PESCANAV SERV SRL – CUI 15327974
Pe scurt
PESCANAV SERV SRL are CUI 15327974, număr de înregistrare J2003001191135 și sediul în Sat Vama Veche, Comuna Limanu, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 311 – Producția de motoare, generatoare și transformatoare electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 814.590 lei, un profit net de 156.936 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PESCANAV SERV SRL |
| CUI | 15327974 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001191135 |
| EUID | ROONRC.J2003001191135 |
| CAEN | 311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-03-28 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANOLE MIHAI-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 814 590 | 156 936 | 355 387 | 134 849 | 371 904 | 226 294 | 4 |
| 2024 | 640 623 | 3 733 | 297 206 | 162 645 | 184 524 | 49 963 | 4 |
| 2023 | 799 827 | 504 810 | 165 426 | 183 888 | 532 578 | 551 040 | 4 |
| 2022 | 867 492 | 317 456 | 143 695 | 78 027 | 556 745 | 363 686 | 6 |
| 2021 | 875 218 | 176 122 | 132 503 | 88 203 | 266 652 | 222 352 | 6 |
| 2020 | 677 508 | 76 274 | 236 270 | 99 095 | 259 679 | 122 504 | 6 |
| 2019 | 849 272 | 246 650 | 242 547 | 104 348 | 431 079 | 292 880 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises814 590 lei
27%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PESCANAV SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 311 Rev. 0 (echivalent: 311 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Producția de motoare, generatoare și transformatoare electrice |
| Descriere Activitate | Producția de motoare, generatoare și transformatoare electrice |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 311: Producția de motoare, generatoare și transformatoare electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 4 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ARAMIS INVEST SRL – locul 1, 2,01 mld. lei, Maramureş
- POLIPOL MOBILA SRL – locul 1, 158,53 mil. lei, Satu Mare
- TOP DESIGN FURNITURE SRL – locul 1, 110,38 mil. lei, Satu Mare
- KA & MA TRADING SRL – locul 1, 24,15 mil. lei, Timiş
- DELTA ROMPES SRL – locul 1, 10,29 mil. lei, Constanţa
- FISH TUNET SRL – locul 1, 6,76 mil. lei, Constanţa
- STAS-MOBILA SRL – locul 1, 6,20 mil. lei, Botoşani
- SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ UNIREA MESERIAŞILOR CHIŞINEU CRIŞ SCM – locul 1, 619.238 lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PESCANAV SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PESCANAV SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PESCANAV SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 162.645 |
| Active circulante | 184.524 |
| Stocuri | 105.422 |
| Creante | 78.298 |
| Disponibilitati | 804 |
| Datorii | 297.206 |
| Capitaluri proprii | 49.963 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 640.623 |
| Venituri totale | 656.356 |
| Cheltuieli totale | 638.937 |
| Profit brut | 17.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.733 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 78.027 |
| Active circulante | 556.745 |
| Stocuri | 41.258 |
| Creante | 359.304 |
| Disponibilitati | 156.183 |
| Datorii | 143.695 |
| Venituri in avans | 127.391 |
| Capitaluri proprii | 363.686 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 867.492 |
| Venituri totale | 873.718 |
| Cheltuieli totale | 547.466 |
| Profit brut | 326.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 317.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 88.203 |
| Active circulante | 266.652 |
| Stocuri | 80.743 |
| Creante | 7.570 |
| Disponibilitati | 178.339 |
| Datorii | 132.503 |
| Capitaluri proprii | 222.352 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 875.218 |
| Venituri totale | 875.339 |
| Cheltuieli totale | 691.169 |
| Profit brut | 184.170 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 176.122 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 99.095 |
| Active circulante | 259.679 |
| Stocuri | 7.108 |
| Creante | 33.919 |
| Disponibilitati | 218.652 |
| Datorii | 236.270 |
| Capitaluri proprii | 122.504 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 677.508 |
| Venituri totale | 678.488 |
| Cheltuieli totale | 595.168 |
| Profit brut | 83.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.274 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 104.348 |
| Active circulante | 431.079 |
| Stocuri | 44.588 |
| Creante | 5.698 |
| Disponibilitati | 380.793 |
| Datorii | 242.547 |
| Capitaluri proprii | 292.880 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 849.272 |
| Venituri totale | 850.760 |
| Cheltuieli totale | 595.431 |
| Profit brut | 255.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.650 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 111.468 |
| Active circulante | 486.038 |
| Stocuri | 17.397 |
| Creante | 12.703 |
| Disponibilitati | 455.938 |
| Datorii | 111.273 |
| Capitaluri proprii | 486.233 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 994.080 |
| Venituri totale | 994.080 |
| Cheltuieli totale | 544.133 |
| Profit brut | 449.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 440.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 108.443 |
| Active circulante | 246.039 |
| Stocuri | 6.259 |
| Creante | 7.319 |
| Disponibilitati | 232.461 |
| Datorii | 5.532 |
| Capitaluri proprii | 348.950 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 737.448 |
| Venituri totale | 741.578 |
| Cheltuieli totale | 433.673 |
| Profit brut | 307.905 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 302.720 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 116.870 |
| Active circulante | 196.240 |
| Creante | 5.649 |
| Disponibilitati | 190.591 |
| Datorii | 9.250 |
| Capitaluri proprii | 303.860 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 715.717 |
| Venituri totale | 719.302 |
| Cheltuieli totale | 408.291 |
| Profit brut | 311.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 257.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |