PERSHA METALOPEREROBNA COMPANY S.R.L.
| Denumire | PERSHA METALOPEREROBNA COMPANY S.R.L. |
| CUI | 44638540 |
| Nr. Reg. Com. | J2021001738176 |
| EUID | ROONRC.J2021001738176 |
| CAEN | 3821 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-10-26 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NICOLAE ANGELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 694 914 | -4 595 874 | 27 103 943 | 465 753 | 12 424 045 | -14 211 445 | 8 |
| 2024 | 12 788 358 | -3 415 727 | 27 618 435 | 1 016 043 | 16 980 167 | -9 615 570 | 8 |
| 2023 | 1 147 314 | -851 849 | 13 445 719 | 1 526 106 | 5 717 245 | -6 199 843 | 16 |
| 2022 | 10 941 423 | -6 324 013 | 33 301 570 | 20 534 157 | 7 358 364 | -5 347 994 | 76 |
| 2021 | 0 | -23 981 | 26 814 | 1 716 | 1 001 117 | 976 019 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises57 694 914 lei
351%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PERSHA METALOPEREROBNA COMPANY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PERSHA METALOPEREROBNA COMPANY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PERSHA METALOPEREROBNA COMPANY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PERSHA METALOPEREROBNA COMPANY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.016.043 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.980.167 |
| Stocuri | 12.933.443 |
| Creante | 3.505.761 |
| Casa si conturi la banci | 540.963 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.655 |
| DATORII | 27.618.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | -9.615.570 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.788.358 |
| VENITURI TOTALE | 12.980.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.396.550 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.415.727 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.415.727 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.526.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.717.245 |
| Creante | 5.711.735 |
| Casa si conturi la banci | 5.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.525 |
| DATORII | 13.445.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.199.843 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.147.314 |
| VENITURI TOTALE | 22.414.175 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.261.433 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 847.258 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 851.849 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.534.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.358.364 |
| Stocuri | 1.109.741 |
| Creante | 6.187.169 |
| Casa si conturi la banci | 61.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.055 |
| DATORII | 33.301.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.347.994 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.941.423 |
| VENITURI TOTALE | 13.118.344 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.442.357 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.324.013 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.324.013 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| Active imobilizate | 1.716 |
| Active circulante | 1.001.117 |
| Creante | 2.694 |
| Disponibilitati | 998.423 |
| Datorii | 26.814 |
| Capitaluri proprii | 976.019 |
| Capital social | 1.000.000 |
| Venituri totale | 4.399 |
| Cheltuieli totale | 28.380 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.981 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.981 |