | 2.295.797 |
| CAPITALURI - TOTAL | 578.576 |
| Capital subscris varsat | 284.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.191.853 |
| VENITURI TOTALE | 5.462.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.423.638 |
| Profitul brut | 38.402 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 453.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.157.946 |
| Stocuri | 1.084.852 |
| Creante | 1.656.397 |
| Casa si conturi la banci | 416.697 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.550 |
| DATORII | 3.111.640 |
| CAPITALURI - TOTAL | 524.434 |
| Capital subscris varsat | 284.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.628.086 |
| VENITURI TOTALE | 7.473.480 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.402.575 |
| Profitul brut | 70.905 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 59.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 671.931 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.789.592 |
| Stocuri | 1.438.124 |
| Creante | 3.292.077 |
| Casa si conturi la banci | 59.391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.842 |
| DATORII | 5.332.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 225.103 |
| Capital subscris varsat | 44.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.000.931 |
| VENITURI TOTALE | 8.911.820 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.899.202 |
| Profitul brut | 12.618 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 832.566 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.743.963 |
| Stocuri | 1.376.910 |
| Creante | 2.257.662 |
| Casa si conturi la banci | 109.391 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.934 |
| DATORII | 4.371.978 |
| CAPITALURI - TOTAL | 212.485 |
| Capital subscris varsat | 44.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.467.202 |
| VENITURI TOTALE | 10.141.420 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.075.293 |
| Profitul brut | 66.127 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 53.466 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.002.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.951.410 |
| Stocuri | 759.145 |
| Creante | 1.717.923 |
| Casa si conturi la banci | 474.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.974 |
| DATORII | 3.802.341 |
| CAPITALURI - TOTAL | 159.019 |
| Capital subscris varsat | 44.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.347.336 |
| VENITURI TOTALE | 8.543.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.397.501 |
| Profitul brut | 146.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 106.856 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-24 08:55:35 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-24 08:55:35 |