PERLA INVEST SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ASAVEI ALEXANDRINA | - | România |
| DIACONIȚA OCTAVIAN | - | România |
| ZAMĂ VIOREL | - | România |
| NISTOR OLGA | - | România |
| MILOIU CRISTIAN-COSMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 210 135 | 243 291 | 28 979 606 | — | — | — | 30 |
| 2024 | 4 958 774 | 784 833 | 36 884 094 | 57 506 809 | 6 887 244 | 27 501 988 | 26 |
| 2023 | 4 658 858 | 857 484 | 36 995 759 | 58 301 138 | 5 417 166 | 26 717 156 | 25 |
| 2022 | 4 035 998 | 929 631 | 50 669 009 | 59 073 415 | 7 142 453 | 23 187 409 | 26 |
| 2021 | 3 725 576 | 820 507 | 52 262 147 | 59 890 834 | 5 781 372 | 22 257 778 | 25 |
| 2020 | 2 714 083 | 413 859 | 53 674 750 | 60 715 982 | 6 107 079 | 21 472 086 | 23 |
| 2019 | 3 599 661 | 916 486 | 51 108 964 | 61 435 174 | 5 051 218 | 23 325 252 | 26 |
| 2018 | 2 960 765 | 496 354 | 44 766 994 | 62 224 172 | 4 545 445 | 21 995 023 | 27 |
| 2017 | 2 735 611 | 33 264 | 44 693 731 | 62 963 307 | 3 611 561 | 21 873 537 | 30 |
| 2016 | 2 477 247 | 1 239 220 | 44 514 271 | 64 019 088 | 2 342 907 | 21 840 124 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 210 135 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PERLA INVEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4934 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi |
| Descriere Activitate | Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Neamţ , domeniul 4934: Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PERLA INVEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PERLA INVEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PERLA INVEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.506.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.887.244 |
| Stocuri | 217.092 |
| Creante | 3.420.938 |
| Casa si conturi la banci | 3.249.214 |
| DATORII | 36.884.094 |
| VENITURI IN AVANS | 7.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.501.988 |
| Capital subscris varsat | 30.871.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.958.774 |
| VENITURI TOTALE | 4.983.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.067.323 |
| Profitul brut | 915.689 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 784.833 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 58.301.138 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.417.166 |
| Stocuri | 165.731 |
| Creante | 3.455.398 |
| Casa si conturi la banci | 1.796.037 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.582 |
| DATORII | 36.995.759 |
| VENITURI IN AVANS | 7.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.717.156 |
| Capital subscris varsat | 30.871.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.658.858 |
| VENITURI TOTALE | 4.654.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.657.395 |
| Profitul brut | 996.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 857.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.073.415 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.142.453 |
| Stocuri | 163.599 |
| Creante | 4.571.983 |
| Casa si conturi la banci | 2.406.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.252.705 |
| DATORII | 50.669.009 |
| VENITURI IN AVANS | 612.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.187.409 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 4.035.998 |
| VENITURI TOTALE | 4.058.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.128.813 |
| Profitul brut | 929.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 929.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.890.834 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.781.372 |
| Stocuri | 186.324 |
| Creante | 4.578.258 |
| Casa si conturi la banci | 1.016.790 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.459.874 |
| DATORII | 52.262.147 |
| VENITURI IN AVANS | 612.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.257.778 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 3.725.576 |
| VENITURI TOTALE | 3.758.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.937.671 |
| Profitul brut | 820.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 820.507 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.715.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.107.079 |
| Stocuri | 126.413 |
| Creante | 4.615.563 |
| Casa si conturi la banci | 1.365.103 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.935.930 |
| DATORII | 53.674.750 |
| VENITURI IN AVANS | 612.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.472.086 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.714.083 |
| VENITURI TOTALE | 2.828.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.415.045 |
| Profitul brut | 413.859 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 413.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 61.435.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.051.218 |
| Stocuri | 102.452 |
| Creante | 1.130.737 |
| Casa si conturi la banci | 3.818.029 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.955.795 |
| DATORII | 51.108.964 |
| VENITURI IN AVANS | 7.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.325.252 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 3.599.661 |
| VENITURI TOTALE | 3.649.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.732.693 |
| Profitul brut | 916.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 916.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.224.172 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.545.445 |
| Stocuri | 119.151 |
| Creante | 1.468.191 |
| Casa si conturi la banci | 2.958.103 |
| DATORII | 44.766.994 |
| VENITURI IN AVANS | 7.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.995.023 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.960.765 |
| VENITURI TOTALE | 2.977.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.480.822 |
| Profitul brut | 496.354 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 496.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.963.307 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.611.561 |
| Stocuri | 195.818 |
| Creante | 1.512.817 |
| Casa si conturi la banci | 1.902.926 |
| DATORII | 44.693.731 |
| VENITURI IN AVANS | 7.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.873.537 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.735.611 |
| VENITURI TOTALE | 2.799.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.765.906 |
| Profitul brut | 33.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 33.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.019.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.342.907 |
| Stocuri | 116.838 |
| Creante | 1.380.077 |
| Casa si conturi la banci | 845.992 |
| DATORII | 44.514.271 |
| VENITURI IN AVANS | 7.600 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.840.124 |
| Capital subscris varsat | 28.281.800 |
| Cifra de afaceri neta | 2.477.247 |
| VENITURI TOTALE | 919.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | -319.847 |
| Profitul brut | 1.239.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.239.220 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |